מרי פופיס פנויה

אני בטוחה שישמחו לעזור לך אבל למה

את מפרסמת את מספר הטלפון שלך ככה בפורום? תפרסמי במסר למי שיתן לך פרטים.

בוציקה

New member
לי יש את התוכנה מויטה. אשמח לשלוח

ובכל מקרה - כל חנות לציוד חוקרים יכולה לעשות את העבודה

RATY

New member
אני רכשתי במשרד שנקרא...

"ירדן", קיבלתי יחס מקסים מאיש מאוד נחמד הטלפון שלהם הוא: 054-2294431 אם את צריכה עוד פרטים תשלחי לי מסר.

comfi

New member
השתמשנו בתוכנה של ויטה...

ובזכותה המטפלת עפה כמו טיל!!!

yeya

New member
אנחנו חשדנו שהמטפלת לא עושה

כלום עם הילדה כל היום . ושמנו מצלמת אינטרנט קטנטנה בסלון שאפשר לכוון בה הקלטה לשעות מסויימות. ואכן ראינו שהמטפלת ישנה במקום לשמור על התינוקת, מסדרת את הבית במקום לשחק איתה ומדברת עם הילדים שלה בפלפון בצורה ממש מגעילה ולכן החלטנו לפטר אותה. על המטפלת החדשה קיבלנו המלצות ולכן אין לנו צורך להקליט. המצלמה עלתה 80 שח והיא מחוברת למחשב בסלון

ayush

New member
היי יקירתי ../images/Emo13.gif נעלמת לאחרונה...

שלחי מסר לריקי29, היא התקינה בזמנו מצלמת מעקב.

טליאור

New member
לא מנסיון אישי אבל כמה רעיונות

דבר ראשון לדעתי זה לפי הילד/ה ולפי היחס שלה/ו למטפלת כשמגיעים אוספים. אפשר גם להשאר קצת שבאים לאסוף ולראות את התנהגות הילד. בשביל מעקב יותר רציני אפשר לברר איתה לאילו גינות / ג'ימבורי היא הולכת ומתי ולהיות שם או לשלוח לשם מישהו שהיא לא מכירה. לשלוח מישהו שהיא לא מכירה עם זר פרחים לכבוד שבת / חג / יומולדת להציץ מהחלון? לעמוד ליד הדלת שלה ולהקשיב אם אתם ממש רוצים לשמוע מה קורה אפשר לשתול פלאפון פתוח בעגלה בשיחה איתכם ולנתק כשנרגעים... לנו יש מטפלת אצלנו בבית בדיוק בגלל שחשבנו שיהיה יותר קל לברר מה קורה במגרש הביתי שלנו.... מקווה בשבילכם שלא תצטרכו לבדוק...

לימור029

New member
איך בודקים מטפלת?

קודם כל לבקר אצלה בבית, לראות את החינוך של הילדים שלה, את הסדר והניקיון בבית שלה.והכי חשוב כמה סבלנות יש לה כלפי הילדים שלה. אפשר לעשות איתה טיול קצר בקניון זה עוזר להכיר את האדם שהיא את העדיבות שלה כלפי אנשים את החיבור שלה עם הילד שהיא אמורה לטפל בו. להכיר את סגנון הדיבור שלה לראות שהעברית שלה נכונה, עם הילד רוצה לשחק ובכל קניון יש משחקים לגיל הרך אז לראות אם היא מעודדת למשחק או מעדיפה להמשיך לשבת ולשתות איתך קפה. והכי חשוב להיות אמיתית. ועוד דבר עם אתם לוקחים מטפלת אליכם הביתה אל תלחיצו אותה גם עם ניקיון כי אז זה מגיע על חשבון הילד עדיף לקחת עוזרת בית בנפרד ולהגיד לה שתשקיע בילד ותארגן את הדברים של התינוק, ורק עם יהיה לה זמן פנוי כשהילד ישן אז היא יכולה להקדיש גם לבית אבל לא על חשבון הילד. הרי כולנו מטפלות בילדים שלנו ורואות כמה זה גוזל מאיתנו ואנחנו לא מספיקות לעשות דברים בבית אז איך נבקש ממנה להספיק הכל? ועוד דבר חשוב לתת למטפלת מידי פעם חופשות לפחות אחת לחודש כדי שתוכל היא לאוורר את הראש ולחזור עם אנרגיות חדשות לילד כן גם מטפלות הן בני אדם עם רגשות וזה חשוב. וגם מתנות קטנות אפילו של 10 ש"ח זה מעודד אותןמאוד ותורם לטובת הילד. אז שיהיה בהצלחה לכם למטפלת ולילד.

גלשני

New member
../images/Emo183.gifמרי פופיס פנויה../images/Emo35.gif../images/Emo183.gif

שרשור מטפלות

גאיה10

New member
מחפשת המלצה לפעוטון ברמת גן

אולי למישהי יש המלצה על פעוטון טוב ברמת גן באיזור השלישות/ביאליק ?

למעלה