ענייני שמלה

dusdus1976

New member
היי קנדי מי, בת 28 מת"א../images/Emo140.gif

תיכננתי חתונה תוך 3 חודשים ולא התכוונתי לתת לחווית "השמלה" לעכב אותי... לי דווקא היה בראש סגנון שאני רוצה. שמלת תחרה נשפכת, לא בלבן, אלא שמנת. קלאסית. עם וי עמוק בגב ובמחשוף. זה מה שרציתי בגלל העובדה שאני הולכת עם שמלות ואני יודעת מה אני אוהבת על עצמי נכנסתי קצת לאינטרנט, ביררתי עם חברות איפה מומלץ והלכתי ל-3 מקומות עם אמא שלי ביום שישי בכל מקום מדדתי שמלה אחת בלבד, בסוף בחרתי באחת מהשלוש. איך נעשתה הבחירה? במקרה חברה מאוד טובה שלי היתה בסביבה נכנסה איתי לשתיים מהשלוש חנויות ואמרה לי "זאת" אני חייבת לציין, שזה לא הסגנון שהיה לי בראש (ממש לא תחרה, ממש לא וי....) החברה שלי, שיש לה טעם משובח ואיכותי פשוט אמרה לי שאני חייבת ללכת "עליה", וסמכתי עליה לחלוטין. שמלה וינטאז', בצבע שמנת, סאטן, איקס בגב. יחסית "לא כלתית" (כמו שרציתי). של דוד חצבני. אני כל-כך שמחה שהקשבתי לה.... קיבלתי עליה כ"כ הרבה מחמאות....(ברור, כמו כל כלה
) לגבי המחיר, היה לי תקציב של עד 5500 ש"ח. עמדתי בו בכבוד, בגלל שלא רכשתי שימלה חדשה אלא לקחתי מהשכרה שנייה. בהמלצת חצבני. מומלץ בחום, במידה ומבנה הגוף שלכן סביר +. המדידות - הלכתי ל-2 לבד, ל-1 עם אמא ול-1 עם חברה הכי טובה שלי מקווה שעזרתי ..... אני מצרפת תמונה של השמלה בהצלחה

שיקי25

New member
החוויות שלי

אני ( 26 מחיפה) בדקתי חמש מקומות אבל למעשה המקום שבחרתי בו לעשות את השמלה היה השלישי לכל המדידות הלכתי עם אמא שלי ואחותי בפעם הראשונה שמדדתי שמלה מאד התרגשתי אבל גם הייתי בשוק כשהסתכלתי בקטלוגים אהבתי המון שמלות אבל בפועל עלי לא אהבתי את השמלות לא משנה גם אני אוהבת תחרות וחרוזים עליי אהבתי משהו נקי יותר מראש ידעתי שאני רוצה שמלה ולא מחוך וחצאית וגם בשמלה ידעתי שאני לא רוצה מחוך בנוסף רציתי מעל השמלה חצאית נפוחה יותר לקבלת פנים לא היו לי שום פאשלות במדידות. אלינור לרמן המעצבת הייתה תמיד מקסימה ומעצבת מוכשרת ביותר שהבינה מה מפריע לי ותפסה את הראש שלי.

../images/Emo12.gifמדידות

אני מתחתנת עוד 4 שבועות ועוד לא התחלתי מדידות!!! הסלון שלי נדד לעיר שכנה והן עסוקות בלסדר אותו.. מתחיל להלחיץ!

tanina1

New member
אני יודעת שאני אמורה להגיד כאן משהו מרגיע,אבל

איזה סלון כלות עובר דירה בדיוק בשיא עונת החתונות

tanina1

New member
מסכנים... לא נעים. את יודעת מה? יהיה בסדר

מה זה כל המדידות האלו? אנחנו מרזות קצת, מצירים עוד קצת, וחוזר חלילה... אז את בעצם פוסחת על כל זה. מה אכפת לך? הם לא ישאירו אותך בלי שמלה.

ואם כן?!

זה הפחד הכי גדול. שמשהו יתפקשש. עוד לא בחרתי חצאית למחוך וצריך להתאים אותו אליי... לא נעים..!

תתקשרי אליהם היום

ותבררי מתי בדיוק תתקיים המדידה הראשונה שלך. ויהיה בסדר, שמלה אפשר גם לתפור בכמה ימים (ברור שזה לא יהיה כמה ימים לפני החתונה, סתם לחץ מיותר, אבל בחודש זה בהחלט אפשרי).

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

LA S H I V A

New member
טוב לא ידעתי אייך בדיוק לשרשר הודעה חדשה לפה.

בכל מקרה רציתי לדעת כמה זמן לפני צריך להתחיל לחפש שמלה?????

3-4 חודשים מראש. תלוי גם בעונה

בקיץ לרוב הסלוני כלות יש עומס של כלות, אז עדיף קצת קודם. בחורף לא נראה לי שיש בעיה... אבל אם יש כבר תאריך, למה לא להתחיל לחפש.... זה השלב הכי מהנה בהכנות

tuanda

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

למעלה