שימו לב:

יצחק ד

New member
שאול ,זה נכון,אבל אתה מסתכל על

850 מ"ב,כעל:" תורה למשה מסיני",בעוד שגפ.ס. בדרך כלל מחמם שוב את 850,ככל שמתקרבים לאירוע(מניסיון העבר),ועם קרור קטן נוסף ברום,האינדקס כן משתפר,ואיתו כמויות הגשם.אל תשכח שחנוכה כעת,בזנ\מן נסים אנחנו,ולכן צריכים להיות אופטימיים.

ipo18

New member
יצחק, סדר לי חג מולד מושלג../images/Emo132.gif

ב 24 לדצמבר, בשעה 20:07 .. איחור של דקה או שתיים לא יזיק.. השלג יימשך עד 26 לדצמבר בשעה 23:59 .. Deal?

יצחק ד

New member
נראה לך שיש לי קשרים עם הקדוש ברוך

הוא,עם ישו,או עם מוחמד??,אם היו,הייתי מסדר שלום אמיתי,לפני הגשם והשלג.

יצחק ד

New member
ipo,רק בגלל שאתה מתוק,אנסה בכל

זאת להפעיל קשרים למעלה(יש לי שם קרדיט,) הייתי 18 שנה דתי,אז בכל זאת אפשר להתחשב בבקשותי.

drs99

New member
התאריך קצת מוקדם לשלג ממושך כל כך

בחודש דצמבר מאוד נדיר שירד שלג שיימשך במשך יותר מיומיים. שלג בחג המולד בפעם האחרונה היה בירושלים ובהרי הגליל ב- 1987 - אך, היה אשל קל מאוד. חורף 1987-88 היה גשום מאוד, אך נובמבר 1987 היה הנובמבר היבש ביותר של שנות ה-80.

lightofgod

New member
../images/Emo127.gif לא למדנו?! הרי כל החורף עד עכשי

מפות השתנו תוך כדי כניסת מערכת לפחות פעם אחת 850 השתנה לנו תוך כדי החזית. שקעון קטנטנון שלשום הוריד 20-30 מ"מ ברחבי הארץ אנשים תדברו על מגמות לא על עובדות.

נעם ל

New member
../images/Emo182.gifשימו לב:

מינוס 25 עובר במרכז רק ביום חמישי בבוקר. גם בקרקע מאפשר שלג. אבל לדעתי שיתפס קשה להגיד כרגע מכיון שמינוס ה 25 וחמש עובר כבר בבוקר יום שישי,ותקחו בחשבון שעד השיא ירד גשם שיקשה לשלג להתפס!!!! אבל כל מה שאמרתי: א. השקע עוד רחוק ב. מנקודת המבט שלי אז תתקנו אותי אם אני טועה!!!!

lightofgod

New member
שמע אחד הערכים יישר קו עם השני

או ה500 עם ה850 כמו שאנחנו מקווים או ההפך..... קשה להאמין שזה יישאר ככה.... אנחנו עדיין לא בתקופה היציבה של החורף...

lightofgod

New member
צפויה הפתעה בעדכון 12Z !!!

אני עוד לא יכול לפרט אבל משיחות צפופות בשעות האחרונות עם גוסטב פון סטרימר (גפ"ס) הוא מכין לנו הפתעה....

sNow4ev3r

New member
שלג באילת ?$#@?$#?$@ ואו

חח סתם ובטוח לטובה אם הוא שמח :p מתי זה מתעדכן ? שעה ?<

lightofgod

New member
בשעה 18:00 לערך פלוס מינוס בלי

המינוס. בכל מקרה אני לא אמרתי שתהיה הפתעה נעימה....

ביציק

New member
המשמעות של הפתעה כאן היא בדרך כלל

לדבר טוב, ז"א שלא צפויים לנו מינוסים בסוף?

תוכון1

New member
אם אתה אומר הפתעה זה אומר שאתה

צופה שינוי קיצוני בתחזית.. טוב, אז מה הבעיה
זה גפ"ס
, זה כ"כ צפוי שהולך לחול פה שינוי קיצוני! אבל לפי מה שאני מבין אז אתה צופה התמתנות משמעותית. נחיה ונראה...

למעלה