התפקדות פברואר 2007~~

Hikaru

New member
עונה~ ^^

למה בחרתי את הכינוי שלי: שינדו היקארו הוא דמות האנימה שאני הכי אהבתי, אוהב, וכנראה אוהב. ככה זה. דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): בפרופיל שלי~ מקום מגורים: פרדס חנה~ השיר שנדבק אלי החודש: WILD CHILD BOUND - EVO (נו, נוסטלגיית Digimon Tamers!) סרט טוב שראיתי החודש: בהתחשב בעובדה שראיתי סרט אחד החודש, ארר.. תאוריית הכאוס XD ספר טוב שקראתי החודש: לא קורא ספרים, איכ. t.t סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: לא רואה טלוויזיה בד"כ משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: ראגנארוק אונליין. אבל לא *כזה* הרבה~ הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: 雅-miyavi-. נו באמת~ XD מישהו שעשה לי את החודש: טרי. 3> משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: טיק-טק או מנטוס? מנטוס~! O.O ביסלי או במבה? ביסלי. שוקולד פרה או ורד הגליל? ורד הגליל WTF? זה לא מת? XD ממרח השחר או נוטלה? נוטלה! רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? מה? אורי גלר או נמרוד הראל? מי זה נמרוד הראל? גשם או שמש? אין לי העדפה ממש... עם מטריה או בלי? תלוי בסיטואציה. XD מגפיים או נעליים? נעליים! סקיני ג'ינס או פדלפון? ארר...אמ...מה? O_O חלוק רחצה או מגבת? מגבת. XD סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר~ ^^ שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: מתי אכתוב כאן באופן קבוע XDDD אני נורא מצטער שאני לא כותב כאן קבוע. >>>>>>>>>>>>:!! או כמעט בכלל.. :\ אני די מנותק מ..כל העולם. ואני לא אוהב את זה. T_T

sonaku

New member
הוא חי!! הוא חיייי~~~~~ O:

אבל נחמד לראות אותך מידי פעם. תפנה לנו איזה 5 דקות בלו''ז הצפוף שלך ם:

Nurmidor

New member
ראגנארוק אוי ../images/Emo99.gif

למה אין לי מקום על המחשב לכלום?

limmay

New member
גמניייי O_O נהנודה

אני מנותקת מארץ ומחוברת למייספייס =_= 24 שעות... מדברת עם אסייתים באובססיביות יתר. ואז מתנתקת מכולם.. TT TT וגמני לא אוהבת את זה... T T

last day

New member
יש לך סיידליפ T____T

אוף. איזה זין שההורים שלי רופאים חרטטנים :'(

Omer Kun

New member
._.

למה בחרתי את הכינוי שלי: הממ לא יודע... זה מה שעלה לי לראש דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): אם בא לכם [email protected] מקום מגורים: חור יהודה ד_ד (הצילו! מישהו? T_T) השיר שנדבק אלי החודש: יש המון! סרט טוב שראיתי החודש: מישהו לרוץ איתו (כל כך הרבה פעמים..) ספר טוב שקראתי החודש: מנגה נחשב? סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אין. משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: כרגע המחשב שלי מת! T_T הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: הממ אין. מישהו שעשה לי את החודש: חברים קרובים שלי 3> משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: פסטה!! טיק-טק או מנטוס? מנטוס רצוי שלא מנטה. ביסלי או במבה? בררו שבמבה! שוקולד פרה או ורד הגליל? ורד הגליל!! למה אני לא מוצא כאלה בסופר?! ממרח השחר או נוטלה? נוטלה רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? שומדבר ואם כבר אז נולד לרקוד. אורי גלר או נמרוד הראל? שניהם דפוקים.. גשם או שמש? פעם אהבתי חורף אבל השנה זה משתנה.. עם מטריה או בלי? עם מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? O_O חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה הכי סטייל סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: כן! אני לא אוהב ללכת לבצפר! וואו יצאתי ממש ממורמר אה? XD

מ א י י ק

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי הכינוי מ י י ק היה תפוס,אז הוספתי א'
דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): אייסי: 249090696,מסן: [email protected].
מקום מגורים: הרצליה
השיר שנדבק אלי החודש: היו הרבה חחח בעיקר Dream - My Will...הוא עשה אצלי Come Back
סרט טוב שראיתי החודש: מחול הפיגיונות
ספר טוב שקראתי החודש: הארי פוטר ומסדר עוף החול
סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: השמינייה ותוכניות הערב בערוץ 22
משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: Maple Story
הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אין לי של אף אחד
אני מתאפק
מישהו שעשה לי את החודש: אממ...נדב חח
משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: יפנים שליטע
טיק-טק או מנטוס? מנטוס
ביסלי או במבה? במבה
שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה
ממרח השחר או נוטלה? השחר
רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד
אורי גלר או נמרוד הראל? אורי גלר
|כפית|
גשם או שמש? שמש
עם מטריה או בלי? עם מטריה
מגפיים או נעליים? נעליים
סקיני ג'ינס או פדלפון? אף אחד
חלוק רחצה או מגבת? מגבת
סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר
הפורום הזה שולט

SShiRaS

New member
הארי פוטר D:

מה יש לך הנסיך חצוי הדם הרבה יותר טוב!!! ומתי כבר יהיה השביעי!?!@?@$#@%?$ *נושמת*

ללא נושא

למה בחרתי את הכינוי שלי: אני לא יודעתO_O אני שונאת את הכינוי שלי ואני רוצה להחליף אותו כבר הרבה זמן ואני לא יודעת איך>< דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): אממ..בעיקר מסנג'ר^^ ([email protected]) מקום מגורים: הרצליה השיר שנדבק אלי החודש: אממ...הרבהXD כל פעם שירים אחרים._. השירים שנדבקו אליי הכי הרבה החודש הם: 1. הפתיח של איצ'יגו מאשימארו 2. Matsu wa של W 3.Furusato של Morning musume (למרות שאת הגירסא של מורנינג מוסומה שמעתי רק פעמייםXD) סרט טוב שראיתי החודש: אמממ..אקווה מרין (או איך שלא קוראים לזה) ואיזשהו סרט על אבא שהופך לכלבO: ספר טוב שקראתי החודש: שוםדבר.-. סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: השיר שלנוX_X משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: אף אחד הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אוטסקה איי מישהו שעשה לי את החודש: לא יודעת משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: אממ...בוואגה~~!! (למרות שאת זה אמרתי המוןXD) טיק-טק או מנטוס? מנטוס*_* אבלבל..עכשיו אסור לי לאכול את זהXP ביסלי או במבה? במבה שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה ממרח השחר או נוטלה? אני לא ממש אוהבת ממרח שוקולד^^; רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? שום דבר>< אורי גלר או נמרוד הראל? אף אחדXD גשם או שמש? גשם*-* עם מטריה או בלי? לא אכפת^^ מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? הא? חלוק רחצה או מגבת? מגבת סוודר או סווצ'ר? סוודר

Keitarou

New member
אי אפשר להחליף כינוי.. ^^;;

זה בערך הדבר היחיד שאי אפשר לשנות... את צריכה להרשם מחדש אם את רוצה כינוי אחר.. P=

sonaku

New member
עוד אחת הסיבות שני נורא לא אוהבת את

תפוז. אי אפשר לשנות כינוי ואי אפשר לערוך. וכמובן שהנפילות האתר האלה שיש להם כל חודש..>_>

Keitarou

New member
בשום מקום אי אפשר להחליף כינוי..

אני אישית אוהב את זה שאי אפשר לערוך.. מציק לי להגיע נגיד להייד פארק ולראות שירשור קטוע שכזה שכלום לא ברור בו כי עורכים אותו כל הזמן.. ~_~ ובקשר לנפילות.. אה.. כה, זה די חרא.. וגם הפרסומות (תודה לאל על ADBLOCKPLUS בפיירפוקס.. ^^ )... אבל חוץ מזה אני חושב שתפוז זה מערכת הפורומים הכי טובה בארץ היום.. =)

sonaku

New member
בטח שכן

ואם יש לי טעות ממש מפגרת שאני ממש ממש רוצה לתקן. ארר,אתה יודע כמה זה מעיק לי?P: וואי הפרסומות בתפוז הורגות אותי -___- סונאקו-בהריון? רוצה לעשות הפלה? כאילו,ווטפ??O_ס

pRiNcEsSa 10

New member
^_^

למה בחרתי את הכינוי שלי:
אני ממש לא זוכרת. זה היה דיי מזמן.
דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):
אממ.. אני יותר במסן - [email protected], אייסיקיו - 303077735
מקום מגורים:
-מקום לא מוכר- בגליל העליון.
השיר שנדבק אלי החודש:
יש הרבה. אפשר להגיד שכמעט כל יום יש אחר/אחרים..
סרט טוב שראיתי החודש:
אממ.. לא זכור לי כ"כ.
ספר טוב שקראתי החודש:
ההוביט. [אני חושבת שזה היחיד שקראתי החודש.]
סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן:
אולי השמינייה. יותר מזה אני לא כ"כ רואה.
משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:
אני לא כ"כ משחקת, כי המחשב עם הסימס עושה קצת בעיות..
הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:
מישהו שעשה לי את החודש:
הוו.. אני חושבת ששושי.. היא יותר מוכרת כ-רוזה.
משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:
אממ.. הייתי השבוע בראיון [אתמול ליתר דיוק], ואיכשהו הגעתי לזה ששאלו אותי מה זו מוזיקה יפנית..
טיק-טק או מנטוס?
מנטוס
ביסלי או במבה?
במבה
שוקולד פרה או ורד הגליל?
שוקולד פרה
ממרח השחר או נוטלה?
השחר
רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד?
אני לא רואה אף אחד מהם.
אורי גלר או נמרוד הראל?
אף אחד.
גשם או שמש?
שנייהם
עם מטריה או בלי?
בלי^-^ [אני לא אוהבת כ"כ מטריות, וזה דיי כיף להירטב..]
מגפיים או נעליים?
נעליים
סקיני ג'ינס או פדלפון?
אממ.. ?
חלוק רחצה או מגבת?
מגבת..
סוודר או סווצ'ר?
סווצ'ר
שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה:
אממ.. אין לי שאלה.

D N ANGEL GRIL

New member
גם אני!D<

למה בחרתי את הכינוי שלי: כמה שמצחיק שזה נבחר עוד לפני שראיתי את הסדרה XD אבל אתם יכולים להבין למה דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): איסיקיו זה השטן!>,< יש לי מסנג'ר מקום מגורים: חור ליד כפר סבא ~.~; השיר שנדבק אלי החודש: אומממ השרי פתיחה וסיום של Saiunkoku Monogatari *-* סרט טוב שראיתי החודש: ראיתי שוב אנסטסיה *_* ספר טוב שקראתי החודש: אני קוראת חצוצרה בודאי אבל רק כי יש לי על זה בוחן ._.; סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן:ורוניקה מארס משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: אין~ הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: גם אין~ XD מישהו שעשה לי את החודש: אני לא חושבת שיש ^^; משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: סוף סוף סיימתי את הווסט ואתם יודעים למה זה לא קרה? כי התבטל לי השיעור היום T.T טיק-טק או מנטוס? מנטוס D: ביסלי או במבה? בסלי,בשנה האחרונה אין לי חשק לבמבה שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה! ממרח השחר או נוטלה? נוטלה,אבל שחר זה ילדות!D: רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד ~.~ אורי גלר או נמרוד הראל? נמרוד הראל,רק כי אני לא סובלת את אורי גלר >,<; גשם או שמש? גשם!!! אמה אמה פורו פורו D< עם מטריה או בלי? בלי,כמובן P: מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? פדלפון חלוק רחצה או מגבת?חלוק
סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: יום שנוא שלישי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^ ;

limmay

New member
עונהנודה!

למה בחרתי את הכינוי שלי:כי פעם הייתי מעריצה של אחיינית שלי (ככה קוראים לה, אם לא הבנתם =S ) דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):יש... סתם [email protected] 445131968 מקום מגורים:חולון השיר שנדבק אלי החודש:הוא לא יפני.. .___.;; סרט טוב שראיתי החודש:kiss of the dragon ספר טוב שקראתי החודש:balzac and the little seamstress סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן:המון זמן לא צפיתי בטלויזיה.. משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:=S הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:דירו מישהו שעשה לי את החודש:אני.. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:"יש לי קקיייי" >>" טיק-טק או מנטוס?both ביסלי או במבה?במבה שוקולד פרה או ורד הגליל?פרה ממרח השחר או נוטלה?נוטלה רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד אורי גלר או נמרוד הראל? למות גשם או שמש? ביחד, הכי טוב! עם מטריה או בלי? בלייי ^O^ מגפיים או נעליים?נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? פדלפון חלוק רחצה או מגבת?both סוודר או סווצ'ר?both שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה:"מה הדרך הכי מהירה למות בבצפר אורט חולון? לא להיתכונן למבחן בהיסטוריה של המורה עזרא TT--TT" הוא כל כך סקסי כשהוא כועס.. מה יותר כבד, קילו יפנים או קילו סומואים(כן, שניהם יפנים)? אמממ... =P מה יותר שווה, קילו יפנים או קילו קוריאנים? אני תמיד אומרת " טובים השניים מהאחד" קילו יפנים+קילו קוריאנים= 2 קילו של לילות לבנים... גרררר

Sezuke

New member
אני פה

משתדל ;_; 3> למה בחרתי את הכינוי שלי: שם שעלה לא לראש בראנדומאליות בתקופה שעוד שיחקתי רגנרוק אונליין. דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): MSN, בכרטיס. מקום מגורים: הרצליה השיר שנדבק אלי החודש: Janne Da Arc - Ring סרט טוב שראיתי החודש: ראיתי רק אחד בינתיים, "פרסטיג'" ("יוקרה " בעברית), סרט מגניב. ספר טוב שקראתי החודש: אין סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אנטוראג'!!! (הפמליה) משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: פיינל פנטזי 12 \ וורלד אוף וורקראפט ברנינג קרוסייד הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אין ממש ^_^ המשכורת לא מאפשרת.. מישהו שעשה לי את החודש: עינב, אחי ואחותי. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: אין ממש. טיק-טק או מנטוס? גם וגם. אבל בעיקר מנטוס. ביסלי או במבה? כנ"ל XD אבל בעיקר במבה. שוקולד פרה או ורד הגליל? אני אל אוהב שוקולוד ;{ overrated ממרח השחר או נוטלה? כנ"ל, אבל כשמתחשק זה עוד סביל, שניהם בסדר באמת. רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? לא ממש רואה אף אחד מהם, מידי פעם מציץ כשאני לא עמוק בפיינל פנטזי 12 . אורי גלר או נמרוד הראל? אנלאדע' XD גשם או שמש? שמש עם מטריה או בלי? בלי מגפיים או נעליים? נעליים. אבל זה רק כי אין לי ממש מגפיים XD סקיני ג'ינס או פדלפון? אנערף. חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה. חבל שאין לי אחד כזה XD סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: לא יכול לחשוב על אחת ממש ^_^;

oracle

New member
*משפט מתוחכם בנושא*

למה בחרתי את הכינוי שלי: בגלל תמיד רציתי להאמין שיש לי את הכוחות הנבואיים של האוראקל מדלפי.. ^_^ (מי שלא מכיר שיחפש בוויקי P=) דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): פרטים בכרטיסישי~ מקום מגורים: קריות השיר שנדבק אלי החודש: מממ.. Sunrise in the Dreamland של Azrael סרט טוב שראיתי החודש: "אביב, קיץ, סתיו, חורף ואביב" מ-ד-ה-י-ם! ספר טוב שקראתי החודש: ארבעה בתים וגעגוע... לא רע.. סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: יותר מדי~ אבל הכי נמלטים, אבודים, 24, השיר שלנו, מגרש ביתי, ועוד כל מיני.. משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: חוץ מצ'אזל אני ממש לא גיימרית P= הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: XDD כאילו שזה לא ברור.. רק של Gackt, וה-ר-ב-ה~~ מישהו שעשה לי את החודש: זיו, מאיה ורועי. זהו. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: אני תמיד אומרת כל מה שאני רוצה להגיד.. P= טיק-טק או מנטוס? גם, אבל יותר טיק-טק ביסלי או במבה? ברור שבמבה ^^ שוקולד פרה או ורד הגליל? פרהפרה~ ממרח השחר או נוטלה? נוטלה עם ממרח אגוזים.. *__* רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד, כי השני פשוט משעמם.. אורי גלר או נמרוד הראל? איכ... S: גשם או שמש? אותו דבר, ואהבתי את החיבור שיוצר קשת... ^_^ עם מטריה או בלי? בלי.. מבאס להיסחב איתה.. מגפיים או נעליים? מגפיים, אבל יש גם נעליים לא רעות.. סקיני ג'ינס או פדלפון? פדלפון, כי סקיני זה איק. חלוק רחצה או מגבת? איזה מן שאלה זאת? חלוק זה מה זה לא נוח.. סוודר או סווצ'ר? סוודר זה יותר שיק~ שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: XDD אם הייתה לי הייתי מכניסה אותה להתפקדות מלכתחילה... P=

למעלה