על כל מה שמאיר

darling2

New member
../images/Emo20.gif על כל מה שמאיר../images/Emo20.gif

שיר השבוע (של מאיר
):
שיר השבוע (כללי):
משהו שעשה לכם את השבוע -
משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע:
דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים..
)
דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י?
מסר לאומה-
לכולכם! הזהרה: נוטף מניות משמאל!

darling2

New member
*אמרתי שמאל?../images/Emo12.gif

התכוונתי:"הציצו מטה" ליל מנוחה כולם!

דר.. ../images/Emo99.gif

שיר השבוע (של מאיר ): "את אחת יחידה" ו"בעולם הזה" שיר השבוע (כללי): "את שקט"/ אביתר בנאי משהו שעשה לכם את השבוע - התחלתי ללמוד..
[פסיכולוגיה שנה ב'
] משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע: גיליתי שיש לי יותר מדי קורסים במערכת..
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: לקבל את האישור האחרון [מבחינת זמנים, רכבים, אנשים וכו'] כדי להזמין כרטיסים לשבת הבאה.. [בארבי כפ"ס..
] דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: למה לדמיין
זה יקרה
הוא יקרא
והחלק השני של הדמיון שלי כבר קרה..
אממ.. את מה שהיה לי להגיד אמרתי לו לפני חודש ואני חושבת שלא החסרתי יותר מדי מידע [אפילו גיליתי לו שכדאי לו להשיג מאבטח צמוד ולהוציא צו הרחקה..
] אז.. רק להזכיר לו שהוא גאון ואני מתה עליו..
ושישיג מאבטח..
ושיסמוך עלינו ויכניס שירים "לא מוכרים" לפלייליסט..
תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים.. ) דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? הו. מאיר עומד מולי ושר את "תמיד כמעט"
אפילו הוא כבר יודע שזה חלום שלי..
מסר לאומה- אני אוהבת אתכם, ואת מאיר
. ותזכרו תמיד ש"אי אפשר להתלבש לפני שמתפשטים, זה פשוט לוקח זמן וזמן זה עסקים..."

AnGeLiNa JoNsOn

New member
../images/Emo7.gifעדי../images/Emo141.gif

המסנג'ר לא מתחבר
ויש לי מה לדבר איתך...לגבי ההופעה בשבת:/

ימית 78

New member
מאיר תמיד מאיר.....

שיר השבוע...בשבילי כן?...אני שומעת בלי סוף את הסינגל החדש..הוא מדהים.....
שיר השבוע כללי כנ"ל....
נו בחיי...
משהו שעשה לי את השבוע...הפורום הנהדר הזה......שמתמקד בשירים וביוצר מס' 1 בארץ זה גדול בעיני ושוב כל הכבוד עדי.....!!
תודה לאל
קשה לי לענות על השאלה..למזלי.....
אני מחכה ליום שבת לראות את האחיינים שלי נו...באמת..אני מחכה לזה..בחיי
טוב, רק מעצם המחשבה זה מרגש...ומלחיץ....אבל אענה בקלילות (כמו שהבטחתי לעדי
) מה שהייתי אומרת לו זה ככה: אתה זמר עם הקול הכי מרגיע שיש....אתה כ"כ מוכשר..אתה מדבר מעט ושר הרבה אתה מקסים אני איתך כבר 13 שנה ואני נפעמת כל פעם מחדש מהיצירות שלך...ו....אתה זמר ויוצר מספר 1 בארץ ובבקשה כבר....תפנים את זה!!!! השיר שאני אבחר שמאיר ישיר לי.....הוא: "אליה".....

../images/Emo65.gifרק מאיר

הזכרת לי שהייתי בהופעה של מאיר לפני שנה בערך בצוותא וחיכינו לו אחרי ההופעה עם עוד אנשים שרצו לדבר איתו אחרי ההופעה. כשהוא יצא מחדר המנוחה ניגשנו אליו ואמרנו לו : שיש לו הרבה קהל שאוהב אותו ושלא יפסיק לשיר. הוא ענה בחיוך שלא יכול להיות בכלל כזה דבר שהוא לא ישיר.... הזכרנו לו את ההופעה ברוקסן שראינו לפני 14 שנה לערך שהוא היה עם שיער ארוך ושמן...(יש תמונה להוכחה) וזה הצחיק אותו...
אני רוצה לומר שאתם מאוד משמחים אותי כי תמיד לא הבינו מה לי ולמאיר בנאי ופתאום... יש פורום,ויש קומונה ואני רואה שיש עוד אנשים שאוהבים אותו,ואת שיריו.... אמן והוא יקרא את הכתוב כאן...

ימית 78

New member
מסכימה לכל מילה

לדעתי מאיר הוא אומן מיוחד במינו ורק אנשים מיוחדים גם כן מסוגלים להבין את זה...לא סתם ועכשיו ברצינות.....אני בת 27 ואני המון שנים עם מאיר ומה שרשמת מאוד הזדהתי כי גם שהייתי בכיתה ט' והחברים שלי ממש לא הבינו את ההתמכרות שלי אליו...הם כנראה לא היו מספיק בוגרים כדי להבין את האיכות שבו.אבל מה שכן את מי שלקחתי להופעה שלו אם זאת חברה בן דוד או חבר חדש כולם תמיד נהנו נו...זה אומר הכלל לא...?.....אוי ואני זוכרת את מאיר מלא עם שיער ארוך...כן..ראיתי בתמונות מתוק נשאר מתוק...לנצח...

אמן. בעזרת השם.. ובעזרתו בעצם..

זה תלוי בו.. אני מקווה שהוא יחליט לשתף פעולה..
חשוב לי מאוד שהוא ידע עד כמה אוהבים אותו
ובדיוק לשם כך הפורום הוקם.. [וכדי להכיר את יצירותיו לאלו שלא מכירים ולסקר הופעות ולדווח עליהן.. בקיצור, אני מקווה שהפורום הזה יעיל וימשיך להיות יעיל לכולנו, ולמאיר..
]

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gifעונה

שיר השבוע (של מאיר ): שיר השבוע (כללי): משהו שעשה לכם את השבוע - הופעה של אביתר היום
משהו/מישהו שהרס לכם את השבוע:מבחן לא מוצלח במתמטיקה היום|
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: שבוע הבא, הופעה של אביתר בפסטיבל הפסנתר. דמיינו לרגע, שמאיר קורא בפורום..ויש לכם הזדמנות להגיד לו מה שעל לבכם...שפכו..: מאיר, תתחתן עם עדי
בבקשה
היא תבשל ותלוש בצק כל היום. תפעילו את דמיונכם הפרוע עוד טיפה..(אני בטוחה שאתם יכולים.. )היא גם תכין ברבוניות בעלי דפנה
דמיינו שמאיר מגיע עד אליך הביתה ומוכן לשיר לך שיר אחד באופן פרטי- איזה שיר תבחר/י? "אהבה קצרה". בא לי. מסר לאומה- תקנו בוקסר של בובספוג, הוא נהדר

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

שיר השבוע (של מאיר ): "אל המנוחה" שיר השבוע (כללי): "זה קורה"- אריק לביא ז"ל.

הפכת אותי

לעקרת בית
שאני אבין..
אנחנו נצא יחד למסעדות, זו הפשרה שאני מוכנה להגיע אליה..
חוץ מזה, אני די בעד הסידור הזה..
מאיר פחות אני משערת..

TEENAGER1

New member
מה, מאיר לא יודע לבשל? ../images/Emo3.gif

שיבקש מאביה שילמד אותו
ומה עקרת בית, עדי הולכת להיות פסיכולוגית גדולה, אשת העולם הגדול!
אתם עוד תתחננו שהיא תפתור את בעיותיכם!

:- D

תודה חומד..
ואני בטוחה שהוא יודע אבל... אממ.. מגיע לו שישרתו אותו..
אגב, למי שלא הבין את שם החיבה המוזר ולא ברור שנאמר כאן אז: אביה= אביתר או בשפתינו evi וכרונולוגית אם כבר מאיר לימד אותו..
וצר לי לאכזב אבל תחושות הבטן שלי אומרות שלשניהם אין מושג בזה..

TEENAGER1

New member
אני מוכנה ללמד אותם ../images/Emo2.gif

אני כבר יודעת להכין בראוניז!

TEENAGER1

New member
כןןןןן ../images/Emo99.gif

היא כזו מלכה
רקסי
נמ, היה שם איזה בנאי גם, לא? הסבא? או שהוא לא קשור

TEENAGER1

New member