אוכל אצבעות

אזור האסון האמיתי הוא מסביב למחשב

איפה שכל מי שרואה את התמונה נופל שדוד לרגלי היפהפיה שלך. אני לבושתי לא נותנת ליונצ'ון קוטג' וגבינה בבית - לא יכולה לעמוד בריח שלהם
הדבר הכי קרוב שהוא מקבל אלה יוגורטים למיניהם (גם להם הוא קורא "גמדים"
). יש לי עשרות תמונות שמתעדות את האושר שלו איתם.

ועכשיו זה סוף כל סוף נפתח!

עמית, תמר מהממת פה אפילו יותר מתמיד! איזה אושר (וקוטג') מרוח לה על הפנים
מקסימה! וכל הכבוד לך שאת עומדת בלכלוך הזה ולא נלחצת כמו פולניה.

עמית@

New member
אני כמו פולניה צלמת ../images/Emo3.gif

ישר מצלמת, אחר כך חוטפת התקף לב

טילי2

New member
לי אמרו בטיפת חלב לא לתת טחינה בכלל

המרקם לא מתאים לתזונת תינוקות.

באמת ../images/Emo5.gif ?אני נונתנת לה טחינה מאז

שעמית אמרה לי וזה כבר חודש לפחות. אל תלחיצו אותי בבקשה....

עמית@

New member
אסתר גרוניס+ ארגון הבריאות

עד לפני חודש לפחות.. המליצו על חצי שנה- כל פעם צץ איזה מחקר שונה, אי אפשר להקשיב ל*כל* המחקרים..

סאני, נסי לשאול את מיכל@

ואם לא אני יכולה לברר גם אצל חברה. אצלנו השקדיה מגיעה בבית המרקחת בפינה.

יש ביוחננוף הכי זול!

וחוץ מזה שאת יכולה לקפוץ למשק לין שנמצא בכפר בילו ממש לידך ולקנות במחיר מפעל. אצלי יש צריכה אדירה של שקדיה ואני לרב קונה שם בכמויות.

מיכל @

New member
קניתי שקדיה בקריות

כן, גם בפרובינתיה אפשר להשיג את זה.
באמת שיש בכל חנות טבע...

היא אהבה את הפשטידה?

הבטן שלה גם אהבה את הפשטידה? אז זה בסדר. ביננו, כמה % ביצה וגבינה כבר יש בביס של פשטידה. אם לא התפתחה אלרגיה עד עכשו אני בספק אם תתפתח. לגבי ביסקוויט, תקראי למטה בשירשור של לימור.

רומי^^

New member
צביה - נכון שלא מומלץ מאכלי חלב

וביצים - אבל בבית התינוקות הן אוכלות לביבות גבינה, לחם מטוגן ועוד כל מני מאכלים המכילים ביצים וחלב. הרי אי אפשר להימנע לגמרי. מה גם שזה לא בכמויות גדולות.בגיל 8 ח' הן התחילו לאכול צפתית ומתות על זה.

אצלנו

כפיר אוכל מאד יפה מכפית במרקם חלק ואם זה לא ממש חלק הוא עושה פרצוף של הקאה לכן מבחינתי הוא לא מוכן לאוכל אצבעות. רועי לעומת זאת לא מתלהב מהמרקם החלק ולהאכיל אותו בכפית זה די סיוט, אבל מצד שני הוא ממש ממש רוצה להחזיק ביד ולהכניס לפה. אז אני נותנת לו בד"כ מהאוכל של ענבל (שהוא כמעט נטול תיבול ודי רך). בינתיים הוא טעם: - אגס חתוך לרצועה גדולה וארוכה (הוא אחז בזה וליקק, וקצת פירק את זה עם החניכיים ואכל) - פתי בר (בהשגחה צמודה כי הוא הצליח ללא שיניים לפרק לחתיכות גדולות) - פיתה (כנ"ל) - במבה (אני יודעת שאסור בוטנים אבל לשמחתי לא נרשמו תופעות חריגות ואני גיליתי אחרי שבעלי כבר נתן לו) - פסטה מסולסלת (אפשר גם פסטה פנה שקל לאחוז) התלהב מאד! - הקשה של הלחם (רצועה מספיק ארוכה ועם השגחה צמודה) אפשר גם לנסות ירקות מבושלים חתוכים, פתיתים (לשים לה על המגש ושתיקח לבד), אורז, כל מה שאפשר לקחת לבד עם היד מהמגש. לגבי הגבינות אין הרבה מה לחשוש, מותר מגיל 9 חודשים וליהי קרובה לזה. עם ביצים הייתי מחכה עוד חודשיים-שלושה. רחל

למעלה