ערב מבורך בפורום הרשמי אנא כורדי

../images/Emo198.gifערב מבורך בפורום הרשמי אנא כורדי

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ערב טוב חברים כורדים וכורדיות יקרים מה תוקפוכוןןןןןןןןןן באשי ? חאמדואללה הכל בסדר... סוף סוף אנחנו נמצאים במקום מכובד יותר ויש לנו פורום רשמי ליהדות כורדיסטאן נכון לעכשיו כולי בהתרגשויות ועדיין לא מעכלת את האושר והשמחה הגדולה הידיים ממש רועדות לי כשאני כותבת הודעות בפורום המילים מתבלבלות לי - זה ירגיע רק בעוד כמה ימים ותאמינו לי שאני אפילו לא יודעת איך נכנסים למסך ניהול של הפורום חחחחח יוצא שאני ממש ממש כורדייה חברים תודה רבה על קבלת הפורום בשמחה גדולה ותודה ענקית מחבקת ואוהבת את כל המברכים נכון לעכשיו אנחנו חוגגים את קבלת הפורום - על פתיחה רשמית אנחנו נפרסם בהמשך כרגע נמשיך לשמח להנות ולברך כמה שיותר את הפורום כולנו יד אחת כח אחד שבט אחד נעשה את המיטב שהפורום יהיה פורום חזק ומכובד זה המקום לת במה לכל חבר ולכל אורח - כולנו נרגיש כאחד שווים בני שווים נשמור על אחדות משפחתיות חמולה גורנייה איך שרק תרצו - הכי חשוב שהמורל ישראל תמיד גבוהה ביחד נשמור על המקום וניתן לו המשכיות יותר אנחנו לא אנונימיים ודיסקרטיים מעכשיו אנחנו בקידמת אתר תפוז אנשים וכל האופציות פתוחות לפנינו מובטח לכולנו הפתעות רבות תודה רבה לכל התמיכה שאני מקבלת מהחברים - בלעדיכם כל זה לא היה קורה נכון אני מנהלת את הפורום בשבילי זה התארגנויות ושמירה על תקינות הפורום בבקשה תקבלו אותי כאחת שווה כמו כל חבר בפורום אני אשאר תמיד צנועה והכי כורדייה דרוו'ישית כולנו כאן כדי להנות והגיעה השעה הנכונה לחזק את הקשר בנינו ולשמור על אחדות אהבה ושלום בואו ניתן ונדליק אור באתר פורום תפוז אנשים ונוכיח שכן אנחנו באמת יודעים לעשות את המקום למקום שכייף להכנס אליו ולהתגאות בו עוד פרטים בהמשך המשך ערב טוב ומבורך בברכה עמנואלה ברזאני ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

../images/Emo198.gifMoshe mamoko - saharan kurdim

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥---♥-==---♥==-♥°° Bijî Kurd û Netewa Kurdi stan°°♥-=♥-==---♥=---♥ (_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯________ღ♥ღ________ ¸.•´´¯)ღ♥ღ _____ ¸.•´´¯)ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯) ¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

Avigail levi1

New member
משתתפת בשמחה הגדולה לפורום החדש../images/Emo140.gif

הגיעה השעה שיהיה לנו מקום נחמד כל הכבוד על היוזמה אני אביגיל לוי כורדייה מעפולה בהצלחה וערב טוב לכל הכורדים

../images/Emo198.gifברוכה הבאה לפורום אנא כורדי../images/Emo140.gif

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ערב טוב ומבורך לך אביגייל ברוכה הבאה אני שמחה שהגעת לפורום את מוזמנת להשאר ולהרגיש בבית קבלי וידאו שיעשה לך שמח קולולוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
קולולולווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
כורד כורדים כורדיסטאנים
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

למעלה