הורים מפאדחים ..

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo151.gif הורים מפאדחים .. ../images/Emo163.gif

בטוח היו לכם מקרים שההורים שלכם פידחו אותכם בצורה ממש נוראית
בכל מקרה, לי היה מקרה מאוד מסויים
אז הנה הסיפור לפניכם + תמונה: .. בחופש הגדול לפני שנתיים (בין ו´ לז´) נסענו כל המשפחה לאיטליה. טיילנו בכל צפון איטליה ובשלב מסויים הגענו לונציה .. בזמן השיטוט בין הרחובות של וונציה עבר ליידינו ליצן רחוב ונתן לי ולאחותי כובעים כאלו מבלונים. מן הסתם לא היה לי מה לעשות עם הכובע אז נתתי אותו לאמא שלי שתטפל בו .. אבל משום מה אבא שלי לקח את הכובע .. עדיין לא חשבתי שזה יהיה כל כך גרוע אבל אז .. הוא שם את הכובע על הראש והתחיל לשיר בכל רחבי ונציה !! באותו הרגע רציתי להקבר בעודי חייה !! אנשים הסתכלו עליו וילדים צחקו והוא נהנה מכל רגע .. האמתי שזה היה ממש מצחיק ובאמת, אני לא הכרתי אף אחד אבל זה פשוט היה כ--ל כ--ך מפדח !! חחח .. אז הנה התמונה לפנייכם
.. כן היא מצחיקה .. ספרו לי על פאדיחות של ההורים שלכם ואולי זה יעודד אותי קצת ..
שיר

האמת היא

שההורים שלי אף פעם לא עשו לי פדיחות כלכך רציניות , לפחות לא שאני זוכרת ....... אבל שיר, תגידי תודה שאף אחד לא הכיר אותך שם

יש לי פאדיחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה פאדיחה ש אמא שלי עושה לי כל פעם.... תמיד כש אנחנו הולכים לאורחים,למשפחה הקרובה,ליברים ועוד היא כל הזמן מעירה לי...... כלומר איך אני הולכת איך אני מדברת איך אני יושבת איך אני אוכלת!!!!! וזה בקול רם,כאילו היא לא באה אליי אחרי זה ואומרת לי בשקט היא אומרת לפני כולם ואני בפנים אדומות יושבת ומחייכת כמו מפגרת ואומרת לאמא שלי מספיק כולם כבר העירו לה לעזוב אותי בשקט גם אבא שלי גם סבתא שלי אבל היא לא מבינה............... אני כבר לא רוצה ללכת לשום מקום איתה כי אני כבר יודעת איך זה יהייה... אני כבר לא יודעת מה לעשות................ זאת פדיחה מספיקה בשבילך???????????

Pink Punk Girl

New member
אוי ..................

אני חושבת שכדאי לך לדבר איתה דחוף על זה .. או אולי למה היא עושה את זה ? .. ואם היא לא תפסיק תתנחמי מזה שכולם בעדך

Shani5

New member
כל כךךךךךךך מוכר../images/Emo4.gif

ת-מ-י-ד אמא שלי עושה את זה
וזה יכול לעצבן בטירוףף... ד"א אני חדשה
שירו´ש בובע באתי להגיד לך שלום
ונראה לי שאני ישאר פה
אז קצת על עצמי: אני שני בת 14 מירושלים... אני בקשר מאוד טוב עם ההורים שלי... אפשר לומר מצוין! אפשר לומר שאני מדברת עם ההורים שלי כמעט על הכל! עם כל הורה יש תחום שבד"כ מדברים עליו... עם אמא זה דברים אישיים, חברים, וכו´... עם אבא זה כספים, בי"ס, בריאות.... כמובן שיש גם ריבים... בעיקר על דברים שטותיים כמו סידור חדר וכאלה
ובד"כ כשיש ריבים אז זה ריבים עם צעקות... לא נעים...
חוץ ממני יש לי עוד אח גדול ושתי אחיות גדולות... אומרים שהם בערך כמו עוד "הורים" בשבילי... אבל אני לא הכי מרגישה ככה... אני בקשר די טוב עם האחים... לפעמים רבים.... כמו כל אחים רגילים.... זהו
מקווה להתקבל פה

*neta*

New member
אני לא מצליחה לחשוב על

פאדיחה שארעה בשבוע האחרון בגלל ההורים (לא מחשיבה את אתמול בערב!) וברוכה הבאה

Pink Punk Girl

New member
תודה תודה תודה תודה תודה תודה

למרות שהיו שם כמה בנים איטלקיים *קצת* חתיכים .. בואי נגיד *קצת* הרבה !! חחח .. לא נורא ..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo16.gif

ההורים שלי עושים פאדיחות לפעמים... לא רציניות כלכך... הממ... כרגע לא זוכר כלום... אבל כשאני אזכר אני אספר
.
ניר

למעלה