בעקבות דרישת הקהל

LOVEtheMcMAHONS

New member
דעות

מאחר ורוב האירוע ישנתי כמו מלך, אני יכול להגיב רק על החלקים שעניינו אותי שזה כל מה שהיה לפני הלאסט רייד שפשוט גרם לי לצאת ממצב עירני לגמרי ולשקוע בשינה טובה. הקרב אינפרנו לא היה הדבר הכי רע שראיתי אי פעם. יחסית לגימיק לא היו רגעים מתים בקרב ולמרות הקצב האיטי משהו היה סביל. הקרב שאחרי היה הסיבה העיקרית והיחידה לצפות באירוע. בהחלט הפתעה נעימה לעומת שאר ההפתעות שטדי ארגן לנו. קרב זוגות שמחזיר אותנו אחורה לימים היפים של מחלקות הזוגות השונות ולקרב זוגות עם פרופיל גבוה. קרב מבדר מאוד בעיקר בזכות לנודריק וההארדיז, כאשר מנמ תורמים את שלהם עם הפציעה של מרקורי שפשוט פתח לעצמו את הפנים בכך שלא הגן על פניו בספוט הזה. יכול להאשים רק את עצמו - זו לא הייתה פשלה של מי שקיפץ מלמעלה ולא של מאט הארדי שהחזיק את הראשים של נייטרו ומרקורי. ריגל וטיילור הרגישו קצת לא שייכים אבל אין מה להתלונן. אחלה קרב. מפה והלאה נהיה גרוע וגרוע יותר : בוגימן והמיז, קרב ממש לא מעניין של צ'אבו ובנואה, קרב שיתכן והיה לא רע אבל לא הצלחתי להתחבר רגשית אליו בין יאנג להלמס. הדיווה שטות הזו עם ביג דיק סנטה היה בערך הקש שהכין אותי לקראת נטישת האירוע וברגע שהתחיל הלסט רייד כבר הפעלתי ווינקרים ונדדתי לארץ החלומות. אצלי בחלומות הלסט רייד בכלל לא התקיים וגם המיין איבנט לא היה קרב הזוגות המשמים הזה. מוותר על ה"תענוג" לצפות בהם בצורה מלאה ועירנית מאחר ואני חרד לתגובות הפיזיולוגיות ולקריסת מערכות טוטאלית. לפחות התברכנו בקרב זוגות כדי שהאירוע הזה לא יחשב כגרוע כמו סדרת ההישרדות.

Fat Man Walking

New member
דעות ארמגדון

עוד אירוע די מפתיע, שאם רק היה לו מיינאיבנט טוב יכל להיכנס לרשימת האירועים הטובים של השנה... אבל היה בסדר סירטון פתיחה מעולה שממש מכניס לאווירה... אז שוב השיר של ארמגדון הוא THE END IS HERE?
אינפרנו מאץ' למרות כל הדעות עליו פה לפני, יצא קרב פתיחה ממש נחמד, אני נהניתי. היה ממש צפוי ש-MVP יפסיד בגלל שהוא היה יותר לבוש... 7/10 YAY! קרב כוסיות! קרב זוגות כמון שרשמתי מקודם, פשוט הולי שיט אחד גדול!! כל כך הרבה רגעי הולי שיט אחד אחרי השני, כמו שצריך!
ענק ל-WWE, שהטענה היחידה לקרב הזה היא המיקום בקארד... 10/10 בוגימן-מיז תראו מה אנחנו מקבלים אחרי הקרב המדהים
אבל, לפחות היו 2 נקודות אור: 1. זה היה קצר 2. המיז הראה כמה כישורים, והקרב לא היה כזה נורא. 5.5/10 בנואה-צ'אבו קרב מאוד דומה לקרב מסורבייבר, רק טיפה טוב יותר, עדיין לא משהו מדהים. חבל שבנואה ניצח, ואם הפיוד ממשיך אז בכלל חבל. 7/10 הלמס-יאנג קרב שהתחיל מצויין, המשיך גרוע (קריאות ה-BORING היו מוצדקות) ונגמר טוב, הברך לפנים של הלמס נראית הרבה יותר טוב מהשיינינג ויזארד העלוב שהוא מבצע, וכדאי שימשיך להשתמש בזה בתור פינישר. 6/10 טייקר-קנדי ההתחלה הייתה די משעממת, אבל מאז הבאמפ של טייקר הקרב נהיה מעולה ומעניין
לטייקר על הבאמפ שלקח חחח כשקנדי נכנס לאוטו וטייקר קפץ עליו בדיוק צילצל לי הפלאפון וקפצתי כמו משוגע XD סיום טוב מאוד, טייקר רולז! 7.5/10 FF לקטע של הדיוות עד לריקוד של ביג דיק שמתחיל להיות משעמם וחרוש... מיינאיבנט חסכתי מעצמי את ה"הנאה".... אחחח כמה שהיל טרן של סינה/בטיסטה היה הופך את האירוע להרבה יותר טוב, חבל.... 5/10 ציון כללי שלי- 7.5/10

Legend Killer1

New member
דעות PPV חלק 1../images/Emo58.gif

עד עכשיו חלק 1 מצויין- תורידו רק את הקרב של המיז נגד בוגימן ויש לנו בינתיים אחלה PPV הקרב בין קיין לMVP סיקרן אותי מאוד ואני חייב לומר שזה היה מהנה, במיוחד עם ההערות הקרועות של JBL קרב הסולם לזוגות, מעולה!!!!! מסכן ג'ואי מרקורי נפצע! איזה חבטה הוא קיבל..... משהו מפחיד! בסה"כ קרב מעולה עם סיום נהדר של לונדון וקינדרק. בוגימן נגד מיז- הכי טוב בקרב הזה היה ההערות של JBL... הרג אותי! חחחחחחחחחחחח בנואה נגד צ'אבו- קרב מעולה!!

Legend Killer1

New member
וכעת לחלק השני../images/Emo58.gif

אז בנואה-צ'אבו- כמו שהקרב הסתיים מעולה כך גם אני מקווה שהפיוד הזה נגמר קנדי נגד טייקר- עוד קרב מעולה לערב נהדר. לקנדי יש את כל היכולות- תותח לא קטן.. אבל זה היה דיי ברור שטייקר ינצח, כי אחרי כ"כ הרבה הפסדים לקנדי הגיע הזמן לסגור עניין. אבל באמת היה מעולה סינה ודייב נגד פינלי ובוקר טי- פשוט הרצתי כי זה לא עניין אותי לרגע אז לסיכום ציון 8 אני נותן לארמגדון השנה. נהניתי מאוד. הלוואי כל PPV יהיה מהנה ככה

דעה רק על קרב אחד..

קודם כל JBL עושה עבודה נפלאה. ציטוט שלו: you know what's amazing? nitro just gave william regal a vertical suplex" on the floor, and it does'nt even stand out in this match." פשוט גדול, ובמשפט הזה הוא קבר את כל הבאטיסטות למיניהם. קודם כל אהבתי אלמנט ההפתעה של עשיית הקרב קרב סולם ובכלל הכנסת ההארדיז לקרב. קרב מצויין מכל הבחינות, פשוט אין בנייה, הכנסת ההארדיז ו MNM לקרב רעיון טוב. צר לי על מרקורי שדווקא התחיל להיראות טוב. הסיום היה טיפה בזיוני, פול לונדון פשוט העיף את מאט עם אלבוס ולקח את החגורות? איפה הימים של אדג' וכריסטיאן ומאט וג'ף הארדי, אך אך. בכל זאת קרב אחד הגדולים פשוט הסיום קצת בזיוני. אתן לו 4 כוכבים רק בגלל שהוא לא היה קרב אחרי בנייה וגם בגלל הסיום הטיפשי.

Brockster

New member
אני משער

שהסוף הטיפה מוזר של קרב הסולם המרובע היה תוצאה ישירה של פשלת הסלייסד ברד נאמבר 2 של ספאנקי וריגל. מכיוון שזה ממש לא יצא כמתוכנן, היו צריכים לאלתר טיפה. ככה אני ראיתי את זה לפחות.

אני מניח שאתה צודק.

אכן התפקשש להם הסוף בגלל מה שקרה למרקורי. אבל לא מעניין אותי, עכשיו אני מתנהג כמו מארק ומחכה לקאמבק שלו ושיתנו לו פוש. אבל מה אני יודע? בטח יזרקו אותו בגלל שיקח לו יותר מידי זמן להחלים.

מדוע היה קרב זוגות.../images/Emo58.gif

הנה הסיבה ה-אפשרית- לעשיית קרב הזוגות, קרב זוגת מרובע עם סולם. Apparently the decision to change the tag team title match at the Armageddon PPV to a ladder match was made either Saturday or Sunday morning. A possible reason for making the tag team title match a ladder match last night was to give the WWE PPV consumers something special coming off the disaster ECW PPV two weeks earlier. טוב אני לא מאשים אותם.

עדכון על הכוכב../images/Emo58.gif.

מי שלא ראה את האירוע לא ידע שאני מתכוון למרקורי.שמרקורי הוא בעצם אחד מהכוכבים המוכרים לנו שסובבים סביב השמש.. בכל מקרה מרקורי מדבר על מה שקרא לו במהלך הקרב: http://www.wwe.com/shows/armageddon/exclusives/38575801 . ולסיום מרקורי! משהו בשביל המארקים? Mercury made it clear it was the outcome of the match, not the injury, that was on his mind the day after the ghastly incident. “Had I not been forced to leave the match due to a severe amount of blood loss, MNM would be the WWE Tag Team Champions,” he said. “Again, we made it clear that MNM is the greatest tag team in the modern era – not The Hardys דרך אגב הוא נראה בתמונה קצת כמו פרנקי קזריין וסמואה ג'ו ביחד.

דיווח ארמגדון 2006 ../images/Emo185.gif

(שוב,אף אחד לא לקח על עצמו [מצטער אם מישהו כן ולא ראיתי] ולדעתי יצא אחלה דיווח אז הרשתי לעצמי שוב לפרסם אותו): ארמגדון התחיל עם ווידאו קצר שמראה תקצירים על שלושת המאיין איבנטים להיום. נכנסים לאולם עם הזיקוקים ועם JBL ומייקל קול מדברים על הקרב הפותח: קיין נגד MVP בקרב אש. קרב אש: קיין נגד MVP לפני שהקרב מתחיל,JBL וקול מזכירים לכולם שהדרך היחידה לנצח את הקרב היא לשרוף את היריב,לא הצמדה,לא הכנעה,לא יציאה מהזירה-שריפה!! MVP נכנס ראשון,כמעט כל הזירה מכוסה באש (חלק אחד בנתיים לא,שיאפשר להם להכנס) ומראים ווידאו קצר על הפיוד הזה. אחרי שחזרו,כעבור חצי דקה הפיצוץ של קיין נשמע והוא נכנס לזירה ועושה את הטאונט עם היידים,אך הפעם,במקום שמארבעת עמודי הזירה תצא אש האש שכבר עכשיו בצידי הזירה קופצת ומפחידה את MVP. הקרב מתחיל! MVP מנסה לצאת מהזירה,אבל האש שקופצת מפחידה אותו,הוא מתחנן לרחמים מקיין,אבל קיין ממש לא בקטע ומוריד אותו עם ביג בוט לפרצוף. בקטעים האלה בעיקרון הקרב לא היה מיוחד,MVP וקיין התאבקו בזירה וכאשר הם זרקו אחד את השני האש קפצה. קיין מנסה לשרוף את הפרצוף של MVP,אבל הוא כמובן מתחמק. קיין תופס את אחד הכריות מהטאנקרבל(=עמוד הזירה) ומעלה אותו באש,הוא מנסה לשרוף ככה את MVP אבל MVP המפוחד מצליח מיד להרחיק את הכרית מקיין ולהעיף אותה מחוץ לזירה. MVP עולה לחבל העליון,אבל קיין דוחף אותו,MVP עובר בשיניים מעל האש שקפצה ונוחת עם הראש מעל שולחן השדרנים. קיין קופץ גם הוא ומתחמק מהאש והשניים ממשיכים בקרב כאשר הם מחוץ לזירה. MVP מנסה לחזור לזירה אבל קיין מחזיר אותו ליד שולחן השדרנים. קיין תופס את MVP בצוואר,כמו תפיסת צ'וקסלאם ובזהירות זהירות מעלה את MVP באש!!! המנצח: קיין! MVP רץ סביב הזירה שחלק מהחליפה שלו עולה באש,הוא משתטח על הרצפה ומיד באים לכבות את האש על חולצתו עם מטפים. מאחורי הקלעים,קריסטל,ג'יליאן,ליילה ואשלי מדברות מחוץ למשרדו של טדי לונג. לפתע טדי לונג מופיע,אומר שרוח החג תקפה אותו והוא רוצה לתת גם לדיוות של סמאקדאון משהו לעשות בארמגדון. הוא קובע תחרות בגדים בין ארבעת הדיוות עם מנחה מיוחד-סטנה קלאוס. טדי לונג יוצא החוצה,אומר שהחג משפיע עליו והוא רוצה לשמח את המעריצים של סמאקדאון! הוא קובע שהקרב הבא (על תואר הזוגות) יהיה קרב סולם (!!) בהשתתפות עוד 2 זוגות (!!!)..הזוגות הם.. קרב סולם של שמונה אנשים על אליפות הזוגות של סמאקדאון: וויליאם ריגל ודייב טיילור נגד פולונדון ובראיין קנדריק (א') נגד MNM נגד ההארדי בויז קודם כל רק חשוב לי לציין,שהקרב היה קרב..משהו לא מהעולם הזה!! 20 דק' רצופות של תענוג אחד גדול! ספוטים,אוויריות,סולמות ומה לא! עכשיו לדיווח,הדיווח הוא כמובן לא מסקר את כל הקרב התותח הזה,יהיו חלקים שקפצתי מחלק לחלק: הקרב מתחיל עם כל 4 הזוגות בזירה אבל עד מהרה ההארדי בויז ופולונדון וקנדריק נשארים לבד ומתחילים להאבק אחד בשני. הקהל מעודד את ההארדיז. ההארדי בויז משתלטים על דייב טיילור,אבל MNM מחזירים מלחמה עם סנאפ שוט על ג'אף הארדי. פול לונדון מביא סולם,נייטרו מנסה להוציא את לונדון מהזירה,נותן לו דרופקיק אבל לונדון מתחמק ונייטרו פוגע בסולם. מרקורי מטפס על הסולם,אבל מאט הארדי מפריע לו ומרקורי מוצא את עצמו עושה את כל הדרך מהסולם אל מחוץ לזירה,דרך כואבת במיוחד יש לציין. ההארדי בויז מנסים להתקיף את לונדון אבל הוא זז וג'ף הארדי פוגע ישירות בסולם. קנדריק מנצל את המתקפה שלא הצליחה,מטפס למעלה,כמעט ונוגע בחגורות אבל מאט הארדי שהתאושש במהרה בא להציל את המצב והוא שולח את קנדריק לרצפה. לונדון וקנדריק מתישים את מאט הארדי ב2 מתקפות,בזה אחר זה על הסולם! MNM מכינים לעצמם 2 סולמות,אחת על השנייה ומנסים לעשות לג'ף סופרפלקס,מאט מגיע מאחורה,משתלט עלייהם,מחזיק את שנייהם וג'ף הארדי קופץ על הסולם בצורה כזאת שגם מרקורי וגם נייטרו נפגעים. עד כאן נראה בסדר,אבל רגע אחרי זה אנחנו מקבלים תמונה של ג'ואי מרקורי שותת דם! הדם שלו פשוט השפריץ על הרצפה!! בהילוך החוזר אנחנו מקבלים פגיעה ישירה על הסולם באפו של ג'ואי מרקורי שלא מפסיק לדמם! אומנם לא ראו את זה,אבל לא היה קשה להבין שמרקורי לא יכול להתאבק,פינו אותו ונייטרו נותר לבדו. אחרי המהומה והפציעה החולנית של מרקורי,הקרב ממשיך. ריגל וטיילור נשארים לבדם בזירה,אף אחד לא מפריע להם אבל ריגל פשוט מפחד לטפס על הסולם,בנתיים מעיפים אותם מהזירה. נייטרו מטפס על הסולם אבל נפגש עם ספריניג בורד דרופקיק מתנה מפול לונדון. מאט חוזר ומטפס על הסולם ביחד עם לונדון,השניים מתחילים להאבק על הסולם אבל בסופו של דבר שנייהם פוגשים את הרצפה באותו הזמן. ג'ף ונייטרו מנצלים את המצב ומטפסים על הסולם,נייטרו היה מאוד קרוב להגיע לחגורות אבל ג'ף מצליח להכות בו עם פאוור בומב ששולח את ג'ף מהמדרגה ה3 של הסולם אל הרצפה. ריגל וטיילור מנסים לטפס על הסולם אבל הם נתקפים בפחד גבהים. ריגל מנסה שוב אבל קנדריק מפריע לו,שנייהם נופלים,ריגל לרצפה אבל קנדריק נופל בצורה כזאת שהוא ממשיך בקרב. בסופו של כל הקרב הגדול הזה,לונדון ומאט מטפסים על הסולם,לונדון מסכל את הנסיונות של מאט להפיל אותו,נייטרו וטיילור באים מתחת לסולם אבל לא מספיקים ולונדון לוקח את החגורות!! המנצחים ועדיין אלופי הזוגות: פול לונדון וברייאן קנדריק. המיז יוצא החוצה ומדבר על הבוגימן. המיז נגד הבוגימן להזכירכם,מיז כרגע בלתי מנוצח. מיז יוצא מחוץ לזירה,מנסה להוציא את הבוגימן גם אבל הבוגימן קולט ומכניס את מיז חזרה לזירה. מיז עובד קצת על הזרוע של הבוגימן,קצת משתלט אבל שהוא מנסה לקפוץ מהחבל העליון,הבוגי תופס אותו ישירות לפינישר שלו,מבצע אותו ומצמיד לשלוש. המנצח: הבוגימן. מיז כבר לא בלתי מנוצח. מאחורי הקלעים ויקי וצ'אבו מדברים לבנואה. צ'אבו אומר שהוא מקדיש את הקרב לויקי הפצועה,ו-ויקי מדברת אל בנואה ואומרת לו שהוא הולך להפסיד את התואר שלו הערב. אליפות ארה"ב: צ'אבו גררו נגד כריס בנואה (א') צ'אבו מנסה לקחת יתרון ולהתחיל להתקיף את בנואה לפני שהוא מוכן,הוא מצליח אבל בנואה לא נותן לו לקחת יתרון ומהר מאוד משתלט על צ'אבו. כריס מנסה לנעול את השארפשוטר אבל צ'אבו מכניס לו אצבע לעין ובנואה משחרר את הנעילה. השניים יוצאים מחוץ לזירה ומתאבקים ליד ויקי שהמצלמה מתקדמת עלייה תופסת את הצוואר שלה. שחוזרים לזירה צ'אנטים של "לטס גו בנואה" נשמעים מהקהל (הדיי רדום אני חייב לציין). צ'אבו עובד על הגב של בנואה אבל מהר מאוד בנואה חוזר לקרב עם סופלקס,בנואה גם נועל את צ'אבו בקרוספייס אבל צ'אבו מספיק להגיע לחבלים בזמן. שצ'אבו שוב לוקח את היתרון הוא שוב פעם עובד על הגב "הפגוע" של בנואה. בנואה עושה לצ'אבו 8 (!!) סופלקסים גרמניים ואחרי זה נועל עליו את השארפשוטר. ויקי גררו נעמדת מול בנואה עם החגורה,היא מתכוונת לתת לבנואה את החגורה בראש אבל בנואה צועק לה לא לעשות את זה. בנואה משחרר את השארפשוטר,תופס את הרגליים של ויקי כאילו הוא רוצה לעשות לה את השארפשוטר אבל מופסק ע"י צ'אבו שמגלגל אותו לרול-אפ,כריס מתחמק בצורה מוזרה מהרול אפ ונועל את צ'אבו שוב בשארפשוטר. הפעם זה מספיק. המנצח ועדיין אלוף ארה"ב: כריס בנואה.

וההמשך ../images/Emo185.gif

אליפות המשקל הקל: גרגורי הלמס (א') נגד ג'ימי וואנג יאנג JBL מודיע שוואנג יאנג זרק את איימי בגלל שהוא גילה שהיא משתתפת בסרטי פורנו עם חיות (בסט יציאה אבר). יאנג לוקח את השליטה על הקרב. הוא הולך למונסלוט אבל הלמס זז ו-וואנג יאנג נאנק מכאבים. יאנג קופץ מהחבל העליון אבל הלמס מוריד אותו לרצפה. הלמס מבצע על וואנג יאנג סווינינג נאק ברייקר ועובד על הכתף של יאנג. יאנג שולח את הלמס עם קלוזליין מחוץ לחבל העליון אבל הלמס לוקח את היתרון מיד שהוא חוזר לזירה וממשיך לעבוד על הכתף של וואנג יאנג. צ'אנטים קטנים של בורינג נשמעים בהקהל וJBL תוהה למה הקהל צועק בורינג. הלמס קופץ מהחבל העליון אבל וואנג יאנג מחזיר לו בבעיטה לפרצוף. יאנג הולך לחבל העליון מנסה לעשות את ה"יאנג טיים" אבל גרגורי הלמס זז ו-וואנג יאנג פשוט מתרסק על הרצפה. הלמס מכה את יאנג עם הברכיים שלו לפרצופו של יאנג ומצמיד אותו לניצחון. המנצח ועדיין אלוף המשקל הקל: גרגורי הלמס. ווידאו של הפיוד בין טייקר לקנדי עולה לאוויר. קרב לסט רייד: אנדרטייקר נגד מר. קנדי אחרי כל הכניסות,טייקר וקנדי מתחילים בברול וטייקר מעיף את קנדי ישר אל השולחן של הספרדים. קנדי לוקח את היתרון והשניים עוברים להתאבק ליד רכב ה"לסט רייד",קנדי מנסה לשים את טייקר בתוך הרכב אבל לא מצליח. הם חוזרים לזירה וטייקר מכה את קנדי עם לג דרופ וסופר-פלקס. אחרי כמה נעילות ומתקפות מצד קנדי,הם חוזרים להתאבק ליד רכב הלוויה. קנדי שם את טייקר ברכב,סוגר את הדלת בחוזקה ופונה לעבר הדלת,הוא פותח את הדלת אבל אנדרטייקר יוצא משם כאילו כלום לא קרה ומרביץ לקנדי. הם חוזרים להתאבק קרוב לזירה וקנדי מרביץ הרבה פעמים לטייקר עם הכיסא,אבל טייקר ממשיך לקום בכל פעם. קנדי בורח מטייקר לכיוון היציאה מהאולם אבל במקום לצאת הוא פשוט מטפס על התפאורה! קנדי וטייקר מתאבקים על התאפורה,כל אחד נותן אגרוף לשני אבל בסופו של דבר קנדי זורק את טייקר למטה! (זה נראה יותר גבוה ממה שזה..) קנדי מתאושש וחוזר למטה,השופט מבקש ממנו להפסיק להלחם בטייקר אבל הוא לא מקשיב ומכניס את טייקר לרכב הלוויה. בתוך רכב הלוויה הותקנה מצלמה ורואים את קנדי נוהג שלפתע טייקר קם,קנדי רואה את זה במראה,נבהל ובורח. טייקר וקנדי יצאו מהאוטו וטייקר מוצא מוט ברזל,מנסה להכות את קנדי אבל המוט שובר את הזכוכית האחורית של רכב הלוויה. טייקר במומנטום שיא,השניים עולים אל הגג של האוטו שם טייקר עושה לקנדי צ'וקסלאם וטומבסטון,מכניס את קנדי לאוטו,יוצא החוצה ומנצח את הקרב. המנצח: אנדרטייקר. מאחורי הקלעים בוקר מתאמן בחדרו ופינלי בא ואומר לבוקר שהוא לא יבגוד בו הערב,בוקר משיב לו ב"למה שאתה תבגוד? אני אומר שאני לא אבגוד בך". השניים ממשיכים במשחקי כבוד עד ששארמל מגיעה ואומרת לשנייהם שאסור להם לריב,הקרב שלהם הוא הקרב הבא והם חייבים לנצח את ג'ון סינה ובאטיסטה. פרומו לNYR באוויר ומראה את DX כמכריזי ארה"ב. תחרות הדיוות מתחילה וסנטה קלאוס יוצא החוצה. כאשר כל אחת מהבנות מתפשטת סנטה קלאוס מכריז על כולן כמנצחות! לבסוף אנחנו מקבלים את האינפורמציה כי סנטה קלאוס הוא לא אחר מאשר...ביג דיק ג'ונסון שרוקד עם הבנות ומלווה אותן החוצה. קינג בוקר ופינלי נגד ג'ון סינה ובאטיסטה הקרב מתחיל עם הרבה החלפות. כאשר הקרב מתייצב,קינג בוקר מנסה להתקיף את באטיסטה אבל באטיסטה מוריד אותו עם קלוזליין. סינה נועל את פינלי בSTFU אבל פינלי משתחרר. כל הארבעה נלחמים בזירה. הגמד של פינלי נכנס ומנסה לבעוט בפינלי אבל פוגע לעצמו בראש ונופל בצורה דיי מטומטמת על הזירה. בוקר הולך לסופר קיק על באטיסטה אבל הוא זז ובוקר פוגע בפינלי. בזמן שפינלי וסינה מחוץ לזירה,באטיסטה ובוקר נלחמים מחוץ לזירה,באטיסטה מסיים את הקרב עם ספיין באסטר ובאטיסטה בומב. המנצחים: ג'ון סינה ובאטיסטה.

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

תהיתי עכשיו אם יהיה לי זמן לדווח את ה-PPV אחרי שאראה , אבל חסכת לי תהיות מיותרות.
עבודה מעולה ומושקעת , תודה רבה. ראו יעשה אורון?

דעות ארמגדון ../images/Emo185.gif

רק נגיד שלפני הPPV סימנתי לי 3 מטרות לPPV מוצלח: 1. מישהו יעלה באש בקרב של MVP וקיין (זה כמובן יהיה חייב לקרות אבל לכו תדעו). 2. הקרב של קנדי וטייקר יסתיים בבאמפ רציני. 3. וואנג יאנג יוצא אלוף. קרב אש קרב פותח? WOW. בכל מקרה,פעם ראשונה שלי לקרב אש..ולא היה משהו,אבל תכל'ס אי אפשר לצפות להרבה. ראו שקיין ממש אבל ממש נזהר בלהעלות את קיין בלהבות והוא עשה את זה כ"כ לאט,אבל זה ברור שMVP היה עם כמה שכבות מתחת והנזק (אם היה) לא היה כ"כ רציני.. מטרה אחת הושלמה. טדי לונג באווירת כריסמס לא מעניין כרגע,אבל עכשיו.. גאד איך ההכרזה של טדי באה לי בהפתעה,בדר"כ אני מצליח לספיילר לעצמי את כל ההכרזות,אבל אחרי שרק ספיילרתי לעצמי שקרה משהו נורא למרקורי זה היה יחסית סבבה. על הקרב עצמו אין מה לדבר,קרב פשוט מעולה,שילוב של 3 זוגות מעולים וקצת הפריע שריגל וטיילור היו שם,אבל ניחא כי הWWE לא מצליחים להוציא קרב כזה הרבה פעמים ולכן על זה נסלח להם. השפריצים של הדם שיצאו מתוך הפרצוף של מרקורי גרמו לי לרחם עליו! זה היה כ"כ אבל כ"כ חולני!!!!! ראו,אגב,שהסוף פוקשש כי גם נייטרו וגם טיילור פשוט עמדו ו"סחבו" את עצמם אל הסולם למרות שבתכל'ס הם יכול להמשיך,הקרב פשוט המשיך והמשיך! קרב גדול! יפה שמיז כבר בלתי מנוצח,לא שאת מישהו זה מעניין... קרב חמוד מאוד בין צ'אבו לבנואה,גם סוף בסדר עם ויקי והכל..לא יותר מזה ולא לפחות מזה. קרב מעולה ושוב פעם לצערי הWWE מפספסים הזדמנות גדולה ואני מאוד אבל מאוד מקווה שבראמבל הם כבר ייקחו את התואר הזה מהלמס וייתנו אותו לקאוובוי שפשוט מרשים כל פעם מחדש. לצערי משימה 2 לא הושלמה!! קרב טוב בין טייקר לקנדי,יפה שרוב הקרב הם הלכו לעשות דברים והקרב לא התמקד בזירה בכלל כמו שחשבתי שאולי יהיה. הנפילה של טייקר נראתה חולנית,אבל אז שראו את הגובה האמיתי בין התפאורה לרצפה ראיתי שזה לא כ"כ גבוה כמו שחשבתי,כמובן מארק עשה עבודה מעולה. הקטע שטייקר קם באוטו היה צפוי אבל בכ"ז מפחיד והסוף היה טוב. אני אגיד שמשימה 3 הושלמה,למרות שיהיה אפשר להתווכח על זה.. אין הרבה מה לדבר על הבנות,רק להגיד שלא זיהיתי את ביג דיק ג'ונסון (מאמין שאף אחד לא) אבל הוא לא נראה דומה לעצמו אחרי שהוריד את כל הבגדים,הוא הסתפר או משהו כזה לדעתי.. מאיין איבנט משעמם,ועוד יותר חרא ששומדבר לא קרה חוץ מהסופרקיק של בוקר לפינלי,אז שוב פעם יהיה ביניהם קרב..בלה בלה. לסיכום: PPV מפתיע מאוד,רוב הקרבות היו בסדר,קצת חרא בצדדים אבל תכל'ס היה PPV טוב מאוד וככה צריך להמשיך!!

tomllic

New member
דעה/הערה/רוצה לשתף

כשטדי יצא והכניס את הסטיפולציה לא חשדתי בכלום. כשהקהל התחיל צ'אנט "הארדי - הארדי - הארדי" הרמתי גבה. רגע, יכול להיות ? ואז שהתחילה המוזיקה והם עברו מתחת לסולם.... בשלב הזה כבר צהלתי כמו ילדה קטנה. אני אומנם מארק של ההארדיז בעיקר בגלל היכולת, אבל אני חייב להודות שההפתעה הזאת עשתה לי 60% מהקרב שהיה מעולה גם ככה.

תגובה להערה שלך ../images/Emo185.gif

אחרי שMNM נכנסו חצי שנייה אחרי שטדי לונג הודיע (אגב לאן מלינה נעלמה? למה לא נשארה איתם?) כבר כולם ידעו שאלה יהיו ההארדיז..

tomllic

New member
מאיפה כולם ידעו ?

לי לא היה שום מושג. ואני שמח על כך. אבל ברצינות, מאיפה ידעו ? הקארד פורסם קודם לכן ?

קארד פורסם ../images/Emo185.gif

הקרב הזה לא כי הוא שונה. גם אני לא ידעתי שהולכים לשנות את הקרב,אבל ברגע שיש לונדון וקנדריק,MNM,ריגל וטיילור,הקהל שצועק "הארדיז" והכי חשוב-קרב סולם,זה לא מותיר הרבה מקום לניחושים..

למעלה