הודעות כלליות

פ א פ י

New member
תודה! עכשיו יש לי עוד שאלה..

אם אני בת 17 אני צריכה אישור מההורים? ועם כן איך האישור הולך שההורים יכתבו אותו או שאני מתקשרת מהסטודיו להורים? איך זה הולך?

N o k i

New member
למה, איזה מי כמה ולמה? ../images/Emo13.gif

את מוזמנת לעבור על הגלריות של BME, אני בטוחה שתמצאי שם עשרות קעקועים שממוקמים על הכתף מקדימה.

LoStGiRl

New member
תודה...

הממפ הסתכלתי באתר ולא כול כך מצאתי... אם מישהו בבבקשה יכול להעלות לפה תמונה אז זה יעזור מאוד. תודה, אני.

MC SammY

New member
מממ

תחפשי למעלה בפורום ב"קבצים" אני זוכרת שראיתי שם משהו נראה לי שליאן שמה

ראיתי

חחח הסרט קרע אותי מזה לא הפסקתי לצחוק! אבל חפיף עם הקעקוע אפשר לתקן אותו לעשות עליו אני לא יודעת מה עושים שם!!!! אבל אפשר...לא?

spf

New member
סרט אדיר:).

נשפכתי מצחוק שראיתי את זה. ויחסית,הקעקוע שיצא לו ממש אחלה.

timbaland

New member
בטח ראינו.......

סרט ענק.... וראיתם את הקעקוע שיש לו על הגב? ממש חמוד.

MaddyD

New member
למה מזעזע?

זה הגוף שלו והבחירה שלו. גם עשו לו פירסינג בין שני הלחיים של הישבן. זה היה נחמד. אבל אני לא זוכרת אם זה היה בסרט או בסדרה..

WuTang21

New member
זה היה בסידרה !!!

זה היה כל כך מצחיק !!! בחיים שלי אני לא אשכח את זה..!!! אתם חושבים שזה כואב פירס שם..?? נראה לי שלא מרגישים את זה בגלל שהתחת הוא מקום בלי עצבים !!

MaddyD

New member
חחחחחח

א. הוא צרח כמו מטורף ודמע. אז אני משערת שהוא הרגיש. ב. בכל הגוף יש עצבים, אם מישהו יתן לך מכה בתחת, תרגיש? יופיטופי. יש שם עצבים.

WuTang21

New member
טעות בניסוח..

זה מקום בלי הרבה עצבים.. זה נראה כמו מקום יותר שומני !!

NightWish2

New member
בעיקרון...

כל סטודיו מתאים את עצמו לשעות שהוא רוצה לעבוד. זה לא משהו קבוע.. לכן הכי טוב שתשיגי את הטלפון של הסטודיו שאליו את רוצה להגיע.. ותשאלי אותם ספציפית לימים שאת רוצה לבוא.

WuTang21

New member
אם אין לך מספר..

את פשוט יכולה לשאול אנשים פה במסרים אישיים את המספר של המכון ואולי הם יכירו או שהם יוכלו למצוא..

למעלה