האחד- פרק 108

LIAH1

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

LIAH1

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

LIAH1

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

בתמונה הקודמת היא היתה עם סומאיה

LIAH1

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

LIAH1

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

LIAH1

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif../images/Emo187.gif

אי אסו אס טודו פור הוי...
יאללה - חייבת לעוף לישיבה
צ'או צ'או...

כדאי להשתמש בשרשור גם לפרק 109../images/Emo3.gif

רציתי להגיב על פרק 108, אבל אתמול הייתי עייף מת והיום רציתי להיזכר בפרק בשידור החוזר, אבל שכחתי לראות, אז גם שכחתי מה היה בפרק
נראה לי שכדאי להגיב בשרשור הזה גם לפרק הבא
דרך אגב, תודה לולי, על התמונות

LIAH1

New member
דה נאדה... ../images/Emo24.gif

ואין בעיה - ננצ"לש את 109 לפה גם חחחחחחחחח

LIAH1

New member
פרק 108 ../images/Emo26.gif

פרק יפה...
לא שהיתה בו התקדמות או משהו כזה - אבל היה נחמד. גם פרק 107 היה טוב לדעתי - לא הספקתי בסוף להגיב עליו עם כל הדיליי הזה - אבל השואו שז'אדי הביאה למסעוד\מאיזה - היה פשוט גדול
אחלה טיגר היא קראה לעבריהם - והיה זה מתבקש בהחלט. יש גבול לכמה שאפשר לשחק איתה כבר, ואני מניחה שנמאס לה שמסעוד הזה מרשה לעצמו להיות כזה חצוף ומשפיל... אז מגיע להם
שלא יתעסקו איתה טו מאצ'
ולעניינינו...
שונאת שונאת את המסעוד הזה ואת העובדה שיש לו 2 נשים עכשיו ע"מ להיות עוד יותר רודן נסיכי ממה שהוא כבר היה גם ככה... חתיכת גבר זיבלון כזה... כל היום אור\בוקר\יום\לילה\צהרים - או לא יודעת מה - הבנאדם הזה פשוט חי כמו מלך... וואלה יופי
רוקדים לו, מבשלים לו, מפנקים אותו, עושים מה שהוא רוצה, משתעבדים לו, וכמובן הנשים הנחותות עושות את כל זה בעוד הוא חי כמו איזה דוכס מהעולם הבא... דחילאק נמאס מזה כ"כ... אני מתה שז'אדי כבר תצא מהכלא הזה שהוא מחמיר עימה כל פעם מחדש. שנות ה- 2000 והיא מחוייבת ככה לחיות?! יאללה - אני מחכה לאיזה צעד של תושיה
שתברח מאיזה חלון או גדר... שתרדים את השומרים... שתעשה איזה תעלול פעלול ע"מ להערים על הבעל המנחוס המג'נוף הזה שיש לה
פשוט קראיי אחד גדול איתם כבר
שאנדה\מל - חמודים מתוקים... אבל לא כ"כ אהבתי את איך שהוא משחק איתה לאחרונה. אני מתה מתה עליו ב-א-מ-ת
ומאוד אוהבת ת'זוג הזה חבל"ז... הם מקסימים וכ"כ מתאימים... אבל בכמה פרקים האחרונים?! שמתי לב שהוא פשוט מזייף קצת הייתי אומרת
בא לו מתקשר... לא בא לו מתעלם... מתחשמק לו יוצר קשר ומגיע... אין לו חשק פתאום אז נעלם מהשטח... הלווווו תחליט כבר מה אתה רוצה מהילדונת הזו אולי?! הוא סתם מערער אותה והיא גם ככה לא הכי יציבה בעולם... הוא סתם מוריד לה ת'ביטחון והיא גם ככה על הקרשים בקטע הזה... אז אולי שיגלה קצת יותר בגרות לגביה?! שישים רגע בצד את הפאדיחות עם מאיזה - וישים את טובתה של מל על העליונה. מפריע לו להיות באחוזה?! לא נוח לו ליד מאמאסיטה שלה?! אז או קיי - לא חסר פתרונות... רק לא ההתעלמות הזו והמשחקים האלה כל הזמן... זה לא עושה לה ולהם טוב - זה בטוח
צרררר לי - אבל לא הבנתי ת'קטע של הפאפגיו פרה נאדה חחחחח פרט לעובדה שהבנתי סופסוף מה הפירוש של המסעדת בשרים הדרום אמריקאית בת"א
הבנתי עכשיו שזה תוכי בכלל חחחחחחחחחחח איזה קטע... מעבר לזה לא הבנתי למה איווצ'י כ"כ רצתה להשיג תוכי... למה לובאטו וקרול כ"כ צחקו... חחחחח ומה היה הקטע בכלל
פספסתי משהו
אלסיניה הזו כבר עוברת גבולות...
עד בתי קפה היא הגיעה עם מל גיבסון שלנו
קראיי אין לה אלוהים זאתי הא?! באה ליצור הרס קולקטיבי - והיא תשיג אותו ויהי מה, הא?! יואו - איך היא גורמת אפילו לעדנה(!) להתבטא ולהתנהג... מעולם לא ראיתי את דמותה של הקשישונת החביבה עלי - ככה מגיבה ומתרעמת... וואיי וואיי היא מ-מ-ש הצליחה להוציא אותה מדעתה הא?! קראיי ריחמתי עליה כ"כ... היא אשכרה מנושלת מתפקידה בשל היותה של האחיינית שלה - כ"כ"כ"כ"כ נידחפת, בלתי מוסברת, הרסנית ומקלקלת, ופשוט טפילה בלתי מובנת... קראיי מתי כבר יהיה האור בקצה המנהרה
איי זה נורא איך מאיזה לא שמה על הבת שלה... זה פשוט מזעזע לפעמים... היא ניראה לי שוכחת קצת שהיא האמא ולא הבת... שהיא האחראית והאמורה להיות בוגרת ומבינה יותר - ולא הקטנה שרק עכשיו רואה מה זה העולם הגדול על כל משמעויותיו... בתור אמא היא כ"כ מאכזבת... בתור אישה לבעלה זה פאזה אחרת לגמרי אומנם - שאני לא כ"כ מאשימה רק אותה בכל הכישלון הזוגי הזה כמובן - אבל אל מול הבת שלה?! היא פשוט לא מבינה עניין... ולא מבינה מה יחסי הכוחות פה... חבל שהיא לא מתאפסת בנוגע לזה. עם בעלה זה אבוד כמובן - אבל עם הבת שלה?! אסור לה לאבד את זה... קה לאסטימה...
מעניין מה יהיה עם הארוחה אצל טאווינו\לידיאני... ניראה לי שישו ושמחו - במיוחד עם מסעוד הדוכס הזה יחליט שהוא בא עם 2 נשותיו
אני מאוד מקווה שהוא ייקח את ז'אדי איתו
ואם לא?! העיקר שהיא תצליח איכשהו לברוח ללוקאסשסשסש שלה... ששמחתי לשמוע שהוא מתחיל להחלים והולך אומנם על קביים - אבל העיקר מתחיל להבריא...
יאללה - מתגעגעים לזוג הראשי שלנו
פרק נחמדיישן בהחלט... מחכה לאקשן יותר חחחח במיוחד בקרב הזוגות הראשיים

Karina17

New member
אחלה סיכום../images/Emo8.gif

חחחח גמני פספסתי משהו בקטע של התוכי אבל הבנתי שהוא ביקש ממנה משהו עם המסמכים והוא אמר משהו על תוכי והיא הבינה שהיא צריכה תוכי חחחחח יאאוו נקרעתיייייי
רק איווצ'י מסוגלתתת חחח

למעלה