סיכום שבוע!

*זינה*

New member
כן אה? בעסה לנו...

ואם כבר באוף טופיק אנחנו, אז השיער שלי שוב שחור.
(למה שמתי פצצה? כי זה הכתים אותי כל כך שאני נראית כאילו הפציצו אותי עם צבע...)

*neta*

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo13.gif מצויין

אפשר להעדר שבוע ולקרוא רק את העדכונים

gabrielle

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

מתי צ'ט היום? LOL אני שומעת את סבתא שלי מדברת בטלפון ואומרת " קניתי חזיה אתמול ובסוף היא הייתה של הנקה - אבל היא טובה!!! "...
חחח איזה בית הזוי בה'...

*זינה*

New member
חחח ../images/Emo6.gif

חחחח מצחיק... אממ צ'ט מתי שבא לכן. אני לא אוכל כנראה כל היום כי אני נוסעת עוד מעט לאכול צהריים אצל אחותי (כמה נחמד שהזמינה אותי ואת אחותי התאומה כשההורים בסופ"ש ואנחנו לא נרעב) ואח"כ... טוב אל תצחקו... אני צריה להתארגן לנשף חורף (מתחיל ב - 19:30!! אני באה בשמונה..) וזה הרבה הרבה דברים לעשות!! אממ.. טוב... זהו אני לא אחלוק יותר. חחח...

*neta*

New member
יאיי כולנו לבד בבית

איפה אחותי באמת? למה היא לא מזמינה אותי לצהריים? גם כן אחות רעה. ושכולם יהנו בפעילויות השונות שלהם היום

gabrielle

New member
../images/Emo98.gif ספסיבה.

ובכן... היה נחמד מאוד. אחרי שעה במקום הבנתי שהקהל יעד של המקום הוא בעצם.... רוסים. לא שיש לי בעיה איתם הם היו אחלה- באמת חמודים. בערך חצי מהם (ג'וני, אולג, יבגני ) התחילו איתי והחצי השני ניסה לדחוף לי שתיה חריפה לפה והתחננו שאני אבוא לרקוד איתם... 2 מהם ביקשו ממני עט ודף ורשמו את המספר טלפון שלהם ודחפו לי אותו ליד... ( וואי ממש תודה עכשיו אני אתקשר אליך רוסי שיכור בן 28 ). סיימתי לעבוד ב- 5:30, עשיתי 200 שקל שזה מאוד מכובד, ותאמת- נהנתי. רוב מי שנכנס פנה אלי ברוסית וזה גרם לי לתהות... אם כל מי שנכנס פונה אלי ברוסית זה אומר שאני נראת רוסיה?! אל תענו על זה:\

shanyz

New member
חחחח../images/Emo6.gif קרעת אותי../images/Emo6.gif

שמחה שנהנית.. 200 שקל זה סבבה לא? רגע- זה טיפים? אוש זה המשכורת שמגיע לך?
חחחחחחחחחחחחח אולג

gabrielle

New member
לצערי אני לא מקבלת טיפים...

למרות שרצו להביא לי... ואפילו שאלו אותי " למה אין לך כוס שאפשר לשים בה טיפים? " - אמרתי לכן שהם חמודים

חחחחח../images/Emo6.gif

האמת ירדן, את מאוד מזכירה לי את אחת המפקדות שלי מהטירונות...והיא רוסיה
וזאת מחמאה, כי אני חולה עליה! חחחח...דווקא יתאים לך להיות מכי"ת!
ואוף טופיק קטן - בעעע! המחשב שלי החליט שהוא לא אוהב את העכבר שלי יותר, ובגלל זה הוא מתנהג כאילו העכבר לא מחובר אליו בכלל. אז אני עושה הכל עם המקלדת, וזה מטריף אותי...! אני משתגעת כבר! ומה לא עשיתי?! פירקתי את המחשב, ניקיתי מבפנים, חיזקתי מגעים...אבל העכבר? לא עובד!!! וכאילו שיש לי עכשיו זמן לשלוח את המחשב לתיקון. בעצם, עזבו זמן. אני חיילת, סעמק! המשכורת שלי בקושי מספיקה לגרביים!

למעלה