בוקר טוב ומקסים - הטיפ יומי

אבא אסא

New member
../images/Emo142.gifבוקר טוב ומקסים - הטיפ יומי

עלו במדרגות במקום במעלית. נכון, זה לא קל לעלות 2-3 קומות, אבל לא משנה אם אתם רזים או מלאים, לאחר כמה זמן תרגישו שיפור. הקפידו ללכת ותוך זמן קצר הלב יתאים את עצמו אליכם. אם אתם מעשנים, זו בעיה ולזה אין טיפ. יש רק דבר אחד לעשות
סופ"ש מקסים לכולם אסא.

itaf10

New member
אסא ידידי..

הטיפ כשלעצמו מעולה ואף יעיל וטוב לבריאות ואף רצוי כמובן... אבל, מה עושים? אשה כמוני שבכל פעם שהיא צריכה לצאת מהבית מתלבטת כן, לא, כן...
אני צריכה לעלות 3 קומות 54 מדרגות, זה ספורט? אולי, אבל מעייף לאללה... עולה עולה כל עוד נשמתי בי... אוף... לבסוף הכל טוב... שבת שלום לכל באי הפורום...

snowbunny

New member
אני מקנאה בך...

לי יש 12 קומות לעלות, 24 מדרגות בקומה...

אבא אסא

New member
../images/Emo140.gifאז אולי תנסי ככה ../images/Emo26.gif

(בהנחה שיש לך מעלית) בכל יום להחליט שהיום את עולה פעם אחת. ועם הזמן להעלות את כמות הפעמים ביום. אולי?? ספרי לי אח"כ איך זה מתקדם...

קרן משם

New member
ואך עושים זאת עם 3 ילדים קטנים?

העיצה כשלעצמה ללא ספק מועילה, זאת לא חובה אבל גם הרצון נופל כשאין את היכולות.
בפורום אבא אסא

שאול4

New member
אם כך הם הדברים.

עדיף לגור במקום ללא מעלית. רצוי בית קרקע. סוף שבוע מצויין לכולם!!

מתרגשת

New member
עושים זאת בלי הילדים

באיזו שהיא פעם כשעולים בלי הילדים עושים את זה ברגל ולא במעלית

kiticat

New member
ועל אותו משקל

אם יש זמן, לכו ברגל במקום באוטובוס. ואם נסיעה ארוכה- רדו כמה תחנות לפני התחנה שלכם ולכו את השאר ברגל. אלה שתי עניינים שאני מיישמת כבר מעל לשנה, ותאמינו לי שהם מוסיפים המון לאיכות חייכם.... הולכים לאט ונהנים מהנוף, מהשקט (אם זה זו חזרה מיציאה ובילוי), ויש זמן לחשוב...

haimw32

New member
לא חיבים לעלות את כל המדרגות אפשר..

לא חיבים לעלות את כל המדרגות ,כמובן שאם אתם גרים בקומה 26 אז לא תעלו את כל המדרגות, הכוונה היתה שתעלו כל יום קומה או 2 קומות ואז תזמינו את המעלית ותמשיכו לקומה שלכם

למעלה