ענייני שמלה

vrache

New member
תודה בנות ../images/Emo9.gif ... עוד קצת הסברים

התכוונתי שעל המשי מוסיפים בד עם נצנצים עדינים , ואז אפשר יש סטאן מבריק ומנצנץ.(קצת...) וגם - זו תהיה השמלה, שאיתה אני אהיה רוב הערב, אבל חשבתי להוסיף חצאית הפתעה - כדי שזה יהיה כמו 2 שמלות. ואז - איזה חצאית הפתעה תתאים? מסטאן? משהו כמו זה?

vrache

New member
או אולי רק לנפח אותה קצת - כמו זו

(למרות שאני מאוד אוהבת אותה ככה)

vrache

New member
או להוסיף חלק נפוח מנצנץ מטול (או משהו כזה)

(קצת פחות נפוח, וקצת יותר גבוהה במותן) ... לעיונכם ...

dafnach

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo88.gifענייני שמלות../images/Emo88.gif../images/Emo88.gif - ארוך..

חייבת לשתף ולהזהיר - חנות לשמלות ערב בשם "לוס אנג'לס" באלנבי, ת"א. אמא שלי ואחותי קנו לפני כשבועיים-שלושה שמלות לחתונה, כשכל אחת עלתה לא פחות מ-1,000 ש"ח. הן השאירו את השמלות במקום כדי להגיע עם נעליים מתאימות וכך יוכלו לקצר אותן ולעשות תיקונים קטנים אחרונים (אמא שלי למשל ביקשה שישנו לה מגזרת קולר לכתפיות). היום הן היו שם, לאמא שלי סידרו את העניינים ואח"כ היא חיכתה שאחותי תגיע ושתמדוד גם היא את השמלה. אני לא הייתי איתן, אבל ממש לפני 10 דק' דיברתי עם אבא שלי והוא סיפר לי: בעל המקום לא מפסיק לצעוק על הלקוחות, הוא דרש עבור הקיצור של השמלה של אחותי - 80 ש"ח, העליב בלי סוף לקוחות נוספים שהיו שם וכמעט גרם למישהי להתחיל לבכות. בסופו של דבר, אבא שלי (שלא מדבר ככה בדר"כ) אמר - אני מוכן לשלם לתופרת אחרת גם 200 שקל על תיקונים, רק שלא נישאר פה. בעלה של לקוחה נוספת שהייתה בחנות מאד התעצבן עליו והרים את הקול, ובעל החנות כדי להשתיק אותו, התקשר למשטרה ואמר שיש לו לקוח שמפריע לו למכור. בקיצור, כמו בהרבה מקומות - אחרי שמשלמים, מקבלים יחס ח....!!! היה לי חשוב לכתוב את זה כאן, כי כולנו מחפשות בשלב זה או אחר שמלות ערב לאירועים חשובים יותר ופחות. ואין שום סיבה שבעולם, שמישהו יתייחס לאמא ולאחות שלי (ולא לאף לקוח אחר!!!) בצורה כזו מחפירה.

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

y a e l 23

New member
לפי דעתי דווקא משתלם להם יותר לשדך לך שמלה

מוכנה כי יחסית לתפירה של שמלה חדשה זה בטח חוסך להם הרבה כסף (גם בבדים וגם בעבודה) אל מול הפרש קטן יחסית במחיר שאת משלמת להם.

alaje

New member
המחיר שהם לוקחים בלי

התוספת על השמלה החדשה מכסה גם ככה את עלות השמלה בתוספת רווח נאה... אבל לא זה העניין. מה זה הכלל המטופש הזה? מדוע אני חייבת לקחת שמלה חדשה אם אין במלאי? ובלי התחייבות לתפירה הם לא מוכנים לעשות התאמות...

אני לא מבינה, הם לא יכולים להגיד לך מעכשיו

לפני שאת סוגרת אם יש להם שמלה בשבילך או לא? איך אני אגיד את זה, עמנואל לא ידועים בשירותיות שלהם. אם את לא נעולה על השמלות שלהם, אני מציעה שנסי במקום אחר או תלכי לתופרת שתעשה לך משהו דומה.

alaje

New member
לא, הם לא יכולים להגיד לפני סגירת החוזה

הם קובעים יום התאמות, יום שאני מגיעה והם מוצאים את כל הדגמים שיש ובודקים אם יש משהו שמתאים בשבילי... יש לך אולי המלצה על תופרת טובה? אבל מישהי מאוד איכותית... תודה

כמה זמן מראש יום ההתאמות הזה?

את חייבת לסגור איתם לפני? את לא יכולה להגיד ליום ההתאמות ולהגיד "תודה רבה, לא מתאים לי"?

tanina1

New member
בדיוק. אני עושה שמלה בעמנואל ../images/Emo99.gif

מצאו לי שמלה שמתאימה לי כמעט בול. יש צורך להצר מעט בציצי ובאגן. אני לא יודעת מה יותר משתלם להם, ומבחינה מסויימת יכול להיות שאת צודקת, ולמה בכלל שיתאמצו למצוא לך שמלה קיימת. יכול להיות שגם יעל23 צודקת, למרות שהפער במחיר בין חדשה לקיימת הוא כ- 2000 ש"ח, אז אני לא יודעת. אני ממליצה לך לעשות דבר כזה: קודם כל תבחרי שם שמלה שאהבת. תחליטי איזה דגם את רוצה. אחרי זה- שיבדקו לך אם יש שמלה קיימת במידה שלך. אם יש- תסגרי. השמלות שלהם באמת רמה אחת מעל (לדעתי. נא לא לזרוק עלי
). אם לא- תחשבי אם את מוכנה לתפור שמלה חדשה. בקיצור- שיבדקו אם יש שמלה קיימת לפני שאת סוגרת איתם. עכשיו מילה לכולן בקשר לשירות
: יוצאות משם 10 כלות ביום. את אף פעם לא יכולה להיות הכלה היחידה. אז שירות אישי לרוב זה לא. אבל זה לא אומר שירות לא טוב. אני מקבלת שם שירות מצוין, למרות שאני אף פעם לא כלה יחידה שם. בהצלחה

alaje

New member
מצאתי שמלה שאני אוהבת, ואני יודעת שזאת האחת!!

אתמול רציתי שיבדקו אם יש להם שמלה מתאימה בשבילי, הם לא מוכנים לבדוק לפני שאני חותמת על החוזה!! מה עושים? תנינה, מה עשית את? חתמת על החוזה לפני?

זה נשמע מוזר

שהם לא מוכנים לבדוק לפני חתימת חוזה... מה אכפת להם לבדוק ואם זה לא מתאים לך לתת לך להחליט בעצמך? נשמע כאילו כובלים אותך לחתום ואח"כ כבר לא משנה מה תחליטי, העיקר שאת שלהם. אני אישית מצאתי בהתחלה שמלה שאהבתי ולא היתה במידה שלי (הציצי פשוט יצא לכל הכוונים :) ) ואחרי הרבה התלבטויות סגרתי הזמנה עם 2 אופציות : הראשונה להמשיך ולחפש עד שיימאס לי דגם במידות שלי והשניה להוסיף 1000 ש"ח ולתפור את הדגם ההוא במידות שלי. התעקשתי ובאמת מצאתי בסוף משהו אחר יפה יותר שאהבתי :) אבל הפואנטה היא שהכל היה ברור וידוע מראש. זה נשמע לי כמו שירות הוגן ומה שאת מציגה לא ממש...

alaje

New member
מצאת שמלה בעמנואל?

זה כל העניין. בהתאמה שמלה הם נותנים למדוד שמלת מדידות. מה זה אומר בעצם? זאת שמלה נורא נורא ארוכה לפי הדגם שאני בוחרת. השמלה מיועדת אך ורק למדידות ולא להשכרה. אחרי שמדדתי את השמלה הזאת, הבנתי שזאת השמלה שאני רוצה. עכשיו צריכים להתאים לי שמלה שתתאים גם לגובה שלי. ואת זה עושים רק אחרי שאני חותמת על החוזה. ז"א הם בכלל לא מוכנים להתקשקש איתי, להתאים לי וכד' לפני שאני חותמת על החוזה. בחוזה נאמר במפורש - הם ינסו להתאים לי שמלה קיימת, במידה ואין שמלה קיימת הם יתפרו לי שמלה שמתאימה למידות שלי... וזאת הבעיה... יש כאן מישהו בסגרה בעמנואל ולא היה לה סעיף כזה בחוזה? ז"א הייתה כאן מישהי שקודם נתנו לה לעשות התאמות ורק אחרי שהיא מצאה שמלה שמתאימה למידות שלה היא סגרה שם חוזה? כי לי מיכל הסבירה שאין בכלל על מה לדבר עם אני לא חותמת על החוזה...

לא... לא מצאתי בעמנואל וגם לי חיפשתי שם...

גם כי אני מהדרום בכלל וגם כי אני חושבת שלא רק אצל השמות הגדולים יש דברים טובים. ומה שאת מספרת נשמע כמו משהו שהיה גורם לי מאוד להסס...

בלונד23

New member
לא מדדת אותה?

אני לא מבינה את השיטה, אשמח אם תסבירי לי מה זה אומר. הרי נהוג לסגור בסלון כלות אחרי שמדדת ואת יודעת בדיוק מה תקבלי.

alaje

New member
מצאתי דגם שאני אוהבת...

אבל הם לא מוכנים לבדוק אם יש להם אותו מוכן לפני שאני חותמת על החוזה... אוףףף, מה עושים? יש פה בנות שסגרו בעמנואל? איך חתמתן על החוזה?

למעלה