היום ב-
אנשים

לא יודע מה זה זכויות שידור

אבל יש לה מלא שירים שמחים וקצביים. לגבי קליפים אין לי מושג. ושאלה אחרת, היתה לך פעם קומונה של רשת גימל ?

hilagilady

New member
אין לנו זכויות שידור על

רוב הקליפים של ירדנה. יש לנו אישור לשדר רק שלושה. אתה יכול להסתכל הארכיון של הקליפים באתר הערוץ. כן...הייתה לי פעם קומונה לרשת גימל

את כבר מתארת לעצמך ?../images/Emo6.gif

היה מקום שהגעתי אליו ולא היה בו בלגן ? פעם כתבתי שם משהו, ואיזה פלספן הגיב לי הצורה נורא לא יפה. ישר השיניים שלי התחדדו, הנחיריים התרחבו, הרעמה נעמדה והלוע נפתח לרווחה. פתחתי עליו את הפה המתוק שלי, והילה נורא נבהלה ומיהרה למחוק לי את ההודעה. במקביל היא גם שלחה לי מסר מתנצל על המחיקה, אבל אותי זה לא שיכנע. הסברתי לה את הלך הדברים, היא הבינה אותי ונורא התנצלה. אבל אני הסברתי לה שאיפה שנמחקת הודעה שלי, לא רואים אותי שם יותר. היא התנצלה וביקשה שאחזור, אבל זה לא עזר כל כך. ראו הוזהרתם

dikla yoktan

New member
לא חשבתי אחרת... ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

דווקא נשמע ידידותי למדי...בטח כתבת יפה, מתוק ומחודד כמו שרק אתה יודע.

../images/Emo9.gifתודה

הבעייה שהקומונה היתה בחיתוליה, והילה נורא רצתה שהכל יזרום כשורה. לדעתי היא לא ידעה איך להתמודד עם הודעה שקצת שונה מהסטנדרט שהיא הכירה אצלה בקומונה.

dikla yoktan

New member
אם היית ממשיך לכתוב היא היתה לומדת

להכיר אותך ולהתמודד עם ההודעות שלך. גם לקרן עשית חיים לא קלים במקרים מסויימים. על מה כתבתם שם בקומונת רשת ג'? מי היו הכותבים?

hilagilady

New member
דברנו שם בעיקר

על כל מה שכשור לרשת גימל: על השדרנים, על המוסיקה, על התוכניות...החלפנו דעות באשר לרשת.... חוץ מזה התכתבנו על מוסיקה ישראלית... עדכנתי בכל שבוע על שידורים חדשים ומצעדי הרשת... ומידי פעם נכנסו חלק מאנשי הרשת, קראו בקומונה, ולעיתים גם הגיבו. אח....נוסטלגיה...היה כיף

dikla yoktan

New member
נשמע כייף. אני מאזינה הרבה לרשת ג'.

ככה תוך כדי עבודה. מאוד נעים.

קרן ניב

New member
הילהההההההה../images/Emo124.gif

ראית מה כתבתי לך למעלה?? אל תשכחי אותי
מתה על מושיקו. אחלה בחור. דווקא היה אצלי בבית לפני כמה חודשים אבל מזמן לא דיברנו. ד"ש חמה ונשיקות ממני.

קרן ניב

New member
מה זה ככה? מושיקו חתיך!!!

כשראיתי אותו בפעם הראשונה אמרתי לו כמה פעמים שהמצלמה עושה לו עוול!

hilagilady

New member
כמובן ../images/Emo13.gif אמסור גם אמסור, יקירתי

בהחלט אחלה בחור
תאזינו לתוכנית שלנו כל יום (א-ה) 18:00-20:00 ברדיו לב הדינה 91 FM.

hilagilady

New member
../images/Emo207.gifתוכנית נוספת לחג בעריכתי-שישי

אתם מוזמנים לצפות ולהאזין לתוכנית נוספת של "חג ישראלי" בעריכתי והפעם ביום שישי (מחר): ארבע שעות וחצי של שירים נעימים באוירה רגועה לחג: נורית גלרון, מיקי גבריאלוב, לירז צ'רכי, יהודית רביץ, לאה שבת, מרב סימן טוב, אריק סיני, אוהד חיטמן, רמי קליינשטיין, אריק ברמן, האנשים, רינת גבאי, ריקי גל, רותי נבון, שלומי שבת, שרון עזריה, צביקה פיק, דודו טסה, איה כורם, תיסלם, מאיה בוסקילה, אתי אנקרי, תמר גלעדי, גלי עטרי, פבלו רוזנברג, אייל גולן, גבי שושן ועוד רבים ומעולים!!!
"חג ישראלי" - סוכות- 06.10.06- 19:30 בערב ועד חצות.
עורכת המוסיקה הילה גלעדי
רק בערוץ מוסיקה 24
חג סוכות שמח

hilagilady

New member
שידורים מיוחדים לסוכות במוסיקה 24

הופעות מדליקות בסוכות בערוץ המוסיקה
ה"גורילז"- להקת האנימציה הוירטואלית המצויינת של דיימון אלברן בהופעה שפשוט חבל לפספס
(מומלץ ביותר
)
7.10, שעה 22:30
רובי ויליאמס- הופעה שצולמה באנגליה במסגרת מסע ההופעות העולמי הגדול ביותר ועובר בין 14 מדינות שונות.
7.10, שעה: 20:30.
דיויד ברוזה- חגיגה מוסיקלית גדולה יחד עם נגני הג'אז המובילים בעולם. מיטב הלהיטים בעיבודים חדשים, עברית, ספרדית ואנגלית ובכלל נגינה וירטואוזית כמו שרק ברוזה יודע לעשות.
14.10, שעה:21:45
אתניקס במופע הצדעה לציון 20 שנה ליצירתם, נערך על במת ענק בבריכת השולטן שבירושלים.
14.10, שעה: 19:30. סוכות בערוץ מוסיקה 24- זהירות
יהיה חם

למעלה