היי היי :) .

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifהיי היי :) .

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

B a m b o o k

New member
../images/Emo13.gif

-שיר השבוע (של שייגעצ): לקפץ בכל העייייייייייייייייר - שיר השבוע (כללי): slow disco-איזבו
- אלבום השבוע: אין... - האדם שעשה לכם את השבוע: רעיה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כמו שזה היה, כך שישאר" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): only in English!
- דבר שהשגתם השבוע: אבא קנה לי את השמלה מקסטרו! כפרעליו
. הרבה צחוק. ממש הרבה. - מאכל השבוע: אמאלה כמה אכלתי
- משהו שעשה לכם את השבוע: שלומי שבן במוזיאון!
- משהו שהרס את השבוע: המנהלת החדשה
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? יצאנו עם כפיר וירין. ונכנסתי למצב כפית
ובשבת ישנתי כמו דוב:) - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: בצפר זה קקי השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שאלה טובה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה משו מעניין לעשות -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: זה לא יקרה. אלא אם כן יתחשק לו לבוא
סתם: - תמונה: מהווליום

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifKilla!

-שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): עלמה זוהר - מיגל [כן.עדיין
] Coldplay - Viva la vida
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: מאמי שלי
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "להתרסק את תוך הקיר, לא כלכך באלי למרות שזה נראלי הפיתרון הכי מהיר. לא שיצא לי לבדוק, הקיר היה רחוק.."
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) ממ..כל מיני דברים שהוא אמר לי..
- דבר שהשגתם השבוע: היינו בים ביחד! פעם ראשונה! חחח ועשינו לאימוש יומולדת מהסרטייים:) [היינו בין היתר בספא וזה..]
- מאכל השבוע: בורקסים
- משהו שעשה לכם את השבוע: שישבתראשון.
- משהו שהרס את השבוע: נכשלתי במבחן 1 מתוך 2 של י"ד
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? היה לי סופ"ש ארוך:) שישי בבוקר-ספא עם אימוש ואחותי, בערב מסיבת הפתעה לאימוש. שבת בצהריים-המשפחה באה לפה..ליומולדת של אימוש, בערב-נסעתי לרועי. ראשון-הייתי אצל רועי, היינו ביייים היה הכי כיף בעולם.. ולא מזמן חזרתי הביתה.
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: ים זה טו-אוב!
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: אמ..לחזור לכרמיאל?...
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה סבבה בלימודים וזה... ושאמצא עבודה.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אממ..אפי, מורי וג'ק שותפיי...וזואי והחבר'ה מהכיתה.
סתם:
- תמונהממפ.

דיד איי וייק יו אפ אר יו סליפינג אלון?

יס דאט אה מאאאאאן וויס איי היר און דה פוון.. יו קנואו דאט איי לאב יו...

אל תטוסו עם אליטאליה!!!!!!

-שיר השבוע (של שייגעצ): אין - שיר השבוע (כללי): לאן לאן לאן-שלמה ארצי, מה נעשה-הדג נחש - אלבום השבוע: Irish music collection - האדם שעשה לכם את השבוע: כל האירים באירלנד - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אני נוסע ולא יודע, לאן לאן לאן.... - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): i noticed the cows and horses here are sitting and not standing, thats weird!!(חבר שלי שואל את המדריך שלנו בסיור שלקחנו יום אחד באירלנד על הרגלי החיות באזור...) - דבר שהשגתם השבוע: מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא גינס!!!!!! (ועוד כמה דברים, חלקם לא חוקיים
) - מאכל השבוע: גינס!! - משהו שעשה לכם את השבוע: לונדון-אירלנד-פאריז!! - משהו שהרס את השבוע: שיחה מאוד לא נחמדה שיהיה לי היום בערב -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? עדיף שלא תדעו - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: שתו גינס-זה בריא! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מפגש גרעין, סמינר גרעין בקיבוץ!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שלא אזרק=\ -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את הגרעין..

למעלה