דעות,הגיגים,שאלות ו

ORIANESTER

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gifאלירז הגן עליו מכולם-גואל כפוי טובה!

22zivziv

New member
והכי גועלי היה שגואל אמר 3 חודשים אתה אוכל את

האוכל של פוטנה גואל שכח דבר אחד שפוטנה אף פעם לא בישלה לבד היה לה את אלירז כעוזר טבח צמוד כך שאלירז ופוטנה טרחו וכולם אכלו ואלירז ואלין ניקו אחריהם גואל ידע רק לאכול

efrat20091

New member
הוא העליב כל כך הרבה פעמים ,הגיע הזמן שגם

הוא והבלונדינית ייעלבו.

lotaria

Well-known member
אני מקווה שאלירז ואלין יעמידו את פותנה וגואל

SG12

New member
דווקא אני לא רוצה, זה לא ייראה טוב למי שצופה

בערות 2 בלבד.. אלירז לא יעמיד אותם.. אלין-יש מצב שכן תעמיד אותם, כי היא אימפולסיבית...

bibaso

New member
זה לא ייראה טוב גם למי שצופה בערוץ 20

זה מוקדם מדי - צריך לתת צ'אנס ליישור ההדורים אם התקציב היה אתמול והמצב כעת ביניהם היה עדיין כמו עכשיו, אז זה סביר, אבל אחרי כל הזמן שהם היו חברים בבית - לא מדיחים חבר על תקרית שקרתה לפני שעה. כרגע אני מצפה לשיחה יותר עמוקה ביניהם, ונראה לי שאני מצפה את זה יותר מגואל, (למרות שבכל זאת אני אופתע לטובה אם הוא ייזום אותה).

יולנדה4

New member
ראיתם איזו התנשאות של גואל ?כאילו שהוא לא

מבין על מה מדבר אלירז אלוהים למה גועל לא עףףףףףףףףףףףףףףףףהלוואי שהוא ופוטנה יעמדו להדחה השבוע איזה צבועיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

גואל היה אם פרצוף של "על מה אתה מדבר"?

ניסה להוציא את אלירז אידיוט כאילו מפנטז דברים.... שאלות של מה, מתי איך, תן לי דוגמה..... מזכיר לי שיחות כאלה שאיילה ניהלה עם אלין, אלירז, סער בזמן שסער הסית את הבית נגדה,....

רקלוש

New member
דיבר איתו בהתנשאות גואל מודע לקהורנטיות שלו

ולכושר הביטוי שלו ומשמש בזה נגד אלירז חברו ששכב על מוקשים עבורו...

izmeral1

New member
על כתבתי אני אשמח לאלירז =ורק חבל שטעה=

בחבורה. אלך רחוק עם קצת מהעולם אויב מר צר גם מהבית יכול לבוא והכול על בצע של מטרות רעות וסיכון חיים= ויחד מלחמות =כן גם ביין יהודי ליהודי=על זה גם אומרים או אני או אתה? על הכוונה שלי ללכת רחוק לעולם=עוד בצרפת כתבתי לוואלה חדשות > וזה בזמן מלחמת לבנון השנייה= באשר אסד אוסף את כול העקרבים. שלא נדע. כן כך הם היו בבית האח הגדל עדנה עקרב מס 1 אויב ישראל ובצער רב כותבת על הילה נגד השלום? גם ומילים קשות נגד יהודים. והשאר ידוע. גואל הוא חשב שאם הוא נעים"הליכות אז כולם בעדו..זה הרושם שהוא נתן לי לכולם=מתחת לקליפת העור של גואל= לא יודעת מה זה וממה זה עשוי...... היו אומרים עור של פיל=גם על הגוף השברירי שלו אפשר להגיד זאת. גם גנדי היה קטן וחכם מאוד=ובמחנה של הטובים=רק שאת הטויבים קשה לראות עוד בחיים=זה על גנדי שנרצח חבל. אז על גואל מתלבשת האמירה "כבדהו וחשדהו...

רןרן4

New member
אני לא מאמין שזה יקרה. אלין ואלירז יעמידו

את סער ואיילה. אם זה קורה, סער ואיילה בוודאות מועמדים להדחה. ולא נראה לי שגואל ישנה את ההצבעה שלו ויצביע לאלירז/אלין, אלא אם כן הוא ממש דפוק. הוא בטח יצביע לארז ולסער/איילה. איילה וסער יצביעו - גואל ואלין והדבר המעניין הוא מה פותנה שיושבת על הגדר תצביע - ארז בטוח, אך מי השני? מישהו מה"מחנה" שלה או איילה/סער?

לדעתי פותנה תעמיד את איילה וארז. פותנה לא

מרגישה בנוח עם ההעמדה של איילה, בגלל זה היא לא רוצה לדבר ואין לה מצב רוח. בזמן האחרון היא גילתה את הפרצוף של איילה האינטרסנטי ולכן האופציה השנייה של המועמד להדחה מבחינת פותנה היא איילה ולא אלין.

zinioz

New member
לפי מה שאלין אמרה לאלירז

מה לעשות, זה מה שאני מרגישה...נראה לי אלין האמיצה הצביעה לגואל ופותנה

Free Nana

New member
מישהו יכול לעדכן מה קרה עם הריב בין אלירז ל

גואל ופותנה? לספר, להעלות סרטון, משהו.

SG12

New member
אז ככה:

היה להם תקציב של 1800 ש"ח. כל הדיירים רצו להתפנק עם קופסת סיגריות שהיא לא נקסט.. רשימת התקציב כללה רק מרכיבי מזון לבישולים של פותנה (רשימה מטורפת...) שבגלל זה לא הספיק לסיגריות.. אלירז אמר לה שהוא כן רוצה להנות מהתקציב המנופח ואפשר להוריד קצת מההירקות וכו' פותנה ישר התעצבנה והלכה.. בסוף אלין כן סידרה שהם יהנו מהסיגריות.. אבל פותנה התעצבנה על אלירז ועל אלין ועל איילה.. איילה התחנפה אל פותנה.. פותנה התעלמה מאלין והתעצבנה מאלירז.. וזהו.. זה ממש בקטנה...

למעלה