THE QUEEN STORY

../images/Emo168.gifTHE QUEEN STORY ../images/Emo168.gif

אז..... איך היה? אני הייתי והיה לי ממש ממש כיף, וכל הפרוייקט גרם לי בעיקר לראות את רוג'ר באור אחר לגמרי, ההופעות היו אדירות והיה סאונד פצצה! הסרט הדקומנטרי לימד אותי הרבה דברים שלא ידעתי איך היה לכם? (למי שהיה כמובן)

MichalEe

New member
היה טוב :)

מממ... האמרסמית'
היה נחמד לראות את ההופעה על מסך גדול ועם כמה שירים ברצף, ולא בחלון היוטיוב הקטן והמחניק... נשארתי עד הסוף, היה לי חבל שהוא לא המשיך את earls court, אבל מה שהיה - היה טוב :) בסרט הדוקומנטרי היו קצת אי דיוקים, לפחות לפי מה שלמדתי עד כה על קווין ממס' מקורות (כולל הפורום). אבל בסה"כ הוא היה נחמד ולמדתי ממנו קצת, בעיקר על כל התסבוכת עם מנהלי הלהקה בהתחלה. אם אמרת שהפרויקט גרם לך לראות את רוג'ר באור אחר לגמרי, אז אני למדתי להסתכל קצת אחרת על הופעות שנות ה-80. עד כה ראיתי רק את וומבלי ולייב אייד באורך מלא (ומאוד לא אהבתי אותן), ואתמול, כשראיתי את מונטריאול, חיפשתי את הרגעים המרגשים והמצמררים בהופעה, ולא רק את הדברים הרעים. יש הרבה רגעים טובים כאלה בהופעות של שנות ה-70, ופחות בשנות ה-80, אבל היה מרגש, כי אלה קווין
פרדי, כהרגלו, היה פרדי :), ובריאן היה מצוין! אני חושבת שהתמקדתי בו ובנגינה שלו רוב הזמן :) פגשתי את נועה מהפורום (ואם את רואה את זה, אז כמו שאמרתי - בואי יותר ;) מצטערת על המגילה... פשוט רציתי לשתף וחשבתי שאולי יהיה לכם מה להגיד על מה שאמרתי

NOA3801

New member
היי=]

היה ממש נחמד לפגוש אותך =] ואני אשתדל לכתוב יותר

7INBAR7

New member
הייתם?!

די- פעם הבאה שיש אירוע אנחנו צריכים להודיע מי מתכוון לבוא ולהיפגש! האמת שאני לא ממש נהנתי, הסרט אמנם גילה לי כמה פרטים חדשים אבל היה לי קצת בעייתי שזה היה רק קריינות בלי ראיונות או שומדבר כזה... לגבי ההופעות- אני דווקא הרגשתי שהסאונד היה חלש מדי (חח וגם ביקשנו מהאנשי הקרנה להגביר והם באמת הגבירו :], אבל לא מספיק) בהופעה ממונטראול שהיא באמת מעולה היו קצת בעיות טכניות, ובתכלס פשוט דמיינתי מסך יותר גדול ואוירה קצת שונה (פעם ראשונה שלי בסינמטק :p) חח ודמיינתי גם שהקהל יקום בהופעות וכאלה ולא רציתי לוותר על זה אז בסוף רק אני והדייט רקדנו, שזה היה נחמד. לקראת סוף מונטראול הלכתי...

MichalEe

New member
ידעתי שאת אמורה לבוא

אבל לא ידעתי איך נראית
זו היית את שרקדת! בהתחלה חשבתי שזה מוזר, אבל אם היה לי האומץ יכול להיות שהייתי מצטרפת. בסוף סתם רקדתי במקום - עם רקיעות ברגליים ואצבעות צרידות ושטויות כאלו

7INBAR7

New member
חחח

פעם הבאה תהיה בטח בהופעה של אובלינס וכולנו נרקוד כמו מעריצים משוגעים

רגע!!

אני הלכתי לקראת סוף המונטריאול וראיתי זוג רוקד ליד היציאה, זאת היית את?? הייתי ילד כזה קטן עם חולצה של הביטלס (שיואו!!!!!! איזה פאדיחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, אבל זה התחלק כי גם הוא יעשה ערב גם לביטלס וגם זאת הייתה הלהקה האהובה על רוג'ר, ברייאן, ופרדי) ואבא שלו. חח איך נקרעתי..... חשבתי להצטרף אבל בידיוק הלכנו....

למעלה