מן יום כזה..

מצב
הנושא נעול.

debrave

New member
../images/Emo182.gifמן יום כזה..

מן יום כזה..
שאין לי מצב-רוח וכל נראה קשה ובלתי מושג. אולי זה הגשם. ואולי פשוט נמאס לי מהחוסר וודאות הזה. מתחילים טיפול (כנראה) בסוף ינואר. הוא יהיה מספר 6. ומבחינתי אחרון. די. נמאס לי. (נכון להיום בשעה 16:38)...

ayoosh

New member
קודם כל ../images/Emo24.gif

מן יום כזה..
שאין לי מצב-רוח וכל נראה קשה ובלתי מושג. אולי זה הגשם. ואולי פשוט נמאס לי מהחוסר וודאות הזה. מתחילים טיפול (כנראה) בסוף ינואר. הוא יהיה מספר 6. ומבחינתי אחרון. די. נמאס לי. (נכון להיום בשעה 16:38)...
קודם כל

אומנם לא ממש מכירה, אבל נראה לי שזה הדבר שהכי צריך כרגע...! אני מחזיקה את כל האצבעות בגוף (לפי הספירה האחרונה שלי- 20
) שזה יהיה הטיפול האחרון באמת, עם הריון תקין ותינוק/ת מקסימים בסופו... ושיהיו רק ימים טובים ו

סביון1

New member
שמת לב לקשת הנפלאה שנפרשה בשמים

מן יום כזה..
שמת לב לקשת הנפלאה שנפרשה בשמים
היום? את רואה, בסוף גם מיום כזה יוצא משהו ציבעוני ומקסים. מתפללת בשבילך בכל ליבי שהטיפול הזה יצליח. אומרים שאחרי גרידה הסיכויים להקלט טובים יותר. הלואי שהשמועה הזאת תוכיח את עצמה אצלך ובגדול.

אריאלה22

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif כולנו איתך

מן יום כזה..
כולנו איתך
היום הזה תיכף יגמר, ויתחיל לו יום חדש שבו, אני מקווה, תרגישי יותר טוב ותהיי מסוגלת לחשוב על הדברים הטובים שעוד צפויים לך
בתוך כל האפור הזה. דפנה

vif

New member
../images/Emo186.gifיום כזה כנראה האחרון..

מן יום כזה..
יום כזה כנראה האחרון..
נמאס לי כבר מאז ההפלה אני כל הזמן מתכנננת לחזור לכושר פיזי ונפשי אבל כל הזמן חולה ופשוט לא מצליחה להביא את הגוף למצב החזק והעצמתי שתכננתי היו זה כבר עבר כל גבול אחרי 5 ימים של גרון נפוח וראש כואב ושיעול נוראי...גם התחלתי לפתח פצעים נוראים .. הלכתי לרופא בבכי והוא הרגיע אותי קיבלתי ויטמינים ומשחות וסירופ ועוד עוד והמגמה להחזיר את המערכת החיסונית שלי למקום טוב אז אני עכשיו אחרי שהתמרחתי ובלעתי וגרגרתי ואני מרגישה כמו חדשה

שיר5520

New member
מה קרה לכולן היום?

יום כזה כנראה האחרון..
נמאס לי כבר מאז ההפלה אני כל הזמן מתכנננת לחזור לכושר פיזי ונפשי אבל כל הזמן חולה ופשוט לא מצליחה להביא את הגוף למצב החזק והעצמתי שתכננתי היו זה כבר עבר כל גבול אחרי 5 ימים של גרון נפוח וראש כואב ושיעול נוראי...גם התחלתי לפתח פצעים נוראים .. הלכתי לרופא בבכי והוא הרגיע אותי קיבלתי ויטמינים ומשחות וסירופ ועוד עוד והמגמה להחזיר את המערכת החיסונית שלי למקום טוב אז אני עכשיו אחרי שהתמרחתי ובלעתי וגרגרתי ואני מרגישה כמו חדשה
מה קרה לכולן היום?
זה הגשם עושה לכן את זה? האמת היא שאני לא ממש מתרגשת מהיאוש שהשתלט על היום הזה, כי אני כבר די מכירה אתכן ויודעת שאתן חזקות ולא מתייאשות. קורה שיש ימים קשים. ולך, vif יקירתי, אני ממש מבינה אותך. הטיפולים האלה קשים לגוף. לפעמים צריך לתת לו לנוח קצת. אין ברירה. טוב שהלכת קצת לרופא ושאת דואגת לעצמך כי אי אפשר לחשוב כל הזמן רק על עוד טיפול ועוד טיפול. תרגישי טוב!

שיר5520

New member
../images/Emo24.gif גם ממני

מן יום כזה..
גם ממני
יש ימים כאלה, אבל אני בטוחה שאת יודעת שהם עוברים. מותר להתייאש קצת לפעמים. יש לך קצת זמן עד סוף ינואר להתבאס קצת. אני בטוחה שתדעי לפני הטיפול לאסוף את הכוחות ולהתחיל מהתחלה. אם את מרגישה כל כך קשה אולי כדאי לנוח קצת? עוד חודש פחות חודש לא ממש משנה. תהיי חזקה.

keren05

New member
תפקידו של הגשם לשטוף את

מן יום כזה..
תפקידו של הגשם לשטוף את
הרחובות ואת האוויר, לנקות את הימים של הסופות כשהכל צורב בעיניים. הנה היום נגמר בקשת מרהיבה מלאת צבעים אופטימיים... גם התקופה הזו שלך תגמר, ויבואו לך ימים טובים יותר צבעוניים יותר... את רק צריכה לקוות ולהאמין, זה יגיע... בהצלחה קרן

ולשטוף את הדמעות...

תפקידו של הגשם לשטוף את
הרחובות ואת האוויר, לנקות את הימים של הסופות כשהכל צורב בעיניים. הנה היום נגמר בקשת מרהיבה מלאת צבעים אופטימיים... גם התקופה הזו שלך תגמר, ויבואו לך ימים טובים יותר צבעוניים יותר... את רק צריכה לקוות ולהאמין, זה יגיע... בהצלחה קרן
ולשטוף את הדמעות...

vif

New member
../images/Emo3.gifחייבת לפתוח את היום בשיר

מן יום כזה..
חייבת לפתוח את היום בשיר
the only way is up baby for you and me.. !

keren05

New member
ואני פותחת את היום בתפילה

חייבת לפתוח את היום בשיר
the only way is up baby for you and me.. !
ואני פותחת את היום בתפילה
אלי, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם את האומץ לשנות את אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים אם נתמיד ונחזור זה יפעל ויעזור אמן קרן

יש לי שיר ../images/Emo183.gif

מן יום כזה..
יש לי שיר

תקראו את השיר שנמצא אחרי החתימה שלי. לי זה מאד עוזר לימים כאילו. ולכל מי שמתקשה עם אנגלית זה הולכך ככה:
חייך, אפילו עם החיוך הוא עצוב,
מאחר שעם יש משהוא יותר עצוב מחיוך עצוב,
זה העצב שלא לחייך.
לכן חייך

שיר5520

New member
בוקר טוב! ../images/Emo6.gif

מן יום כזה..
בוקר טוב!

אני שמחה שכולם התעוררו עם מצב רוח יותר טוב הבוקר! שיהיה לכולנו יום נעים!

debrave

New member
תודה לכולם../images/Emo6.gif

מן יום כזה..
תודה לכולם

אין מה להגיד. היום הזה נראה ממש טוב...שיהיה לכולנו יומקסים

מצב
הנושא נעול.
למעלה