דעות,הגיגים,שאלות ו

מיק101

New member
אלירז סתם? לא הגזמת קצת?

איך זה שכל המדינה שאוהבת את ה"סתם" הזה?

גלינוש11

New member
לאפרת חברה של איילה-כנסי<

לדעתי גועל ופותנה מאויימים מאוד מאלירז ולא מהיום, ניכר שמאז שהם מודעים לכוחו בחוץ (גבעת הצעקות+ההדחה שלא היתה) הם יודעים שהוא היחיד שעתיד לגזול מהם את הזכייה, מזה שבועיים ישנו מתח בבסיסו של הקשר ביניהם בדמות עקיצות בלתי פוסקות מצד גואל ופותנה שכבר אמרה בעבר שאלירז לא יגיע לגמר, תוך כדי התקרבות לקקנית לזוג המלכותי, הריב היום היה הזדמנות כושר לממש את קולם בקלפי באופן לגיטימי ומוצדק כביכול. למען גילוי נאות יש לומר שעד כה "החברות" של פותנה את גואל עם אלירז היתה אך ורק למען אינטרס מובהק והוא הגעה לגמר ע"י רכיבה על גבו של הסוס המנצח - אלירז, הסוס עשה את שלו הסוס יכול ללכת.

LPyahali

New member
../images/Emo202.gif מישהו הקליט את השיחה קודם?

של אלין ואלירז?

schmoopy

New member
הוא מאוכזב מעצמו שלא קלט קודם

ושהמשיך לתת אמון למרות הצעקות בחוץ, נתן קרדיט למרות החשש שהדברים שצעקו נכונים.

סער בא לאלירז והתחנן אליו שיקשיב לו../images/Emo239.gif

הוא הזהיר אותו מגועל ואמר לו רק תפתח את העיינים ומה אלירז בחר לעשות ? להשפיל את סער ועל הדרך את איילה. אני שמחה שאלירז קלט מה גועל עשה לו הוא אמר משפט על הגננה גואל השתמש באלירז גואל הרבה יותר מתוחכם ממנו וגואל ידע לזרוק לו מילה ולחרפן אותו ואחר כך להרגיע אותו ואלירז קלט כי בשיחה הוא הזכיר אותו

דינה122

New member
את אשר אמרתי קרה*

וזה עוד לא הכל .כבר אמרתי אז כשאלירז עשה את המלחמה של גואל שהוא עושה טעות חמורה,והנה הגיע היום וזה עוד לא הכל על היום הם יחליקו אבל המטען ישאר ויתפוצץ בקרוב.אלירז מתחיל להבין את הנחשיות של גואל .בעצם כבר הבין קודם רק שהוא חושש להשאר בלי גואל.חושב שגואל עוזר לו אבל בעצם זה ההיפך.אבל אלירז כבר עשה את הנזק לעצמו את הגלגל אין להשיב לאחור!אלירז שכח משפט גדול וידוע,נכון וקולע!שמור אותי מאוהביי ומשונאיי אשמר בעצמי.

רקלוש

New member
אל תשכח שסער הונה אותו פעם אחת כשהסית וגרם

לחרם של כל דירי הבית על אילה..ובעצם עשה הפרד ומשול...וכשאילה וסער השלימו לפני הפיצוץ הגדול התבדלו מכל דירי הבית. והיות ואלירז המקסים לא טיפש וקלט את המאניקיות של סער הוא בחר לא לשתף פעולה אתו...כמו שנאמר "הנכוה ברותחין, נושב בצוננים"....

LPyahali

New member
הוא עוד ממקודם היה פגוע מגואל

אבל הדחיק היתה פעם שהוא אמר ''אני מבליג לו על הרבה דברים'' , והיו פעמים שזה התפרץ אבל אחר כך נרגע כולם חושבים שהם החבורה של המלאכים שאף פעם לא רבים והם חבריי אמת אבל מסתבר שזה רק למרית עין חוץ מאלירז ואלין שהם באמת חבריי אמת

edna923

New member
ראיתם את הויכוח בין גואל לאלירז, גואל

תפס תחת על אלירז, שכח שאלירז הרים אותו על הרגליים הזבל הזה, אני לא מאמינה כמה טינופת ודו פרצופיות יש באנשים, אלירז ואלין אמינים ביותר, אלירז למליון
ואלין הנסיכה לידו

למעלה