אתניקס - 20 הגדולים

won the game

New member
../images/Emo41.gif מקום 10 ../images/Emo41.gif

אגדת השמש והירח
+
שיר שביצע זאב נחמה ביחד עם ריטה הגדולה בפסטיגל 1990. ביצוע סוער ויפה של השניים (ריטה כמובן מפגינה את היכולות הווקאליות המרשימות שלה). אם תשימו לב למילים מדובר פה על אהבה רחוקה ולא ממשית. אהבה שמומשלת בשיר ליחסים בין השמש לירח בשל המרחק ביניהם.
"צל הירח אל פני השמש נמשך. תמיד בין יום ובין לילה, נוגעים שם למעלה, וזה לא די לו, לא די לה - רק לרגע והלאה. וכך כל יום, שנים אין ספור, הוא מת באורה, היא באורו. שקיעת זריחה ורודה, אהבה אבודה."

chernia

New member
סתם שיר...

11,12 יותר טובים....וגם לינדה ושיר התרנגול יותר טובים מזה.

won the game

New member
אוי ואבוי... לינדה ושיר התרנגול גרועים! ../images/Emo5.gif

בכלל, אמרתי, אתניקס מאכזבים מאוד בשנים האחרונות.

KeLeMeNcY

New member
הלווווו

בלי לדבר שטויות כל השירים של אתניקס נהדרים והם ממש לא מאכזבים !! חוץ מזה יש פה כמה עובדות לא נכונות אבל אין לי כח לתקן ותרנגול שיר יפהפה!!!!!!!!

ללוווש

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif אחד השירים היפים ביותר

שיצא לי לשמוע בעברית... אנדרייטד בטירוף
אני כל כך אוהבת אותם
איפה 'ג'סיקה' הענק? לא שמת במצעד, נכון? חבל... צריך לקבל אחד מהמקומות הראשונים.. והרימיקסים שעשו לג'סיקה אדירים
ורקידים לאללה... בכל אופן, כל הכבוד על המצעד ניבוש... אני אנסה להגיב בהמשך :)

won the game

New member
../images/Emo41.gif מקום 9 ../images/Emo41.gif

ציפור מדבר להיט הפריצה של אתניקס! נבחר לסגן שיר השנה של רשת ג' בשנת 1990
אחרי התחלה לא קלה מבחינת הרדיו והביקורות החל אלבום הבכורה של אתניקס לזכות בהצלחה (הוא הפך בסופו של דבר ל"פלטינה", עם מכירות של 40,000 עותקים) ובמקביל נוצר ביקוש להופעות הלהקה. מתוך האלבום "אתניקס", שנת 1990.
"כמו ציפור את חופשיה רוצה לגעת בשמיים כמו ציפור את חופשיה מסיתה אל קו המים ציפור מדבר"

למעלה