ענייני שמלה

SIVANPA

New member
הינה השמלה שלי...

אני לא לקחתי דגם קיים. עשיתי עיצוב אישי.

וואי היא מעלפת!!

ונראה לי שזו היתה ההתלבטות האחרונה שלי... בינה לבין השמנת. רק שאמרו לי שהצבע השני הרבה יותר מתאים לי :) מהממת! אהבתי!

SIVANPA

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אני גם מאוד אהבתי את השמנת אבל בסוף לקחתי אותה... רק תדאגי שיתפרו לך את כל התחתיות לחצאית כי בריקודים הן החילקו לי והייתי צריכה להתעסק עם החצאיות והסיכות ביטחון כל הזמן...

נורית44

New member
שבת שלום לחברי הפורום../images/Emo140.gif

שמי נורית בת 49 נשואה וזו הפעם הראשונה שבפורום זה מבקרת ונכנסתי לפורום זה בכדי לתת המלצה לאימות שבקרוב מחתנות בן או בת השבוע הייתי בחתונת הבת של חברתי הטובה. אם הכלה קנתה בגד בסטודיו ועיצובה של אטי יעקובסון . השמלה לטעמי ובטוב טעם אציין שחברתי לא רזה וחברתי נראת ניפלא ..... מזל טוב לכל מי שנתחתן בקרוב שבת
שלום נורית

hadari6

New member
שאלה, אח שלי מתחתן וקניתי שמלה שחורה לחתונה

וההורים שלי אומרים לי להחליף אותה בגלל שהיא שחורה... יש בזה הגיון או לא? (אגב, אני בת 21)

שמעתי דברים כאלה

אבל זה לא נורא הגיוני. מקסימום, שימי תכשיטים בולטים, צעיף או נעליים צבעוניות שישברו קצת את השחור.

קרה גם לאחותי...

יש משהו מאוד בנאלי בשחור... למרות שהוא תמיד תמיד אלגנטי. החשש היה שיהיו עוד אנשים שייראו "בדיוק כמוה" והיא הרי אחות של הכלה- אז זה לא הגיוני :) היא קנתה השבוע שמלה אחרת... בגוונים אחרים... עושה משהו אחר בהרגשה.

לדעתי לא...

אני גם לבשתי שמלה שחורה לחתונה של אחותי... יותר מזה - אמא של החתן לבשה שמלה שחורה, אמא שלי לבשה מכנס וחולצה שחורים , וארוסתו של אח של החתן לבשה שמלה שחורה.... ואם זה לא מספיק אז: אבא שלי ואח שלי לבשו חולצה שחורה, החתן לבש חליפה שחורה (עם פסים דקיקים...) אחותי המהמממממת לבשה שמלה לבנה
בקיצור...כולנו היינו עם אותם צבעים..וכל אחד היה שונה מהשני...ממש משפחה מתואמת... ובאמת שלא היה קשה לראות שאנחנו שייכים למשפחת המתחתנים... אני מצרפת לך תמונה,של כל המשפחה המורחבת, שתראי.. בעיניי שחור זה מאוד יפה ומאוד חגיגי וחוצמזה...גם אם התבלבלו וחשבו שאני מישהי אחרת..אז מה, מה אכפת לי? אני חוגגת את השמחה כמו שאר המוזמנים.. המלכה האמיתית בסיפור זו אחותי,וכל הפוקוס צריך להיות עליה!!!!!!!!!!!!!!! בקיצור,אם את מרוצה מהשמלה, לדעתי את לא צריכה להחליף צבע בגלל שהרבה לובשות שחור.... הרבה לובשות גם ורוד ואדום וכחול!

hadari6

New member
הקטע הוא שלא אכפת לי בכלל..

שעוד בנות ילבשו שמלה שחורה, הבעייה היא שההורים שלי לא רוצים שאני אלבש שחור, כי זה צבע שלא מתאים כל כך לאירועים משמחים.

אז יאללה שופינג ../images/Emo6.gif

לכי תקני שמלה בצבע אחר, כזו שלא תהיה פחות יפה מהשחורה, וככה כולם יהיו מרוצים. אני אומרת - אם לאמא שלך זה מפריע, ולך זה לא קריטי - תזרמי איתה. מה את צריכה אח"כ - להתחרט שלא קנית שמלה אחרת..?? כנראה זה מספיק חשוב לה בשביל לומר לך לקנות שמלה אחרת. את השמלה השחורה בטוח יהיה לך לאן ללבוש, זה תמיד קלאסי ויפה, (אולי לברית????
). וחוצמזה - זו גם סיבה מספיק טובה לשופינג...

למעלה