השורה!!!

I R i T 94

New member
למה מפחיד? O: ../images/Emo217.gif

דווקא ממש באלי. לא יודעת. הפחידי אותי P:

כי אני מתגייסת בחורף../images/Emo3.gif

באני אקבל 3 זריקות... אלה שמתגייסים בקיץ מקבלים רק 2. כוס אמא שלהם! אה כן, הזריקה השלישית היא בתחת
. איזה כיף לי! [לא]

I R i T 94

New member
בתחת?! O_O ../images/Emo217.gif

אני חולה על זריקות
ובדיקות דם D: אבל אני לא מזוכיסטית XD אני חושבת שאני אתגייס בקיץ (נולדתי בחורף[ינואר] אז מתגייסים בקיץ לא? )

mafakit

New member
התאריך גיוס זה לפי החיל |אלפקה|../images/Emo218.gif

שמתגייסים אליו.. אח שלי התגייס שנה שעברה ב24 או 23 ל7.. והוא הלך למודיעין שדה.. אבל חבר שלו היו לו עוד חודשיים עד שהוא התגייס והוא הלך למקום אחר.. אז נראה לי שנגיד כל חודש או כל כמה שבועות זה לחיל אחר..

לא נכון../images/Emo3.gif

אח שלך בטוח עבר מיונים למודיעין שדה..
יש גיוס כלל צה"לי [לכולם], ויש כמו שאמרת לפי חילות [רק במידה ועברת את המיונים לאותו חיל].

mafakit

New member
../images/Emo2.gif למה???צבא זה כיף!|אלפקה|../images/Emo218.gif

טוב.. אני עוד לא הייתי בצבא אז אני לא יודעת להגיד לך.. ><' אבל אני ממש מחכה ליום בו אני אראה צו גיוס!
ללכת לעשות טירונות קשה ורחוקה מהבית..! ואז ללכת לאיזה משו קרבי ביותר
[כמובן שאני בת אז אני לא אהיה בגולני וכאלה..
] אבל גם טייסת זה טוב..
וגם אמרו לי שיש יחידה קרבית של בנות.. רק אין לי מושג איך קוראים לה.. ><' אני מחכה לצבא בקוצר רוח!!! מה מפחיד כל כך..??

../images/Emo6.gif

את יכולה להשתבץ לגולני, כבר אין הבדלים של מין. בשביל זה את צריכה פרופיל גבוה וגם קב"א גבוהה
. ולא בובה, את לא מחכה לצבא
, אני לא מרשה לך להגיד את זה!
תקראי את התגובות לעירית מה מפחיד
. גיוס חורף זה חררררררררררררררררררררררררא

mafakit

New member
חחחח...XXXDDDDDDDגגגג|אלפקה|../images/Emo218.gif

מסכנה..XD אבל אני כן מחכה לצבא
לדעתי זה כיף.. אנשים חדשים! מפקדים שגדולים ממך רק בשנה ומשחקים אותה קשוחים! ואחרי זה בסוף הטירונות יוצאים איתם [במקרה שלי איתן.. ><' ] לאנשהו ונהנים! והם מספרים לך שאחרי שהם היו מתעללים בך קשות אז הם היו הולכים לאנשהו ומתפקעים מצחוק!!! [זה מה שקרה אצל אח שלי..XD
] ואת הולכת ופוגשת את אנשים ומתקדמת והמדים!! אוי..המדים
להתחיל לשפצר את הדברים שלך.. אם את מקבלת נשק אז גם אותו! ואת לומדת לירות
אח שלי לימד אותי לפרוק נשק.. XDD וזה כיף!!! בקיצור.. לדעתי צבא זה אחלה
עד שאני אגיע לשם ואינ ארגיש חרא.
חחח..
סתםם.. תלוי באיזה גישה באים
אם תבואי בגישה הזו של ה"הולך להיות חרא.. שונאת צבא.. עושים לי זריקה בתחת!!!!!!!!
" [טוב.. זריקה בתחת זה לא כיף... ><' ] אז באמת יהיה לך רע.. נראה לי.. כי את תחפשי את כל הדברים הקטנים והמציקים ותידפקי אליהם ותגידי כמה רע לך! ואז תגדלי ותהי מובטלת ואפחד לא ירצה לצאת איתך כי העיפו אותך מהצבא! ואפחד לא ייקח אותך לעבודה כי לא למדת בשומקום! וכי היית בכלא צבאי! ונפל לך הסבון במקלחת! ואז תדזקני לבד! ותציקי לילדים קטנים שהולכים ברחוב! ותציעי להם ממתקים! ואז יהיו עלייך סיפורים שאת מכשפה! והחתול השמן שלך שהוא כל חייך ירצה לברוח אבל לא תיתני לו כי את כל הזמן מחזיקה אותו ומוחצת אותו!!!!!@!@$#@%$#@!&@$%^%#*#
וכמובן שאת יכולה לבוא בגישה טובה ויהיה לך כיף

anna the best

New member
פששש... איזה שכנוע!

וגם אני חושבת שצבא זה הכי כיף בעולם!!!
ואני כבר ממש מחכה לזה... ולהגיד ת'אמת בכיף הייתי עושה קרבי (כי זה הכי אחי!), אבל - ויש אבל מאוד גדול. צריך להיות סופר בכושר בשביל זה!!! ואני שיש לי בקושי עובר בספורט, ואחרי 50 מ' ריצה אני כבר מתנשפת כמו איזה קיטור.... נראה לכם שאני אהיה פעם בכושר קרבי?!!!!!!!!!
אבל חוצמזה, זה ממש שווה. ואיך שהמפקדים צוחקים עליך... וואי איך הזכרת לי עכשו את הגדנ"ע ערבית שהיינו בה... הם היו צועקים עלינו ומענישים אותנו... וגוזלים מאיתנו את ההפסקת עוגה!!!!!!
בחיים אני לא אסלח את זה לעדי הזאת
ואחר כך הם היו מסתובבים, מתלחששים וצוחקים עלינו!!!
אבל ת'אמת הם היו אחלה מפקדים... אני מתגעגעת!

mafakit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif חחחח..הפסקת עגה..XDD|אלפקה|../images/Emo218.gif

וכושר זה לא ה-בעיה.. בערך שנה לפני הצבא [ככה בסביבות כיתה י"ב.. אולי גם י"א..] פשוט מתחילים לעשות כושר
אצלנו יש "חוג כושר" כזה..XD עם מאמן שמכין אותנו לצבא [יש הכנה לבנות ויש הכנה לבנים] וזה ממש שווה!
אז בינתיים נראה לי שאני יכולה להמשיך להבריז משיעורי ספורט..

דנטל

New member
בתור מי שהתגייסה בחורף, זה עדיף בעיני

להיות עם המדים האלה והריצות האלה והתורנויות האלה בקיץ הישראלי זו זוועה אמתית. את הזריקה שוכחים אחרי יום. אצלנו אפילו מסע לא עשינו בגלל שירד קצת גשם ולא רצו שאנחנו - רכוש צה"ל - נרטב ונחלה ונזדקק לטיפולים על חשבון הצבא.

גמאני רוצה להיות טייסת!!!או כל דבר קרבי אחר..

אבל להטיס F16 זה החלום שלי!!!!למרות שעד שאני אתגייס, א)בקושי יצטרכו טייסים כי יעברו, וכבר עכשיו יש הרבה כאלה, למטוסים ללא טיס(ולא בהכרח מזל"טים) ב)יהיו מטוסים יותר חדישים מF16..לא אכפת לי!!! אף16 זה יהיה בשבילי הגשמת חלום שתשאיר אותי עם תחושת מיצוי לאורך שנים רבות... למרות שכבומבן אני לא אתנגד להיות טייסת מודיעין (על צופית וכאלה) אם אני לא אצליח להיות טייסת קרב...כמו אבא שלי..חחח לאח שלי יש גיבוש לטייס עוד כמה חודשים!!! ואחר כך יש לו גם למטכל...איך אני מקנאה לו שהוא יכול להיות בכל הקרביים האלה...

mafakit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif!!!#@$!@%%^&*@$|אלפקה|../images/Emo218.gif

אבל אמרו לי שאם את הולכת להיות טייסת אז את צריכה לחתום 9 שנים קבע
אז תחשבי כמה זמן זה מבזבז לך.. כשאת יכולה ללמוד או משו.. אלא אם כן את מתכננת להמשיך בקריירת הטייס*אהמ..אהמ..* וללכת לעבוד באל-על או משו ><'

ארקיע!!! אני אמשיך ברכו של אבי..XDDD

וחוצמזה, שבחלק מהשירות בחיל האוויר גם לומדים ועושים תואר ראשון...אז זה לא כ"כ "מבזבז"..חוצמזה-אין לי בעיה כי מבחינתי לתרום לצבא זה לא ביזבוז...P: אני כבר תיכננתי לעצמי את החיים עד הסוף-אני אתגייס לחיל האוויר, אהיה טייסת קרב, אלמד הנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון ואתחתן עם שחקן כדורסל ישראלי-שרצוי שישחק במכבי...חחח וכמובן ברגע שאני ארוויח מספיק כסף לבדי-יהיה לי מנוי למשחקים של מכבי...ואני אגור במושב במרכז..חחח אחלה חיים...באסה אם זה לא יצא לפועל...

למעלה