ענייני שמלה

michali278

New member
לעזאזל, אני מודה שלא../images/Emo9.gif

אבל את נראית נהדר! BABE אמיתית ואיזה גוף פיצוץ!

SIVANPA

New member
תודה ../images/Emo9.gif

בלי נדר אני אקפוץ להגיד שלום שיהייה המון מזל טוב ורק אושר!!

קהדה

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

רק רוצה לשתף.... הייתי היום במדידה ראשונה אצל חצבני, והיה כיף כל כך.... האדם הזה פשוט אמן, אשתו והבנות פשוט מקסימות, ומידת המקצועיות והפרפקציוניזם השאירו אותי פעורת פה. תמונות אין (כי מי כבר רצה לראות תמונות של מחוך לא תפור ושל תחתית מסכנה?!
), אבל מהמדידות הבאות כבר אצלם משהו

כן אני עשיתי ../images/Emo192.gif

הם מדהימיםםםםםםםם גם מאיה וגם שרון פשוט יוצאים מגדרם בשביל לרצות אותך. זה פשוט לא להאמין כמה שהם מוכשרים...פשוט אי אפשר להסביר במילים הם עשו לי שמלה פשוט מדהימה בדיוק לפי מה שרציתי ..עוד 3 שבועות החתונה ואחרי שאני אפרסם קרדיטים את תראי אותה. המקום לא זול בלשון המעטה - אבל זה שווה כל שקללללללללל אין לך מושג איזה סבלנות ואיזה חום ואהבה הם מרעיפים עלי כל פעם שאני באה והם פשוט עושים הכל שתהיי מרוצה. כל פעם שאני חוזרת ממדידה אני פשוט יותר ויותר שמחה על ההחלטה שלי ללכת לעשות שם את השמלה. אל תחשבי פעמיים. את מוזמנת לפנות אלי במסר אם יש לך עוד שאלות. סיון

יולי25

New member
איזה קטע! בדיוק עכשיו

אמא שלי מתקשרת בהתרגשות ואומרת לי שהיא מצאה לי תופרת,מאיה קיי מהרצליה. לפי מה שאמא שלי שמעה היא מאד מקצועית,בן אדם מקסים והגון.

נשמע לי טוב, אני אלך לראות

ועוד שאלה, אם מישהי עשתה אצלה שמלה - המלצות היכן להתארגן?

יקירתי,

מאיה היא לא תופרת . יש שם את שרון ומאיה שהם מעצבי אופנה יש להם איזה 5-6 תופרות שעובדות איתם. המקום הזה הוא כמה רמות מעל לכל סלון כלות בארץ הזו. ותהיי בטוחה שחרשתי את דיזנגוף מכל כיוון איפה לא הייתי. אומנם קצת יקר שם אבל עכשיו שהשמלה מוכנה אני יודעת שאני פשוט ככ צדקתי שעשיתי שם. את לא יכולה לתאר איזה מדהימים הם , איזה סבלנות הם פשוט נפלאים. והשמלות שם פשוט אין דבר כזה בשום מקום. אני אפרסם קרדיטים , החתונה ב 29 לאוגוסט ואז את תראי איזה שמלה מדהימה...
כשתלכי לשם תמסרי את אהבתי למאיה ולשרון - סיון מה 29 לאוגוסט. בהצלחה סיון

adiduar

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif איפה לעשות שופינג בת"א?../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

לכל הבנות ששאלו איפה לקנות שמלה לאחות/לאמא/איפה לקנות נעליים שוות וכו' כדאי לכן לקרוא את הכתבה הבאה שופינג בת"א

vrache

New member
../images/Emo53.gif אתן חייבות לעזור לי!

אני בד"כ לא כותבת בפורום אבל אני רואה שאתן נורא נחמדות ועוזרות אז אולי תעזרו גם לי...? הבעיה היא כזו: אחרי הרבה סיבובים בדיזינגוף בחרתי שמלה (מצ"ב) ... עכשיו - יש לי עוד שבוע מדידה שניה שבה אני אמורה להגיד לה איך תראה השמלה, איזה בדים לבחור וכאלו ואני נורא נורא מתלבטת - מצד אחד אני מתה על המשי המבריק הזה, ומצד שני - אני לא יכולה לוותר על הנצנצים. עכשיו... הגיע הזמן לבחור כבר! 2 הערות: 1. השמלה שמדדתי בפועל תהיה לבנה (ולא פנינה כמו בתמונה) 2. החצאית שלה נוצצת 3.אני עושה שמלה + חצאית הפתעה. החצאית הפתעה , נפוחה. שאלה שלי - מה עושים? נוצץ? מבריק? איך משלבים? האם הבד המבריק (משי) ילך עם החלק העליון (תחרה) סליחה על האורך והמון תודה - אני גם מאוד אשמח אם תצרפו שמלות לתיאור שלכן - שלכן או דומות, אני חושבת על זה מלא זמן, והנה הגיע מדידה שניה!!!

numi70

New member
בעיניי היא יפה ככה...

לא הצלחתי להבין מהתיאור למה את מתכוונת, אבל בעיניי השמלה ממש מקסימה כמו שהיא!!

y a e l 23

New member
גם בעיני

לפי דעתי יש משהו נורא כלתי במשי, והשמלה עצמה מקסימה כמו שהיא

claire12

New member
תשאירי אותה

בדיוק ככה, היא מדהימה! היא מאוד קלאסית ולדעתי כל המוסיף גורע. חוץ מזה, לדעתי בדים עם נצנצים (אם לזה התכוונת) מצטלמים מאוד לא יפה. (לא להרוג אותי)

למעלה