סיכום שבוע

adii1201

New member
../images/Emo168.gifסיכום שבוע

איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
התחדשות השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע?
השאלה השבועית המתחלפת- מי הולך למדונה
?

adii1201

New member
אני../images/Emo9.gif

איך עבר עליי השבוע?האמת שמהר... אבל מתיש
סרט השבוע?*חושבת אם ראיתי משהו* אה כן מאמה מיה! אבל ראיתי אותו כבר
מתה על מריל סטריפ
ספר השבוע?זה מחפיר שלא נגעתי בספר שלי כ"כ הרבה זמן
שיר השבוע?אממממ אנסטסיה דיפיטד
תוכנית\סדרת השבוע?זין שהכל נגמר
אבל עדיין דספרט
התחדשות השבוע?רציתי לקנות סדינים והיו מבצעים בקניון אבל מה? קונים סט ב-500 ש"ח מקבלים את השני במתנה
ואני לא רוצה שניים אני רוצה אחד שלא עולה 500 ש"ח
שונאת את הסטוק דייז האלה כל עם ישראל ואשתו שם כאילו מחלקים דברים בחינם
ואנחנו אפילו לא ידענו שזה סטוק דיי
ציטוט \ פתגם השבוע?היה לנו רובוט שואב אבק אז אמא שלי עושה לי "נו כן אבל הוא התקלקל כי כל הזמן הייתי בועטת בו!" אני: "נו זו בדיוק הבעיה! הוא יכול להתלונן למועצה לשלום הרובוט!"
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?חוץ מללמוד ולהגיע לבית מוצף וחשוך
? כלום
עצבון \ ביאוס השבוע?ההצפה, העובדה שהפורום האמריקקי נפל שלשום כל היום ונמחקו דברים
ואח שלי
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?לא קרו דברים יותר מדיי מיוחדים השבוע
אני אתנחם בעובדה שהוא נגמר
אייקון \ סמיילי השבוע?
ו-
איש השבוע?טוב אז אמא כי היא הצחיקה אותי ומישל מהפורום כי העלתה כ"כ הרבה קליפים שווים|ריר| אה ואדי שאחרי שמחקתי לעצמי את האייפוד העלתה לי שוב קליפים שהיא הכינה לי כדי שאני אוכל לשים בחזרה
תמונת השבוע?
השאלה השבועית המתחלפת- מי הולך למדונה
?
מתה לשלוח את ההורים שלי כי לאמא שלי יש יומולדת יומיים אחרי זה אבל פאק 490 ש"ח
?!?! נראה אולי נצליח עוד לארגן משו

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifשבתת שלוםםםםם

איך עבר עליי השבוע?נחמדוש סרט השבוע?אין ספר השבוע?אין שיר השבוע?אממ כל מיני תוכנית\סדרת השבוע?לא ממש ראיתי משהו התחדשות השבוע?נמנמנמנמנמ ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע?יםםםםםםםםםםםם עצבון \ ביאוס השבוע?חברה מאכזבת,אמא שעיצבנה,הוא..:/ ולמידה לבגרות בתנך ואני לא מרגישה טוב:/ הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?ים וכאלה..חח אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע?חברה שלי
תמונת השבוע? השאלה השבועית המתחלפת- מי הולך למדונה?חחח היא ממש ממש ממש לא מעניינת אותי

אני

הנה התשובות שלי- איך עבר עליי השבוע? די מהר, אבל מתיש. סרט השבוע? איש על הירח-על הבדרן אנדי קאפמן(יהודי). ספר השבוע? לא קראתי ספר מזה 10 שנים. שיר השבוע? "איש על הירח"- R.E.M תוכנית\סדרת השבוע? יש כמה- חוק-וסדר, חוק-וסדר מדור מיוחד, האוס, NCIS ןעוד הרבה. זאת רשימה חלקית. התחדשות השבוע? זאת לא בדיוק התחדשות, אבל עשיתי לעצמי עוד זוג משקפיים. ציטוט \ פתגם השבוע? "חובזי" בקשר לאירן-סבתא שלי ז"ל תמיד קראה כך למנהיגים הרוחניים שלהם. ועכשיו בגלל המצב נזכרתי בזה. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אני לא נזכר בכלום. עצבון \ ביאוס השבוע? הייתי אצל הנירולוגית ביום חמישי, ולפני שנכנסתי אליה היה לי התקף של 20 דקות(אני חולה אפילפסיה). הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אבא שלי בא לבקר אותי במפתיע. אייקון \ סמיילי השבוע?
כי ככה אני נראה ומרגיש. איש השבוע? כאמור זה אבא שלי, שהפתיע אותי שבא ביום שבו הוא לא צריך היה לבוא. תמונת השבוע? אמרתי שאני חולה אפילפסיה, אבל אני מאמן כלבה שתזהה את ההתקפים לפני שהם באים. השאלה השבועית המתחלפת- מי הולך למדונה? אני לא הולך, אני לא אוהב את השירים שלה, וחוץ מזה אורות מהבהבים יעשו לי בעיה.

למעלה