שאלון 20 שאלות

the grand one

New member
התשובות

1.THE RAIN 2.דרך האתר של אילן 3.כל הדברים המתוקים האלה שמוכרים בקיוסק של הבצפר 4.לא מתחפש 5.אני יכול לראות כל תוכנית חוץ מחוצה ישראל עם דוב אלבאום 6.שרית חדד(החדש) 7.חתול(אני פוחד מכלבים) 8.בריכה 9.שוקו 10.לא יודע 11.www.aztlat.com 12.לא 13.קורט אנגל,ריי מסטריו,בוקר טי 14.טורי 15.איך באים ילדים לעולם
16.סופר דייקן 17.אמריקן פאי 2 18.רק כדורגל!!! 19.בארט הארט 20.במבה אדומה,ביסלי גריל,מקופלת

איפה WWE

New member
WOOOOOOOOOO

1.לא יודע 2.גיליתי לפני שנה דרך המגזין של אילן ולא אהבתי את הפורום אז לא נכנסתי אליו, לפני כמה חודשים אני רואה את אח שלי בפורום אירויזיון ושאלתי אותו אם יש פורום האבקות ולא יודע....,אחרי שהוא סיים בדקתי מצאתי והתלהבתי 3.הממתק השחור הזה אם טעם של חרא.. 4.לדגל ארה"ב 5.WWE סתם......!:החוליה החלשה... 6.הדיסק של לינדה גרייס זאת שמכריזה על הקרבות.... 7.כלב 8.בריכה 9.שוקולד 10.סיפור ארוך....:אני יקצר אותו ניסיתי לבחור מלאה שמות וכולם היו תפוסים אז רשמתי "איפה WWE" ועד עכשיו אני סובל.... 11.מה? לא יודע... 12.אף פעם לא וגם בחיים לא! 13.סטון קולד סטיב אוסטין וברוק לסנר! 14.טורי קיבלר או סטייסי ווילסון! 15.מה?הההה שום דבר אתה שואל הכול ,הא יש לי :מה התחביבים שלך? 16.דייקן 17."מלך העקרבים" או שר הטבעות ושני הצריחים 18.כדורגל 19.שאלה קשה!פעם ברט הארט והיום:שון מייקלס וברט הארט! 20.זאת שאלה מטומטמת שלא הייתה צריך לשאול ... זה קרוב לשאלות המטומטמות שלי...! קדבורי סתם....

amiryh

New member
התשובות שלי

1.גרי 2.בפורום של גרי לפני כשנה ומשהו 3.שוקולד חלב 4.לבסטין בוגר 5.כל הטלנובלות 6.אכתונג ביבי- U2 7.ברור שכלב 8.בריכה בשביל לשחות , ים בשביל מטקות 9.שוקו 10.ניק קבוע שאני הולך איתו מאז שניסיתי ללמוד מדעי המחשב 11.www.looloo.up.co.il 12.לא זוכר. לא בזמן האחרון. 13.יש כמה : טייקר , רוק , אוסטין , ואן דאם , קורט אנגל . 14.ברור שסטייסי 15.מה קורה איתך בימים אלה? 16.דייקן מאד 17.מת לחיות 18.כדורגל 19.בעבר ברט , כיום שון. 20.פסק זמן רד. תודה

amiryh

New member
התשובות שלי

1.גרי 2.בפורום של גרי לפני כשנה ומשהו 3.שוקולד חלב 4.לבסטין בוגר 5.כל הטלנובלות 6.אכתונג ביבי- U2 7.ברור שכלב 8.בריכה בשביל לשחות , ים בשביל מטקות 9.שוקו 10.ניק קבוע שאני הולך איתו מאז שניסיתי ללמוד מדעי המחשב 11.www.looloo.up.co.il 12.לא זוכר. לא בזמן האחרון. 13.יש כמה : טייקר , רוק , אוסטין , ואן דאם , קורט אנגל . 14.ברור שסטייסי 15.מה קורה איתך בימים אלה? 16.דייקן מאד 17.מת לחיות 18.כדורגל 19.בעבר ברט , כיום שון. 20.פסק זמן רד. תודה

raw is eyal

New member
20 תשובות

1 אילן די 2 שהפורום הוקם חיפשתי כל דבר שקשור להאבקות וגיליתי פורום לא רציני שהשתפר אם הזמן 3 אין חייה כזאת 4 מה שאני מתחפש כל השנה חייל 5 פאוור פאפ גירלז 6 הדג נחש החדש(רציתי לקנות אותו בסוף קניתי את ההופעה של ברי) 7 כלב 8 אם כבר אז בריכה 9 וניל 10 עוד מימי הפורום של גרי לא יודע אז זה ניראה לי מקורי 11 www.rawiseyal.com אל תחפשו את זה באמת 12 לא 13 קורט אנגל ומיק פולי 14 אורגיה 15 מישהו פה רואה האבקות? 16 דייקן במחשבה שניה כבר לא כל כך 17 יש המון 18 כדורסל 19 HBK 20 עוד מתאבקים אהובים שון מייקלס ג'ריקו אוסטין ורוק

raw is eyal

New member
תשובה 20

אין לי מושג למה חשבתי שאני רואה מתאבק אהוב פעמיים אז 20 סניקר קרנצ'ר וכל מה שמפרסמים ברו אה וגם פסק זמן הקלסי

guysc

New member
כאילו שמישהו קורא את זה אבל

1.חבר שלא ראיתי המון זמן-עידן נוויסקי 2. איך גיליתי את הפורום-חבר שלי נתן לי לינק למאמר על הדפיקה של ברט הארט,ודרך זה גיליתי את הפורום 3.ממתק שנוא-כל הבונבונריות שאמורות להיות משובחות וזה בעצם עם ליקר בפנים,זה הדבר הכי מגעיל בעולם,וגם סוכריות אקליפטוס 4.תחפושת בפורים-באבא ריי דאדלי 5.סדרת טלוויזיה שאני שונא-טנלובלות,אופרות סבון (מסתבר שיש הבדל),דודו טופז 6.דיסק שאני רוצה לקנות-אם זה נחשב אז סמקדאון 4,זה גם דיסק 7.כלב או חתול-כלב בלי שאלה,חולה עליהם 8.ים או בריכה-בריכה 9.גלידה-לימון,אבל בגלל שאין את זה בסקר,אז שוקו 10.איך בחרתי את הניק-בהתחלה שנרשמתי לנענע חיפשתי ניק שאני אזכור אז זה השם פרטי וקצת מהמשפחה עם קו תחתון כזה בין המשפחה לשם פרטי,ומאז השתמשתי בו בכל מקום שנרשמתי באינטרנט,כאן בגלל שאי אפשר קו תחתון,הוא ירד 11.לינק-כולם יודעים אותו כבר,עולם הסקס של ענת,יש עוד אחד נחמד אבל בגלל שיש בו ילדים אני לא אתן 12.יצאתי באמצע סרט-לשירותים רק 13.מתאבק אהוב-לסנר,אוסטין,קיין,דאדליז,טייקר,רוק,מיסטריו,HHH 14.טורי או סטייסי-קשה לבחור.... נראה לי ששלישיה
15.שאלה שלא שאלת-מי רוצה כרטיסים לרסלמניה? 16.מאחר או דייקן-הכי מאחר שיש 17.סרט אהוב-גברים בשחור,סרטים של ואן דאם (ז'אן קלוד,לא רוב),קומדיות פעולה כמו השוטר מבוורלי הילס,וקומדיות רגילות,למרות שלדעתי הרמה של הסרטים יורדת עם השנים 18.כדורגל או כדורסל-באמת טל! לא יכולת להתחשב בי ולהוסיף כדוריד?? האמת שאם לשחק אז שניהם לא,אני סאקס בהם. לראות-פעם זה היה כדורגל,כבר שום דבר מהם עכשיו 19.ברט או שון-ברט 20.ממתק אהוב-טילון קורנטו של המילניום או משהו כזה,פעם היה גלידה טאקו כזאת,וכמובן הארטיק הנצחי שחבל שטנה נוגה נקנו ע"י נסטלה והוא לא מיוצר יותר--ארטיק מסטיק,שהוא סגול בטעם מסטיק ולמעלה יש מספיק גדול כזה.וארטיק קרח בטעם מנטה

TheBubbleBoy

New member
טל, באמת היית צריך להוסיף כדוריד

גם אני הייתי בוחר את זה, בצעירותי הייתי פיווט (אם ככה רושמים את זה) מעולה, אבל עכשיו כבר לא.

TheBubbleBoy

New member
"אבל עכשיו כבר לא"= אבל עכשיו

אני כבר לא משחק אני עדיין טוב בזה

guysc

New member
לא מאמין שהיית פיבוט תותח

לפי התמונה ששמת אתה ילד קטנצ'יק,וכל אחד ששיחק יודע שפיבוט עדיף שיהיה כמה שיותר גדול וחזק,כי אם לא הוא לא שורד שם.

TheBubbleBoy

New member
להגיד לך שוב? עברו שלוש שנים מאז

התמונה הזאת, עוד לא התחלתי לשחק אז כדוריד ומאז בכלל גדלתי. אני לא שמן או משהו אבל אני די חזק בוא נגיד את זה ככה. וחוצמזה אני זריז כזה ככה שאני תמיד מתחמק ועושה הטעיות, אבל בסופו של עניין, הייתי ואני בערך עדיין פיבוט תותח

guysc

New member
ממתי פיבוט צריך להיות זריז

ולעשות הטעיות?? כל מה שפיבוט צריך זה כוח וראיית משחק כדי לדעת מתי לחסום ואת מי

TheBubbleBoy

New member
נראה לך?! רק זה?! לאאא

תפקיד של פיבוט זה לא רק לחסום, אני הייתי רץ חופשי ברחבת התשע, מתפנה, מקבל כדורים ומביא גול. הייתי מביא 3+ גולים כל משחק. אבל עזוב, זה לא דיון לפורום האבקות

guysc

New member
וואלה בגילאים צעירים...

בגילאים צעירים כל נוד יכול להיות פיבוט רק בגלל שאין הגנות טובות עוד בגילים האלה,נראה אותך בגיל 14-15 כבר מנסה לרוץ ככה בתור פיבוט,כל משחק תצא עם סימנים לפחות כמו של ג'יי. רק תראה לי פיבוט קטן,נלך אפילו לליגה המסריחה בארץ,ואני אתן דוגמאות שבטח תכיר. דני ליבגוד איש קטן? לא. הרוסי החדש של הפועל קטן? הוא יכול להיות אנדרטייקר הבלונדיני. אתה מקסימום מרכז או פינה

hirshfe

New member
מה שאני אהבתי

שילד בן 13 אומר שבציערותו הוא היה פיבוט טוב. ושתי הודעות אחרי זה הוא אמר שגם היום הוא טוב, בזקנתו

בוקרמן

New member
אני כותב את זה כדי להעביר זמן אבל

1.אילן די 2.מאתר הדיווחים של אילן 3.הנארף 4.ראפר נראה לי 5. שכנים שכנים 6.גי טי איי 3 7.שניהם 8. שניהם 9.וניל 10.סתם היה בא לי 11.חפשו בעצמכם 12.מאיפה אתה חושב על זה? לא 13. בוקר טי,סטיב אוסטין,רוק,הוגן,שון מייקלס,קורט אנגל,ברוק לסנר, ברט הארט,טטנקה ויש עוד 14.שניהם 15.איך מאייתים טרהלהלהלהלה 16.פיייי מאחר כאלו אין מחר 17.אין סרט אבל קלטת רסלמניה 17 18. יותר כדורסל 19. שניהם 20. לא יודע אני יודע שאף אחד לא קורא את זה אז אני פשוט יכול לכתוב ולכתוב ולכתוב ואף אחד לא קורא אז אני ממשיך לכתוב ו...זהו אמרתי שאני לא כותב נו יאאלה מכבי

20 תשובות (אני לא מקורי בכותרות...)

1. גיא (BinNs). 2. Once upon a time, many many many many years ago... ראיתי את הפורום כשהוא קם ועזבתי בבהלה. חזרתי ביולי האחרון, כשהתחלתי לעקוב אחרי ה-WWE מחדש. 3. יותר מדי מכדי לספור. 4. רייבן (ולחברים אני אומר: הומלס, פאנקיסט, מטאליסט או שלא התחפשתי בכלל). 5. קטנטנות, מורדים וכד'. 6. לא נראה לי שיש כרגע משהו. 7. כלב. 8. ים. 9. וניל. 10. אני מעריץ של אמינם+ היו אז בערך 5 פורומים בתפוז, וחשבתי שאני אכנס רק לפורום "הארי פוטר". 11. קח לינק. 12. לא שזכור לי. 13. בנואה, רייבן, פלייר, אנגל. 14. סטייסי. 15. !?WHAT 16. דייקן. לפעמים גם מגיע מוקדם, אז בכלל... 17. מועדון קרב, או מה שראיתי ממנו. 18. כדורגל. 19. ברט הארט. 20. איך זה שממתק שנוא זה 3, ואהוב זה 20? אפליה... מסטיק בזוקה בטעם האוריגינלי.

t-man

New member
מה שמשמח אותי בשאלון הזה

שרוב הפורום מעדיף וניל על שוקולד-זה ויכוח שתמיד עולה אצלנו וזה משמח שרוב מסכימים איתי

DDN

New member
בעעעעעעע

GUESS AGAIN SHERLOK ONE MORE FOR THE GOOD CHOCOLATE GUYS

למעלה