אם תסכמו- אין זו אגדה

veredmp

New member
תודה על ה../images/Emo210.gif השובב ../images/Emo9.gif

מעניקה לך אפרסק מאוהב (שלא תגידי שאני לא יודעת לפרגן כשמפרגנים לי
)

BRANGELINA

New member
תודהתודה

למה את לא עונה לאסמסים?? מה ביקשתי כבר??רק תשובה

כפרעליה.. יש גם בהמשך העיתון

למה כדאי לבוא להופעה של קובי אפללו וקרן מוזכרת שם. וגם יש באותו עמוד אייטם על המופע שהיה בפארק הירקון ביום רביעי. כשאגיע הביתה אסרוק...

סוף שבוע רגוע../images/Emo185.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): הביצוע של קרן בצוענית לשמעון השכן. מופלא. שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): hit me של תמר אייזמנן. אתמול בהופעה נתנה אחלה ביצוע לשיר. משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: בן זוגי
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/תור במשרד הפנים/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:אתמול- ביום ג' ללכת להופעה של מירי ולראות שמיקי מנגן שם
מאכל השבוע שלכם: מאלווח בילוי השבוע שלכם: הופעה של אורקסטרא מארחים את דג נחש (היה מדהים) ומיד אחר כך הופעה של תמר איזמנן. בשתי ההופעות כמובן מיקי מנגן.
פאדיחת השבוע שלכם: אני לא עשיתי פאדיחות. מי שעושה פאדיחות זה מספר אנשים אתמול בהופעות שרקדו בצורה הזויה. לא הפסקתי לצחוק. כ"כ התחרטתי ששכחתי להביא מצלמה ולתעד אותם. סקופ השבוע שלכם:אני מאוהבת
אוהבת
ובעננים
ציטוט השבוע שלכם:סובארו לעמוד בצד
(אני אתמול ברגע שטות) דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:לימודים וחרישות אינסופיות. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:הופעות - כנראה מייסי גריי ופאניק אנסמבל יום למחרת. משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי תות שובב/ אפרסק מאוהב/ קיווי נעלב: אתם מוזמנים להעניק את ה
- השובב מהשורה למעלה (כן, מיחזרתי...) לכל מי שבא לכם:
ל- ורד שאני יודעת שבזכותה אוכל לשמוע את ההקלטה של הביצועים של מירי לסיום, אנא הצביעו ל"לחזור הביתה" של בועז מעודה שכתבה עבורו קרן כלשהי: http://www.iba.org.il/midrag-gimel/voting/candidat... בין המצביעים נכונה יוגרל ארז טל

veredmp

New member
כ../images/Emo80.gifעליך, מעבירה את התות ישר לאיריס

כי כמובן שהאתר שלהם לא עבד, אז לא יכולתי להקליט, וביקשתי ממנה שתקליט דרך כרטיס הטלויזיה

בר יעקב

New member
לבחורה עם החתולים שהחברשלה עכשיו בלבנון../images/Emo54.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן):'הכתף של תל אביב' וכמה שורות ששודרו בצמדים מ'אהבה בגוף ראשון'. שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): 'שמות', 'הבחורה עם החתולים' - אריק ברמן תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: בלפטופ אין תמונות עדיין... משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: אולי ל"ג בעומר. עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/תור במשרד הפנים/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: אריק ברמן || הופתעתי. מאכל השבוע שלכם:
בילוי השבוע שלכם: ל"ג בעומר. פאדיחת השבוע שלכם: הקאתי על המיטה כשחזרתי הביתה
... ואז ישבתי עם חברים. אה טוב סקופ השבוע שלכם: אני משתגע
ציטוט השבוע שלכם: "למה הקאת, מה אכלת?" -"את מתכוונת 'מה שתית'". דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:לא יודע. שבוע מיותר בעצם. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:שיבוא שבוע הבא הבא. משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי תות שובב/ אפרסק מאוהב/ קיווי נעלב:קוץ זה הקוף החדש
אתם מוזמנים להעניק את ה- השובב מהשורה למעלה (כן, מיחזרתי...) לכל מי שבא לכם: לא יודע למי... לסיום, אנא הצביעו ל"לחזור הביתה" של בועז מעודה שכתבה עבורו קרן כלשהי: http://www.iba.org.il/midrag-gimel/voting/candidatesList.asp בין המצביעים נכונה יוגרל ארז טל
הצבעתי. ארז טל זה ארז טל.

BRANGELINA

New member
../images/Emo117.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): רגלעלרגל,סאני,וההופעה מצוותא שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): מירי שרה ביטלס ויאיר זיו-ואחרי השכל יגמר תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: המחשב שלי מטומטם משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: ל"ג בעומר היה כ"כ כיף!!!והשביתה הקטנה עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/תור במשרד הפנים/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:היום שיחקתי פוקר עם בני דודים שלי ואבא שלי וניצחתי בסיבוב הראשון+קופה של 50 שקל!! מאכל השבוע שלכם:על האשששש בילוי השבוע שלכם: ל"ג בעומר ואתמול יומהולדת של חברה פאדיחת השבוע שלכם:אממאממ בטוח היה משהו..חחח סקופ השבוע שלכם:וואי אני כבר בקושי זוכרת איך קוראים לי אז סקופ בכלל אין מה לדבר ציטוט השבוע שלכם:חחח זה סיפור מצחיק...ישבנו בגרפיקה בביה"ס עד 7בערב יום חמישי..אז חברה שלי נעלה את הדלת וושתי בנות היו בחוץ אז אח"כ הן דפקו בדלת והיא שאלה:מי זהה??אז אחת מהן ענתה:אלוהים והדס....חחחח דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:העבודה המפרכת על הגרפיקה של העבודה בתקשורת...עוד מעט אני יעלה לכם את העיתון כשהוא יעלה לאינטרנט... משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:בגרות באנגלית משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי תות שובב/ אפרסק מאוהב/ קיווי נעלב: אתם מוזמנים להעניק את ה-
השובב מהשורה למעלה (כן, מיחזרתי...) לכל מי שבא לכם:
לורד
למירב
לקרן כיהרבה זמן לא ראיתי אותה
לסיום, אנא הצביעו ל"לחזור הביתה" של בועז מעודה שכתבה עבורו קרן כלשהי:
בין המצביעים נכונה יוגרל ארז טל יששששששששש!!!!!

שירו12

New member
../images/Emo192.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן):שמעון השכן שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): הכתף של תל אביב משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע:סבתא וסבא שלי חזרו מחול מאכל השבוע שלכם: מוקפץ של אמא שלי בילוי השבוע שלכם:להתכונן למיצבים מפגרים פאדיחת השבוע שלכם:לא שזכור לי סקופ השבוע שלכם:לא הייתי בתל אביב שנה דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:מיצבים משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:מחר טיול לירושךים עם הבצפר

OpenYourEyes

New member
הזוכה בארז טל הוא.. היא.. הוא.. היא... הוא...

היא.... מירב!!! כי היא המנהלת ואני מתחנפת. נדפקתם
תהני!

למעלה