תחרות התמונות ה-IX שלנו

chompi1

New member
מתוקההה

ירדן כבר יודע לפתוח את המקרר לבד, וכל 10 דקות הוא פותח אותו ובוחן מה יש לנשנש... פכככ

ותגידי- אין לך איזו תמונה מ...

מהפעם ההיא שהוא הרס את כל הסלון עם איזה תרכיז או משו שהוציא מהמקרר?

רחל5

New member
בעגלה ובזמן קריב

אני מרחמת על השופטים. התמונות הפעם מתעלות על כל מה שראו כאן בחודשים האחרונים... הילדים שלי מאוד שיגרתיים. חוץ מלהכנס לארון של המטאטא, הארון של הפח, מאחורי מכונת ההליכה, לתוך הגיגית, לתוך הדלי, קרטונים, סל של עגלה, מדף מתחת לשולחן בסלון, לטפס על התריסים בסלון ועוד אי אילו מקומות שיגרתיים (עבורינו), הם לא מגיעים למקומות לא שיגרתיים יוצאי דופן. פתאום נזכרתי שהמטפלת החזירה לי פעם את גוגי ישן בתוך עגלה. סטנדרטי ביותר לתינוק. אבל זה המקסימום שמצאתי.

neta2

New member
../images/Emo6.gif מה קורה כאן??

תמונות מקסימות.. לא מקנאה בשופטים!

נועם@בת

New member
אם הייתי יודעת שאפשר לקנות

תינוק בסופר לא הייתי טורחת לעבור שנים של טיפולים
.

ולנו יש סדרה כזו../images/Emo2.gif

רומי לא נכנסת לשירותים ציבוריים בתחנות דלק (רק בקניונים) וגם עם שירותים בבתי מלון יש בעיה. במשך תקופה מאוד ארוכה היה לנו בתא המטען סיר - אותו סיר שלא השתמשנו בו בגמילה כי היא עברה מחיתול יש לשירותים. יש לנו תמונות כמעט מכל תחנת דלק ואי תנועה בארץ - ילדה בסיר. שרצו תמונות לגן ממקומות בארץ לקראת יום העצמאות - היו לנו רק תמונות פיפי. זו בדרך לחרמון - היה קררררררר

אפרסקה

New member
יש כרטיס מועדון?

כשאחי ראה את התמונה הזו הוא שאל אם קנינו אותה במבצע...

מירל36

New member
זו התחרות הכי קשה!

כל תמונה פה להתעלף מצחוק ומהיופי של המתוקים האלו. בהצלחה לחבר השופטים....הפעם יהיהבאמת קשה.

וגם תמרה בילתה בעגלה של המזודות

(בגיל שנה וחודשיים) תמיד מצחיק אותי איך הרגלים הקטנות שלה התאימו באורכן בדיוק לאורך העגלה.

למעלה