מומלצי השבוע

vered151

New member
השבוע הכי מדהים שעברתי ../images/Emo99.gif

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)?
מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? Evanescence - Going Under תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> מש"צים
. עזבתי באמצע בגלל חתונה והקבוצה כתבה לי על הלוח מלא דברים...כפרות עליהם
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: המש"צים, הכיף והחתונהההההה
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אולי עוד קיץ...אנחנו ניפגש... משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "22 אבל בגלל ששאלת אז 21.." חחח סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע: אין...השבוע הכי מושלם בארץ משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע:
אתם מוזמנים לתת למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: מסר לאומה: תכירו אנשים חדשים, זה בריא

vered151

New member
חחח תודה../images/Emo70.gif איזה מתוקה ../images/Emo23.gif../images/Emo9.gif

מומלציי=]

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? יחד ניתגבר חום יולי אוגוטס. יש הרבה.. מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע:היייתי ביממל והיה כיף!. משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):חום יולי אוגוטס בעיקר השורה הזאת!!. משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):אוי אני לא הולכת לרשום את זה פה חחחחחחחח..... סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:סרט מילים ולחן עם יו גרנט ושיט עוד פעפ שכחתי איך קוראים לה .. משהו שהרס לכם את השבוע:הייתי חולה!.. משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע:אין ממש תוכניות. אתם מוזמנים לתת למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו:לספיר מסר לאומה:משעמם לי חהחה.

menori

New member
יפה שלי../images/Emo24.gif ../images/Emo99.gif תודה

שכחתי לרשום אותך מצטערת מאמי אז הנה מישו לתת לו
מהפורום הוא: נוינוי!!!!
ראשונה הייתי צריכה לרשום אותך יקירה שלי חחח

סינטטית

New member
אלללללה!

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? עד אלייך מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? יוני בלוך - בדרך לגיהנום תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: כל השבוע הזה! משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): הממ משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "אז אם נהניתם תקומו מחר בבוקר ותעשו את זה.. ואם לא, אינשאללה לא תקומו!!" סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: אני רוצה להמליץ על צלילה עם דולפינים, זה כיף! משהו שהרס לכם את השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: שייגמר! אתם מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: פיצ הקטנה וגל ששמר על הפורום השבוע
מסר לאומה: אם אתם חושבים שחם לכם, סעו לאילת ותחזרו

מומלצים../images/Emo199.gif../images/Emo163.gif

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? ספרי \ מה עשיתי מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? אין משו מיוחד.... תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> תראו מה אחותי הביאה לי מחו"ל!! סטואי מ'איש משפחה' איזה חמוד
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: הממ כפר המוסיקה,שאחותי חזרה מחו"ל, שדניאל בן חיים עף מכוכב נולד!!!!! אושר!!! סוףסוף! וגם שקיבלתי משכורת סוףסוף. אפילו אחת מכובדת ביחס לקצת שעבדתי. משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אין משו מיוחד. משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "מזה אתם מדברים בשפה מזה גבוהה, אני לא רגילה, אני מדברת בשפת רחוב גבוהה..." איינטשיין. סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: אני חייב להמליץ שוב על סימפסונס.. קורעXD משהו שהרס לכם את השבוע: לא היה משו הורס.. משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: לישון הרבה
ולהספיק לתכנן את היומולדת כמו שצריך, והממ להצליח בכל הכוח להגיע לסינרגיה-רחובות. אתם מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: מי שהצחיק אותי בכפר המוסיקה, ורונקישוא גם
מסר לאומה: משעמם לי

idomenta

New member
היי אנשים! זה אני מהאוטובוס!!!

מה קורה? זה אליה מהאוטבוס... איך חייכם? נהנתם בניצנים? כי היה לגמרי שליטה! חחח... אני אישית ממש נהנתי... יאללה מי בא ברביעי לספורטק או משהו? נראה את כולכם שם, אני ועומר דיברנו אלי נשאר ברחובות בלילה אחרי ההופעה ונחזור כולם בבוקר, יהיה מגניב דברו איתי. [email protected] דא מוזמנים אלי לבלוג שסיפרתי לכם עליו

דורה17

New member
חחחחחח היי!!

אני מתה לבוא.. אבל בעיות בתקציב וזה... נראה כבר
ונהניתי מכל שנייה בניצנים! [בא לי שוב!!! כסף מטופש...]

McRafush

New member
היי אליה!

גמ'ני רציתי לבוא לרחובות אבל הארנק אמר לי שהוא ייתנקש בחיי אם אני אנסה, אז אני נאלץ לוותר
וניצנים היה שליטה לחלוטין... במיוחד האוטובוס לשם

דורה17

New member
שלי כבר הוציא יד לחנוק אותי חחח

אבל ברחתי בזמן... והוא אמר שאם עוד פעם אחת אני פותחת אותו הוא נותן לי כאפה...

McRafush

New member
I hear 'ya sista... ../images/Emo45.gif

אנחנו נקים את אגודת ה"אנשים שהוכו ע"י הארנק/כספומט שלהם"
ויתרמו לנו כסף ע"מ להפסיק את הסבל... *מבין שזה רעיון גאוני
*

למעלה