הפרק היומי

crazystav

New member
זה רק אני או שתשוקות נהייה משעמם?!

אוףף התחלתי לראות רק ב4 ועשרה ואתמול לא ראיתי ואני מרגישה כאילו ראיתי אתמול לא פספסתי שום דבר! הכל חוזר על עצמו! ויאללה צ'ריטי בואי נשלח אימל מהגיהנום! עוד משו!? חדללללל יצירתיות יתררררררררררררררררר

את לא לבד...

אני מוכנה להתנדב להפיק להם רק כמה פרקים... הנה התסריט שלי בקצרה- *שואיס פאקינג יעשו את זה כבר. *אית'ן יעזוב את תרזה הקרציה ויעבור לגוונושלמת. *סם יהרוג את גרייס כי הוא יבין שהיא פצלוחה, ויהפוך את אייבי לנקניק כי היא מפלצת אנוכית מניפולטיבית. *מיגל יחליט שהוא לא אוהב את צ'ריטי אלא את ריס, והם יחיו יחד בבית מלא מחשבים של צ'ריטי שזועקת למיגל שלא ינטוש אותה לטובת מישהו שנראה ככה-

° w a v e °

New member
תפיקי פרק כזה:

מיגל יחליט שהוא לא אוהב את צ'ריטי אלא את גל, והם יחיו יחד בבית יחד עם מוקי ועם כל מיני ילדים קטנים שמתרוצצים בין הרגליים - חלק בלונדינים וחלק לטינים... אחחחח... זה יהיה הפרק הכי טוב שהיה אי פעם בתשוקות
:)

ואז, ביית לופז פיצג'רלד-

לואיס- אני אוהב אותך יעל! אית'ן- אני אוהב אותך יותר! עזבתי את עיני צפרדע למענך! לואיס- אני עזבתי את שרידן! יעל- די לריב, יש מספיק לכולם.... וכולם חיו ביחד, עד עצם היום הזה...

חחח אני רק אומרת אמת....

יו בזמן האחרון התחלתי להתנחל כאן אפילו יותר מבפורום מיכאלה... זה בטח ההשפעה של הקיובה רוקדת.

למעלה