שרשור פרק 10

בכריתוש

New member
../images/Emo202.gifשרשור פרק 10../images/Emo44.gif

ווא כבר פרק 10
רק עוד 3 פרקים
טוב אז היום הפרק שבו נחשף ה כ ל על בת שבע! צפייה מהנה!

eden83

New member
../images/Emo187.gifצפייה נעימה!

מקווה לא להירדם באמצע שבוע שעבר היה פרק?

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifרק עוד 3 פרקים../images/Emo7.gif

אני כל כך אוהבת את הסידרה הזאת! למה כל כך מעט פרקים?
אני כל כך מרחמת על בת שבע

idanoosh17

New member
ואו איזה פרק....

באמת מסכנה בת שבע....אני מחרם עליה! נירה הכלבה הזאת...! בלי בושה איך היא מדברת לילדה!!!! שתלך למצוא לה זונה אחרת בגילה לריב איתה! זה היה פעם ראשונה להתחלתי לאוהב את פאני....באמת כל הכבוד לה שלקחה עליה כלכלית את כל הילדים של אהרלה....ואיך היא נישקה את בת שבע שהיא באה.... 3> חח תמר הרגה אותה "ההורמונים שלו מתפוצצים וגם שלי!..."אני מקווה שהשיטה תצליח ורזיאל יעוף לכל הרוחות!!! חחחח...אני מוסיף את המשפט הבא לחתימהחחחח הרג אותי.....(אתם יכולים לראות בחתימה.....) ענק!

איזה מזל רע היה לי עם הפרק אתמול...

שעות חיכיתי עד שיצאפן יגמר, ולפני שהתחיל, ממש כמה דקות קודם, נרדמתי, התעוררתי איזה רבע שעה אחרי שהתוכנית התחילה, ראיתי שני משפטים, והעבירו לפרסומות, התאמצתי להיות ערה כל הפרסומות הארוכות והלא נגמרות האלה, וסוף-סוף הגיעו לסמל של ערוץ 2, העיניים שוב נעצמו, התעוררתי בסוף, כשסיפרו מה יהיה בפרק הבא! וכבר שבוע וחצי אני מחכה לתוכנית... ובסוף זה היה כמעט בעשר וחצי, אחרי תוכנית מאוד משעממת של יצפאן. העיניים לא עמדו בשעמום,,, לעזאזל.

LiRs Lullaby

New member
גאד, איך הצחיקו אותי תמר וים ../images/Emo6.gif

אתה רוצה להתנשק? כן, את רוצה? אוקיי, אז שנייה, תן לי רגע לצחצח שיניים.
איזה רגועים ושלווים
וגם השיחה שלה עם אמא שלה לפני זה, שהיא מסבירה לי שהיא "הולכת לעשות סקס עם ים"..... הרגה אותי הילדה

קצת לא הבנתי למה

אודי היה ילד בן 6 עם זיפים (אבל זה כנראה כי התחלתי לראות אחרי 10 ד'ק. בכל מקרה היה טוב והיה מצחיק ולדעתי זה אחד הפרקים הכי טובים עד עכשיו..

izik79

New member
לא הבנתי משהו ../images/Emo35.gif

החתונה של בת שבע - היתה באמת או רק דמיון?

עדיב4

New member
יש דרך כלשהי לראות את הפרק? באתר אולי?

יווו אני לא מאמינה שלא ראיתי.. הייתי בהופעה של ידיד שלי..

idanoosh17

New member
לא אבל

הספויילרים ששמתי קודם זה החלקיהמעניינים של הפרק....איפה שהוא יש את השרשור שלי למטה

השלמתי חסכים... ראיתי את פרק 10

ויש לי כמה תובנות לגבי הפרק: א. זה היה מגניב לאללה, שלמרות שאודי ובת-שבע היו בגילאים אחרים לגמרי, עדיין ראו את אותם שחקנים. (חסכו כסף על שני שחקנים נוספים בגילאים המתאימים). בעצם על שלושה שחקנים, כי גם את אימא של בת-שבע לא ראו. ב. שמתם לב שלאימא של בת שבע אין שם? לכולם בסדרה יש שמות, ורק היא נותרה בכינוי: "אימא של בת שבע". ג. כשתמר וים הגיעו הביתה, אז נירה לבשה חולצה שחורה, ואחר-כך כשהיא דיברה עם רזיאל, היא לבשה חולצה צהובה בדיוק כמו בזיכרון שלה? האם זאת טעות, או בכוונה? ד. איזה הבדל בין פאני לנירה: נירה העליבה אותה, ופאני נישקה אותה. איזו אישה, גדולה מהחיים. ה. הדבר שהכי הצחיק אותי בפרק, זה שתמר משגעת את אימא שלה על ים. נקרעתי מצחוק. כל-כך הגיע לנירה על חוסר ההתחשבות בתמר. ו. חוזרת על מה שאמרו.: שילוב אומנותי בין העבר וההווה.

למעלה