קליפ לסופשבוע רגוע...

SaintJohn

New member
גם בביצועים כיום וגם אז

זה שיר ענק, התפוצצות אנרגיה מאסיבית.

AeroTom

New member
לא מזמן פתחתי שרשור ב-crowesbase.net

הפורום הרשמי שם...שלא פעיל כמו אמוריקה 2, אבל העיקר פעיל. בכל מקרה שאלתי אם יכולתם לחזור אחורה להופעות שהייתם בהן ולבחור רק שיר אחד ויחיד לחוות שוב ולחזור לאותו הרגע, מה זה היה? כששאלתי את זה בכלל לא ידעתי בעצמי...משהו שחשבתי עליו המון. יש כ"כ הרבה מועמדים מלונדון, כמו: Descending Ballad -> Wiser Feathers (שכיום אני מעריך הרבה יותר שחוויתי אותו בלייב) Dreams Another Roadside Tragedy Hotel Illness (שהסיטואציה בו הוא הגיע אז בתקופה שלי איתו דאז הייתה כ"כ כיפית ומשחררת) Thorn (החוויה מהשורה הראשונה בפעם הראשונה לגרסאות הארוכות המדהימות) ועוד כמה היי-לייטס... אבל בסופו של דבר הלב שלי הלך דווקא עם No Speak No Slave...השיר הראשון בהופעה הראשונה. הראשון שחוויתי בלייב אי פעם של הקרואוז. שיר שמבחינתי יש לי את ההכרה איתו מאז השמיעה הראשונה של Southern Harmony ועד ה-18 במרץ 2006. ואת ההכרה והחיבור האישי אליו מאז ה-18 במרץ עד היום...
מה שהוא השאיר עלי אז ובכלל, הביצוע שלו שם מהשורה הראשונה ברגע הזה באולם הזה...פאק, זה היה פשוט בלתי מוסבר. השאיר אותי בשוק וזו באמת הייתה התגלות כלשהיא שאי אפשר להסביר. פשוט ענק. אני עדיין מתמלא תמיד צמרמורת נעימה בכל פעם שאני מכניס את ה-DVD ומתחילים הרגעים שהלהקה עולה לבמה ומתחילים את השיר עם כל מה שמתלווה אליו בהקדמה וכמובן בתוכו.

למעלה