CityHall

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifCityHall

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: -אתם באים לסלקום? -ולעיר הנוער? סתם: - תמונה

מיכמיך3

New member
../images/Emo9.gif

שיר השבוע (של שייגעצ): מרלין מונרו. - שיר השבוע (כללי): רן דנקר ועילי בוטנר - אני אש. - אלבום השבוע: הדג נחש לייב. - האדם שעשה לכם את השבוע: החייל בצו ראשון. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): קרבי זה הכי, אחי! - דבר שהשגתם השבוע: הרבה מחמאות. - מאכל השבוע: סנדוויץ' ביצה קשה. - משהו שעשה לכם את השבוע: עברתי גם את הצו ראשון. - משהו שהרס את השבוע: חברת האוטובוסים "קווים". חרא של חברה. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? הופעה של רן דנקר ועילי בוטנר. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: קרבי זה הכי, אחי! :) השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הרבההההההההה הנאה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: להנות, להנות, להנות! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את מי שאני אראה... יהיה בומבה!
-אתם באים לסלקום?
-ולעיר הנוער?
סתם: - תמונה:

AvtipuS

New member
ויש רגעים...

-שיר השבוע (של שייגעצ): קשה לי לחשוב. - שיר השבוע (כללי): אביב גפן-רגעים. - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): כל "רגעים" של אביב. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: אין עבודה.קשה קשה. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? נצא נפגוש את מרמיר שחזר סופ"ש ראשון מהצבא. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: נגגה. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: כל מה שבא,עיר הנוער עיר הבירה עיר החרטא כל אלה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ב"ה למצוא עבודה. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: נגגה. -אתם באים לסלקום? לא. -ולעיר הנוער? נראה לי. סתם: - תמונה: מנאפה עם החייל מרמיר

B a m b o o k

New member
אולי בכל זאת סאלי

-שיר השבוע (של שייגעצ): את יפה. שוב. - שיר השבוע (כללי): אבישי כהן-שובי אלי (נראלי שככה קוראים לשיר
) - אלבום השבוע: שלומי שבן-עיר - האדם שעשה לכם את השבוע:
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "שובי אלי, שובי אלינו" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "חבר'ה תשומת לב!" "זה לא צומת לב, זה כיכר לב"
- דבר שהשגתם השבוע: גופיה יפה יפה מTNT ב35 ש"ח! דיסק של רג'ינה, כיף חיים, התקדמות
- מאכל השבוע: פיצה של עגבניה! - משהו שעשה לכם את השבוע: ת"א אתמול בלילה, מסיבת גיוס של אליאור, יומולדת-קומזיץ של מורץ' - משהו שהרס את השבוע: נאדה
היה שבוע נפלא! -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אין לי שמץ - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: מי שרוצה כבשה, סימן שהוא קיים
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חיפה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אשאר בחיפה לעיר הבירה, ושהדס לא תכעס עלי
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הממ
-אתם באים לסלקום? דא
-ולעיר הנוער? הפך ליש מצב
אולי אני אהיה בחיפה, אז למה לא
סתם: - תמונה

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"יש מקום לדאגות כל רגע..."

-שיר השבוע (של שייגעצ): אממ..ניו יורק-רפיח.
- שיר השבוע (כללי): Kids In Glass Houses -- give me what i want מורן גמליאל - הצבעים משתנים
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: אפחד
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אבל את! את לא נותנת לי ליפול.."
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) אני: "גמאת תמיד ברחבה של הרוק! עד שאת רוצה לעלות למעלה ואני אומרת לך "רק נראה איזה שיר יהיה אחרי זה" ואז יש שיר שאת אוהבת ואת עוד שנייה מנשקת לי ת'רגליים שלא עליתי איתך!" אפי: "צריך לפתוח עלזה קבוצה בפייסבוק..."
- דבר שהשגתם השבוע: גופיית דובדבניייייים:) ולמדתי חניות!
- מאכל השבוע: שניצל
- משהו שעשה לכם את השבוע: שבת-ראשון אצל מאמי שלי.
- משהו שהרס את השבוע: שכולם בצבאאאא
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אתמול הייתי בסיטיהול והיומ אינלי כוח לצאת, אולי סתם אשב אצל אפי..
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: חפרנו על הסיטיהול בצורה רצינית
תות|השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: עיר הבירה! ויומראשון-חניה בניצב
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאתקדם בנהיגה ושאזמין כרטיס לסלקום.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רועיייי. וכהן וטול! גאד, 3 שבועות.צבא מזדיין.
-אתם באים לסלקום? בע"ה
-ולעיר הנוער? לא ידוע..
סתם:
- תמונההשתעשעתי קצת עם התוכנה עריכה

ברוך245

New member
החופש עוד מעט נגמר! =\

-שיר השבוע (של שייגעצ): אוי ואבוי - שיר השבוע (כללי): ים- המושבה או התקווה 6 לא סוגרה על זה.. - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "וואי וואי וואי השמש זורחת מעליי ליי ליי..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): היידי קלום:" כמו שאתם יודעים באופנה יום אחד אתם בפנים וביום אחר אתם בחוץ" שני:" פאק כמה פעמים היא יכולה להגיד את זה?" אני:" שני היא דוגמנית מה ציפית? היא לא זוכרת מה היא אמרה בפרק שעבר" - דבר שהשגתם השבוע: מרתון של פרויקט מסלול בהוט וי או די - מאכל השבוע: עוגת תפוזים וקוקס יאמייי - משהו שעשה לכם את השבוע:לראות חברים להיות קצת איתו.. - משהו שהרס את השבוע: הוא היה די משעמם ומעאפן כזה.. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? יוצאים =] - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: להתנחל על פארק ששוטרים לא באים ומעיפים אותך זה טוב השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: וואי וואי ימית 2000 ת"א לילה לבן =] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שראשון-שני-שלישי יעברו מהר ושהוא יחזור מהוילאג' -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מי שבא ברוך הבא =] -אתם באים לסלקום? נופ -ולעיר הנוער?נופ קוקה קולה וילאג' 24.8 יאיי =] סתם: - תמונה

יש לי יום יום חג

-שיר השבוע (של שייגעצ): .. - שיר השבוע (כללי): Guns And Roses - Paradise City - אלבום השבוע: אביתר בנאי - אביתר בנאי - האדם שעשה לכם את השבוע: מישל - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: מיני ישראל - מאכל השבוע: באגט - משהו שעשה לכם את השבוע: מיני ישראל - משהו שהרס את השבוע: איי -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? היום נראה ומחר ים - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: כולם אוהבים את הכלב הדלמטי במיני ישראל השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אנערף - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: להתחיל ללמוד -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:מישל ועוד -אתם באים לסלקום? אולי -ולעיר הנוער? לא סתם: - תמונה

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"סוווי און פרדדור,איימ אה לוזר בייבי.."

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

למעלה