אתם קובעים את הסוף

shiratel

New member
תכתבי ה=כ=ל!!!

תמצאי את הזמן ותכתבי את הכל! חבל על הזמן שלך! זה שווה תסריט ולא חצי אזכור בתגובה להודעה!

shiratel

New member
ד"א... (וזה לא קשור לכלום)

הייתי בפרטים שלך... וסתם רציתי להגיד... רונית - תעשי לי מזרקת שוקולד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SupeRonit

New member
בואי - אנחנו יושבים בראשון לציון

נעשה מיני מפגש פורום
או שתתקשרי אחר הצהריים ונקשקש

SupeRonit

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif אני מתחילה לכתוב עכשיו

ומה שלא אספיק אפרסם בהמשך מחוץ לתחרות
וסיום יפה למאיה ואביתר (כאלה מתוקים
) פשוט אתמול חזרתי כל כך עייפה מהעבודה שידעתי שאם אני אתחיל להגיב לך על כל דמות אז אביתר יהיה עם אלנה,מאיה עם עקיבא ו.......דרייה עם נועה
ואני דרך אגב מסדרת לאביתר נסיעה להודו (אחרי שחרור כרגיל .חחחחח.
) והוא חוזר מה זה טרללה - יש למה לצפות

SupeRonit

New member
Thend ../images/Emo63.gif

שלושה פרקים - לא נראה לי שזה ישתנה עד הלילה

shiratel

New member
לאאאאאאאאאאאאא

תכתבי על משולש אורלי-נדב-נעה!!!! את חייבת! ותכתבי על אביתר!!! תכתבי הכל הכל הכל אני רוצה לקרוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה!!! מה שכתבת מ=ד=ה=י=ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את חייבת להמשיך... חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת חייבת

אושRתי

New member
אז אני מבינה שרק מי שכאן השתתף?

אין לי בעייה לתת לכם הזדמנות לתקן דברים ולהעריך טיפה את התרות מה בא לכם?

shiratel

New member
תתני עוד זמן...

כדי שרונית תוכל לסיים... ועד שעינבי ארנבי תראה סימן חיים (אם היא כתבה או לא כתבה)... בבקשה?

אושRתי

New member
סבבה

נעשה ככה- ברגע שתסימו תגידו סופי בטוח.
ואז נתחיל בהצבעות אוקי?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאבל חברה...

לא למשוך את זה.... אתם חושבים שעד סוף החודש תספיקו?

למעלה