שרשור נצלש"ים - יום שלישי

crazysapir

New member
XDDבאחד התגובות היה כתוב שהיא מציירת יפה נשים

חחחחח ואחר כך שהוא כנראה ראה שבהשך התגובות שמגיבים שקרואחם לו ביל , אז הוא אמר שהוא חשב שזו בת אבל עדיין הציור ממש יפהD:

LiHiLuSh

New member
הנה ההמשך XD

http://tokio-hotel.do-goo.com/oaooeei-f11/neeoao-cau-uai-aaoe-ioaoa-t3235.htm

lid15

New member
איזה מדהים! ../images/Emo210.gif

וואי מי שלא עשה את זה, הוא ממש מוכשר/ת

crazysapir

New member
../images/Emo26.gif

אני מצטערת גם אני חפשתי קטעים מההופעה שהייתה אבל כל מה שמצאתי באיכות גרועה , חפשתי מספיק אז לא נראלי שיש אני מקווה שעשו וידאו האו משהו אני צריכה לברר את זה^^

Fall Out Liel

New member
יש את הוידיואים שאני צילמתי../images/Emo168.gif

הייתי שורה ראשונה והצלחתי לצלם, אני לא יודעת מה נחשב איכות טובה אבל לפי מה שראיתי זה בסדר. אני צריכה להעלות את זה למחשב ואז לשים ביוטיוב אבל אני עצלנית
אני אעשה זאת בהזדמנות [אולי מחר].

lid15

New member
יש המון דברים ביוטוב! :]]

ויש גם שירים שהם כמעט באורך מלא וזה מאוד מאוד מובן :] תהני :p

crazysapir

New member
היו דווקא מלא בנים יחסית במופע ו../images/Emo26.gif

היה מדהיםםםםםםםםםםם במילה אחת:)

PerfectSP

New member
*יחסית* ../images/Emo190.gif

סתם
אבל באמת 'יחסית' היו הרבה!D:גם אינ שמתי לב לזה

PerfectSP

New member
תרגמתי את כל השמות בגרמנית^^ ../images/Emo190.gif

כל השמות של השירים בגרמנית,תירגמתי את זה סתם לכיף
ושאם שחכתי במקרה

rocket

New member
../images/Emo141.gif שרשור נצלש"ים - יום שלישי ../images/Emo141.gif

שרשרו לכאן הודעות שבדרך כלל הייתם מנצלש"ים !! נא לא לנצל"ש שרשרוים אחרים חוץ מהשרשור הזה! שרשור זה נועד להודעות שקשורות ללהקה בלבד. זהו לא שרשור
תודה

crazysapir

New member
כנסו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

~מעתיקה מהבלוג של קאסי [שגם טליה אוקסנה ושחכתי ת'שם של הריביעת מנהלות תבלוג] וזה ממש נכוןןןןן , אני מצטטעת מה שטליה 3>כתבה[לא אני כתבתי:)] קודם אני מצטטת את אורטל הגאון שחושבת לגנוב לי את גוסטי אבל לא!!! תשארי עם בילבילון..! אורטל: אזז ככה כמו ששעמתם טוקיו הוטל זכו אתמול ב4 קטגריות בטקס tmf! יההההה! חח אבלללל מה שהכי חשוב זה לא הטקס הזה! הטקס החשוב הוא טקס ה EMA שיהייה בנובמבר! ואם חשבתם שזה קטן על הבנים שלנו אז טעיתם ובגדול. כי הסיכוי שטוקיו הוטל יזכו בכלל שואף לאפס. ביגלל זה הכל תלוי בנו המעריצים! תראו אני יודעת שזה מעצבן אותכם לשמוע כל הזמן "תצביעו תצביעו" אבל פה זה לא קטע כבר של מעצבן זה קטע של חייבים! נכון שהם זכו עכשיו בטקסים והם עוד יזכו מלא, אבל תבינו כמה שטוקיו הוטל זוכים הם לא זוכים בטקסים הבאמת חשובים. וסוף סוף הם מועמדים באחד מטקסי המוזיקה הכי חשובים בעולם! ומי שלא יודע, אם טוקיו הוטל יזכו באחד מהפרסים הם יצליחו מאוד בארה"ב! ביגלל זה יש לנו עכשיו חובה כמעריצים של טוקיו הוטל להצביע כל יום לטקס אני ישים לך קישור למטה של ההצבעות:[וגם של הבלוג] ועוד או'קסנה כתבה שם: אפשר להצביע כל פעם שאתן מצביעות יותר מפעם אחת!! תלחצו על vote עד שזה אומר שאי אפשר להצביע יותר ואז תחזרו לאתר הזה אחרי כמה דקות ותעשו את זה שוב ושוב ושוב עד שימאס לכן:p ותגובה שלי לעניין!!!
בסה"כ מה שטליה כתבה זה נכון , זה הטקס לפי דעתי הכי חשובבב ה-EMA . אבל לפי דעתי המעריצות של טוקיו הוטל מאוד תומכות מאוד מאודדדד ומצביעות ומשקיעות ותורמת חלק בהצלחת הלהקה , זה מאוד חשוב ללהקה ואני מבינה אותם אם כבר הם התחילו משהו נעזור להם לסיים , וחוץ מזה לפי דעתי אם הם יקבלו את הפרס זה -ישמח אותם יותר מכל להקה אחרת שהייתה זוכה- אז אני כן חושבת שיש לטוקיו הוטל סיכוי לנצח בזכות ההצבעות וההשתדלות של כל אחת ואחת מאיתנו אז רק שתדעו[מה שאוקסנה אמרה] ואפשר להצביע גם יותר מפעם אחת ביום!:) קישורים:

למעלה