מומלצי השבוע

../images/Emo204.gif../images/Emo108.gifעבר לך עוד שבועעע

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? כה"ע, עד אלייך, חי"א מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? שילה פרבר- טוצ'קה, מוש בן ארי- משא ומתן תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: החיבוק במשא ומתן באשדוד
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "הבוקר מתגלה ואיך בגוף את מתרחקת וכמה שבפנים כואב ומה רוצה זה רק ללכת וזה הזמן שלא מרפה וזו האש אשר דועכת.." משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: משהו שהרס לכם את השבוע: אני
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: כסף, הופעות, כייף? אתם מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: רייצ'ל גורתי היפה! מסר לאומה: שבוע טוב

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifשבוע טוב!../images/Emo24.gif

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? יום יפה מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? מכיר אותו-יוני בלוך, וגם.. טוליק ורינה..
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: ההופעה ביום רביעי..
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אין..:-8 משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "חצי משניים אחד לא שלם" סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: המרגלת היפה של אגאטה כריסטי..
ספר יפההה
משהו שהרס לכם את השבוע: הסוף של יום חמישי.. קצת מבאס..
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: וואוו הרבה חחח אממ יומולדת ביום חמישי
וגם להופעה ברחובות שאולי אני אהיה שם..
אתם מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: אממ לכל מי שרוצה משו מתוק!! אני רוצה להביא חיבוק לזוהר שאני ממש מתגעגעת אליה
ולמאיה ורון
ולאורפזי!! וליוני החלמה מהירה!
מסר לאומה:מחר אולי שב בייביסיטר אבל בערב וגם התינוק יהיה... הצילווווווווווו

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifנזכרתי במשפט מצחיק!../images/Emo6.gif

"עברי למה את הומו!? תעשה לי ילד!!!!!!!!!!"

מירוש 18

New member
אני

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)?עוזב מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע:אין ספק שניצנים
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):היו הרבה סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:זכרונותייה של גיישה- ספר נחמד משהו שהרס לכם את השבוע:דודה בלה משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע:אממ היה צריך להיות בית ריק אבל לאאאא
אתם מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו:לזוהרוש, נועה, דורה, עומר, אורפז, יוני ולכולם
מסר לאומה:לישון זה טוב

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo24.gif

באסה בקשר לבית...חחח גם לי היה צריך להיות לפני כמה זמן אבל בסוף לא..
מבאס.. שבוע טוב!

McRafush

New member
גמ'לי יש מומלצים.

מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? מה עשיתי. מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)? לאונרדו - עברי לידר (אחרי ההופעה קשה לשכוח). תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע: נ-י-צ-נ-י-ם-! משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אם בא לכם להיות חברים שלו, בזמן הקרוב הוא יעשה לכם טוב." (מה לעשות שזה שיר יפה?) משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "אני גברת פילפלת!" (אזהרה - הרכבת מניצנים לת"א יכולה לגרום לפיגור שכלי) סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: ניצנים. כי אין לי שומ'דבר אחר להמליץ עליו. משהו שהרס לכם את השבוע: הטיפה שלפני ניצנים. משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: משהו טוב? אתם מוזמנים לתת למישהו
מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: למאיה, עומר, דורה, אורטל, מורן ושירן(שלא הבנתי אם היא גם מפה או לא, אבל זה ממש לא משנה). וגם! לאיליי ולמיכל, שעזרו להפוך ת'נסיעה לניצנים - הרבה יותר מטרידה לשאר האנשים, והרבה יותר מצחיקה בשבילנו! מסר לאומה: "חיים רק פעם אחת, אבל אם עושים את זה נכון - זה מספיק".

McRafush

New member
../images/Emo45.gif

חשבתי עלייך כשהעלתי ת'תמונה הזאת - "היא בטוח תאהב!"

הנה אני עונהההההההההההההההההההההההה

אני עונההההההההההההההההההההההההההההההההה עונההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה מה שיר השבוע שלכם (של סינרגיה)? - שובבבבבבבבבבבב מרגיש אחררררררררררררררררררררר מה שיר השבוע שלכם (לא של סינרגיה)?- את יפהההההההההההה כ"כ יפההההההההההההההה הכי יפה בעולםםםםםםםםםםםםם, אבל את לא יודעת כמה את יפה כ"כ יפה יותר יפה מכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן [זוהרוש] - של עידן יניב
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם-> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע:- ניתוח
כמה חיכיתי לו חחח משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): = שוב, ואת יפההההההההההההההההה כ"כ יפההההההההההההההההההההההה וכ'ו וכ'ו ...חחחח משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): = שוב, ואת יפהההההההההההההה כ"כ יפה הכי יפה בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לה לה לה לה לההההההההההההההההההההההההההההה סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: = ואת יפהההההההההההההההההההה .... סתם סתם... אמממ... ספר? אין היום ספר.
משהו שהרס לכם את השבוע: = ניתוח (?!)
משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע: = ניתוח? חחח לא סתם... אממממ... סתם שיהיה שבוע נחמד
אתם מוזמנים לתת למישהו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו:= אמממ... לצוות הרופאים והאחיות בבי"ח השרון, לזוהרוש המקסימה, לגדי סוקניק, ואפילו לשלומקה [ההוא מקופיקו
] מסר לאומה: = אומה יקרה, יש לי דבר חשוב לומר לכם, אז ככה.. ואת יפההההההההההההההה כ"כ יפההההההההההההההה הכי יפה בעולם, אבל את לא יודעתתתת כמה את יפה כ"כ יפה הכי יפה מכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן, הכי יפה מכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה