שאלון סיכום שנה

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo139.gif שאלון סיכום שנה

גנבתי מפורומכר [סבלו בשקט ותענו גם פה]
שם:
כינוי בפי החברים:
תחביבים:
שיר השנה:
אלבום השנה:
ספר השנה:
סרט השנה:
סידרת השנה:
התמכרות השנה:
התחדשות השנה:
מישהו שעשה לכם את השנה:
אירוע טוב בלתי נשכח:
ואירוע רע:
אירוע שהולך לקרות שנה הבאה:
ברכה לעצמכם ל2008:
ו...תמונה: יאללה חברה תענו

עונה~ ../images/Emo223.gif

שם: עדי.
כינוי בפי החברים: עדידי, עדידוש, עדידס, דידי, זונת סולנים, נעל, קושקוש, אלפקה.
איזור: נתניה.
תחביבים: מוזיקה.
שיר השנה: אוהו, זה קשה.
כל חודש יש לי שיר חדש, אז די קשה לענות על זה. נעשה את זה חודש- Paramore - Decode <:
אלבום השנה: Escape the fate - This war is ours, A7X - A7X, HIM - Love metal , לא זוכרת עוד...
ספר השנה: אני לא ממש קוראת ספרים.
היחיד היה טוויילייט, וגם זה במחשב.
סרט השנה: דמדומים
, האביר האפל, אמ, מה עוד ראיתי השנה? אהה, ללכת על הכל 1+2 וכמובן, לבנבנות, שהספקתי לראות עוד 5 פעמים השנה
סידרת השנה: הפיג'מוווווווות!
, מאצ'ו
, צחוק מעבודה
התמכרות השנה: אמ, קולה? |חושש| מה, נגמלתי מהקליק, התמכרתי לקולהXD סתם נו, מוזיקה, כרגיל.
התחדשות השנה: חולצות של מכ'ר שאחי קנה לי מתאילנד... וואי, די קשה לחשוב שנה אחורה עכשיו. לא זוכרת מה עוד.
מישהו שעשה לכם את השנה: פורום מכר^^
אירוע טוב בלתי נשכח: מפגשי פורום מכר
ואירוע רע: אמ, לא חשוב. העיקר שעבר.
אירוע שהולך לקרות שנה הבאה: לסיים ביצפר? X_X
ברכה לעצמכם ל2008: לאדעת... שיהיה יותר טוב.
ו...תמונה: אין לי כוחXD

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo139.gif ~מעתיקה מפורומכר~

שם: עדי/ג'ו/ריי/מוס כינוי בפי החברים: ג'ו, טורו, טורוס , חאזוט גיל: עוד חודש וחצי 19 איזור: מודיעין תחביבים: לישון שיר השנה: Suffocating under words of sorrow של בולט אלבום השנה: The Poison של בולט ספר השנה: לא קוראת סרט השנה: אפוקליפטו, קפצו לי ושכחתי מה עוד Oם סידרת השנה: איך פגשתי את אמא, בובספוג, שני גברים וחצי התמכרות השנה: אנטווין, שינה, טלויזיה, ג'ים קארי התחדשות השנה: רישיון, ראייה 6:6 מישהו שעשה לכם את השנה: הטסטר השני שלי אירוע טוב בלתי נשכח: ניתוח לייזר, מסיבת גיוס ואירוע רע: הזונות בצבא שדחו לי את הגיוס אירוע שהולך לקרות שנה הבאה: גיוס ברכה לעצמכם ל2008: שתהיה שנה טובה ושלא יחטפו אותי :S ו...תמונה: לא באלי

Rose131

New member
אוקי!

לקח לי זמן כי עניתי ונמחק והתמלאתי בייאוש! שם:נועה כינוי בפי החברים:נועוש, רוזי, שם משפחה וכל זה... גיל:17 איזור:ירושלים-מבשרת תחביבים: צילום, כתיבה, קריאה, צפייה(כלומר, בסרטים וסדרות), מוזיקה, נגינה.. שיר השנה: הלאסטFM אומר שMy world של סיק פאפיז. אני צריכה להסכים, כנראה. כן. זה גם לגמרי מסכם את השנה הזאת. אלבום השנה: הלאסטFM אומר שהראשון של MCR, ורק 4 שירים מתחתיו dressed up as life של sick puppies ספר השנה: מצד אחד הכי הרבה קראתי את הסאגה של דמדומים. אבל ארוכה הדרך למטה, לא ראיתי חיילים שמחים, איך להיות טובים, טריינספוטינג, הכל מואר וגאווה ודעה קדומה הרבה יותר מוצלחים. סרט השנה: קזבלנקה
סידרת השנה: אנג'ל ובאפי, כמובן! התמכרות השנה:קפה, סושי, אלכוהול(הרגל, יותר מהתמכרות), באפי, אנג'ל, ערפדים בכלליות, כתיבה, קריאה, אנשים מסוימים... התחדשות השנה: הניקון D80, כמובן! מישהו שעשה לכם את השנה: חח אין ממש. ומי שחשבתי שעשה, גם הרס אותה.. אז כאילו.. עדיף שלא. אירוע טוב בלתי נשכח: אמ.. כנ"ל. זה אמביוולנטי, הכל. ואירוע רע: נו! אירוע שהולך לקרות שנה הבאה: אנערף. סרט גמר? אולי גיוס? אולי תעודת בגרות? לכו תדעו. ברכה לעצמכם ל2008: אמ. אנערף? ו...תמונה: של מי?
אין לי כוח!

Sick Hearts

New member
נו, שיהיה.

שם: רועי כינוי בפי החברים: רויקו בעיקר גיל: 20 עוד חודש ומשהו איזור: ת"א.. תחביבים: גיטרה,מחשב,מוזיקה,קריאה..באשמת נועה וכו'.. שיר השנה: collapse של סאוסין וsave youself של sense field אלבום השנה: לילות לבנים של אביב גפן ספר השנה: אממ..היחידים שקראתי..טוויילייט/ניו מון.. סרט השנה: רקוויאם לחלום סידרת השנה: ממ.. התמכרות השנה: יותר ממשיך התמכרויות ישנות כמו סיגריות, אלכוהול, סושי, self destruction ועוד התחדשות השנה: ממ..כל מיני אנשים.. מישהו שעשה לכם את השנה: אממ.. אירוע טוב בלתי נשכח: נע ואירוע רע: ממ.. אירוע שהולך לקרות שנה הבאה: אין לי מושג.. ברכה לעצמכם ל2008: 2008? לא עברנו את 2008? ו...תמונה: חחח יה רייט.

Unaffected

New member
../images/Emo41.gif

שם: סהר.
כינוי בפי החברים: יש כלמיני.
איזור: חורנית :)
תחביבים: בזמן האחרון רק מוזיקה,אינטרנט ושינה
שיר השנה: לא יודעת של כל השנה,אבל בחודשים הראשונים זה היה לגמרי Zebrahead-Blur
אלבום השנה: Less Than Jake- Anthem
ספר השנה: לא קראתתי שומדבר מיוחד
סרט השנה: כנ"ל
סידרת השנה: העשב של השכן,אולי.
התמכרות השנה: פייסבוק
התחדשות השנה: חח אסתמה? שומדבר האמת
מישהו שעשה לכם את השנה: -
אירוע טוב בלתי נשכח: ההופעה של MXPX
מסע ישראלי
ואירוע רע: הראל.
אירוע שהולך לקרות שנה הבאה: הופעה של NUFAN (אלא אם המלחמה תדפוק את זה:|),לסיים תיכון, טיול לפני צבא!
ברכה לעצמכם ל2008: ל2008? שלא תחזור על עצמה
ו...תמונה: ממ לא

למעלה