שבת שלום לכולם.

בכריתוש

New member
שבת שלוםם

אז אני אתכונן היום למבחן חח ואנוח בבית ברגוע.. מחר פעולת קורס בבוקר אחרי זה ארוחת צהרים אצל דודה ויומלדת של חברה :) שבת שלום לכולם! תהנו

idanoosh17

New member
שבת שלום!!!!!! ../images/Emo41.gif

מנוחה! חזרתי לבסיס אז הגיע הזמן לנוח!

אושRתי

New member
אצלי זה התחיל מיום רביעי ../images/Emo3.gif

יום רביעי - הופעה של ריטה בירושלים, היה מהמם!!! מי שלא הלך להופעה מאוד מומלץ ללכת! יום שישי- הייתי בתל אביב עם חברות והלכנו למופע התרמה בהבימה השתתפו במופע- יהודית רביץ, קרן פלס, מירי מסיקה, יעל בר זוהר וגיא זוארץ,שירי מימון, גלית גיאת ועוד רבים אחרים היה מעולה וכל הכבוד למי שבא לתרום ולקח חלק מהמופע

עדיב4

New member
להקיא?

כן כן.. אני חולה. יום רביעי (אם זה נחשב כסופ"ש) - מתחילה מחלה, סיור לפסטיבל הסרטים, התנדבות בגן ילדים, משפחה באה לחגוג את ט"ו בשבט. יום חמישי - נשארת בבית מכיוון שהייתי חולה - מתה, בוכה חצי יום (
), מקבלת הודעה שהתבטלה חזרה אז הייתי טיפה שמחה כי הייתי אמורה להפסיד אותה, נוסעים לים המלח. נסענו לים המלח.. בדרך הקאתי את כל מה שאכלתי בבוקר. יום שישי - נשארת בחדר כל היום כי פשוט לא יכלתי לקום מהמיטה. יום שבת - מרגישה יותר טוב, נוסעים חזרה הביתה, היו קצת צחוקים באוטו
, מגיעים הביתה. אולי בערב באים לכאן חברים, עוד לא ידוע.

גוט אשאבס

אממ חמישי שיעור תיאטרון ושיעור פסיכולוגיה אחד אחרי השני (שזה הדבר הכי כיי]י שיש!) שישי: נשארתי בבית כי המורה שלי מתייחד עם כלבלבים (הסבר בסיכום שבוע) ושישי בערב ושבת הייתי אצל חברה עשינו מסיבת פםיג'מות (אז מה אם אנחנו בנות 16) עם פיגמות וגלידה ומסיכות פנים וסרטים קיטשים של בנות עד הבוקר.. אהה כן ופגשתי את ג'ימיי ארנולד השחקן כדורסל

למעלה