שלום לאוהבי הקריוקי

avi3698

New member
../images/Emo163.gifשלום לאוהבי הקריוקי

אני שמח לדעת כי יש קהילה גדולה בפורום תפוז של אוהבי קריוקי אשמח לענות לכם על שאלות מענות ואפילו להתייחס לבקשות והמלצות לשירים בדיסקים הבאים אבי פטמן - מנכ"ל שרים קריוקי

שלום אבי

כמה טוב לדעת שאתה נמצא כאן כדי שנוכל לתת רעיונות לדיסקים חדשים ולקבל ממך המלצות לדיסקים חדשים שיצאו אצלכם. יש לי את רוב האוסף שלכם ושתמיד יהיה לכם את הכח ליצר לנו עוד ועוד דיסקים טובים שכאלה.

avi3698

New member
הי מאיוש

אני שמח מאוד לקבל גם פידבקים חיוביים אשמח להעזר בך ובכל חברי הפורום לבחירת השירים בדיסקים הבאים ואף לקבל ביקורות (גם כואבות) אם צריך צוות שרים קריוקי ואנוכי נעשה הכל כדי להביא את המוצר הטוב ביותר והמהנה ביותר ועכשיו את וכל חברי הפורום יכולים להיות שותפים בו יום נעים לך ולכל החברים אבי פטמן. שרים קריוקי

Jen74

New member
אבי, בבקשה שאלה ראשונה../images/Emo70.gif

האם יש בתוכנית להוציא פלייבק או פלייבקים של אלביס פרסלי? אם כן, מתי? אם לא, למה?

avi3698

New member
ערב טוב

אין לי תשובה בנושא אבל אני אתחיל לברר (אישית) איך להביא לארץ את הקריוקי של אלביס אבי

Jen74

New member
../images/Emo51.gif על התשובה הכנה

אני יכולה להפנות אותך לאנשים שהביאו מחו"ל קריוקי, להם בטח יש פרטים מהיכן ניתן להשיג. אני יכולה לנסות לקשר אותך עם EPE שהם בעלי הזכויות החוקיים על כל מה שקשור לאלביס פרסלי.

kalc4

New member
איך משיגים דיסקים לשירה בקריוקי..?

אני רוצה לשיר קריוקי עם שירים שמשה חיים שר... איך אני משיג שירים של משה חיים לשיר אותם בקריוקי...?

למעלה