פינת החלפות 3 יוצאת לדרך

SCHEINRR

New member
תגובה

מיטל שלום לא ציינת מה המחיר של האבנים ומה בתמורה סליחה על הנג'וס רינה

להחלפה ../images/Emo6.gif

יש לי הרבה מפיות יש לי ציפורנים שקופות להדבקה באריזה גגולה אולי משהי יצירתית תצליח לשלב את זה באיזה יצירה
לי יש רעיון מגניב אבל אין זמן

ההחלפה שלי ../images/Emo13.gif

אז ככה יש לי... חרוזי ונציה-קטנים דפי פוטו דיסקים רייקים עגילים מוכנים חרוזי פימו סוגרי הברגה תיליוני פימו אההה יש גם מפיות
בתמורה: סוגרים מעניינים,חרוזים מעויינים,חרוזים מעניינים כל מיני דברי יצירה ובקיצור מה שיש להציע.

מנסה גם להציע...

יש לי הרבה ציפורניים גם שקופות וגם לבנות ויש לי גם דבק יש לי גם נצנצים בג'ל מיותרים גם הרבה הרבה לקים במגוון צבעים יש לי גם הרבה מאוד סכו"ם חד פעמי אם מישהי צריכה ואריזות של חלב... בתמורה: חרוזים, תליונים, חוטים מיוחדים לתכשיטים וגם פימו (חבילות, גלילים וכו').

ועוד כמה דברים (נזכרתי)

חרוזים מאורכים בצבע זהב (כמו בהמשך השרשור) גם מוארכים בצבע אדום חרוזי עץ בצבע טבעי בצבע ירוק טורקיז חרוזים בצורת ובצבע צדפים

Saraswaty

New member
לי יש להחליף

אהבה לפימו וזמן. גרה בתל אביב ואם למישהו מתחשק סתם ככה ליצור יחד, נשמע לי כיף.

../images/Emo45.gifרעיון מקסים להחלפה . . . גם אני התאהבתי בפימו רק עתה והייתי שמחה להצטרף ,רק שגאוגרפית גרה מרחק שעה מתל אביב. ערב טוב אגב אוהבת את עבודותייך .

התכוונתי שבטעות נכנסתי להודעה של יעל ורציתי להגיב להודעה של sara על הרעיון המקסים שלה להחלפה -אהבה לפימו ויצירה יחדיו.אז כתבתי לה מענה ופתאום נוכחתי שזה הופיע מתחת ליעל ולא מתחת לשרה.../images/Emo13.gif

אופל -ההודעה שלך מתחת להודעה של שרה

בדיוק כמו בהתכוונת מתכלתחילה. ככה זה עובד. תראי שהנקודה שלך היא בדיוק מתחת להודעה של שרה באותו קו אנכי כמו ההודעה של RAMDN. מכיוון שיעל הגיבה לפנייך - אז שלך הופיעה אחריה - אבל הנקודה של התגובה שלך לא מתייחסת להודעה של יעל אלא של שרה.

למעלה