משחק - "המשפט שלי"

Kinky DeviL1

New member
המשפט שליי ...

"תראה, שעות הלילה נגמרות, שעות הבוקר מתחילות והשמש מתחילה לשרוף" אני ממש מתחבר למשפט הזה...בכלל לכלכ השיר אני מתחבר..שיר מדהים!

הופה! מישהו אימץ את הפינה שלי..

בכיף... חושב שאני עף ואני בעצם על הרצפה בלי נשימה הפעם לא נכנע השירים ניבאו את עצמם הם חזו את מה שקרה אולי בסיבוב הבא אני עוד אקח הכל הגיע זמן להיפרד יומני היקר אלו מילים אחרונות אלו מילים אחרונות כל העולם כולו הוא גשר צר מאוד ואי אפשר שלא ליפול, לקרוס אל תוך תהום ולאבד הכל תראה, שעות הלילה נגמרות, שעות הבוקר מתחילות והשמש מתחילה לשרוף כן..זה הרבה...אי אפשר לבחור אחד..

Tooלי

New member
שלי...

"אחת מחוסר שינה וחוסר אהבה יש לי תיבת נגינה ושיר אהבה" כי זה הכי נוגע בי.

הנה שלי...

אולי אני איבדתי כל תחושה חושב שאני עף ואני בעצם על הרצפה האמת שהשורות האחרונות של השיר ממש מזעזעות

yavin

New member
חושב שאני עף ואני בעצם על הרצפה

לא משנה כמה טוב שאני אהיה. תמיד יהיו בהרבה מעלי

קטרפי

New member
השיר שאני הכי אוהב ../images/Emo23.gif../images/Emo110.gif

מתחבר לכול השורות, השיר תיאר לגמריי את המצב שלי מתי ששמעתי את השיר בפעם הראשונה (וחלק גם לעכשיו)

moshit1

New member
זה ממש ממש קשה

כי כל משפט שעליו אתה חושב זה כזה- הוא! ואז אתה ממשיך- אה.. לא. בעצם- הוא! וככה הלאה וככה הלאה אז אני אנסה שזה לא יצא הרבה משפטים: בלי נשימה הפעם לא נכנע- מזדהה עם המשפט, כאילו, תאזור את כל הכוחות שלך ואל תכנע, מתקשר להרבה דברים שקורים לך.... לא חשבתי שאמות צעיר כל כך שאהיה לבד כל כך, הם הרגו אותך לאט לאט - קודם כל זה איך שהוא שר את זה... מעביר צמרמורת- העוצמה שבה הוא משתמש. חוצמיזה זה הקטע ש 'אהיה לבד כל כך'- מתחבר אלי. ואוח. כל השורה בכלל. אז שותה את הגשם המלוח מסומם מהים או שיכור מהרוח - גם מתחברת מאוד, הרוח.. הים. מין אווירה כזו. לאדעת. והשמש מתחילה לשרוף - בעיקרון זה איך שהוא שר את זה עם מלא רגש וזה... טוב. אני אפסיק כי זה בטח ימשיך להיות ארוך ומשעמם 0:

למעלה