שאלה שאלתית...

../images/Emo141.gifשאלה שאלתית... ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אך לפני, קצת רקע.. חבר שלי (מר פלפל
) בצבא קבע, אנחנו אוהבים (עוד מעט כבר 5 שנים!) רוצים להתחתן בעתיד (כשיתאפשר..) כרגע אני עדיין גרה אצל ההורים (אני עוד צעירה - 23) הוא נמצא ביחידה שמעבירה קורס לקצינים בכירים למשך 3 חודשים, (וחודש אחרי שהקורס נגמר כבר מתחילים ההכנות לקורס הבא) הוא אדם מאוד אחראי, איש של עבודה, לא יודע מה זה מנוחה לדוגמא- (אם יש עבודה ש 1 החיילים שלו יכול לעשות, הוא יקום ויעשה ולא יבקש..) (קורה גם שהוא יהיה עירני 24 שעות ולא יתן לעצמו מנוחה..) מבין שלושת החודשים של הקורס יש חודש 1 שהם בסדרת שטח שזה אומר בלי יציאות הביתה וחזרה רק בחמשושים.. שכרגע, כשאני עוד בבית, ומסביבי ההורים והאחים אני פחות מרגישה את החיסרון שלו.. וקורה המון פעמים כשהוא חוזר הוא מת מעייפות (קרה שהוא נרדם באמצע המשפט... ...שלו!!!) ואז יוצא שאנחנו לא מבלים הרבה (אפילו ביחד בבית, בחדר, לבד) אז איך אתם חושבים? אפשר לחיות ככה בעתיד? אפשר להקים משפחה? לבד? בטח אתן מבינות אותי, בטח יש פה נשואות לאנשי קבע.. קשה לי לחשוב ולראות את עצמי מעבירה ללילות עם הילדים (בע"ה).. כי זה לא קורס של פעם ב.. והוא גם בחיים לא יגמר... אה ועוד משהו, יש לו שם קביעות, זאת אומרת עם כל הפיטורים היום אין את האפשרות שזה יקרה לו..
אם יש למישהי/ו תגובה, אני אשמח.. תודה

מה שרציתי להגיד בנוגע לשורה האחרונה

זה שהוא לא יעזוב את הצבא, גם בגלל הקביעות וגם בגלל שהוא לא מאמינן שהוא ימצא משהו בחוץ... בצדק (אני מובטלת כבר המון זמן)

candybox

New member
אני מקווה בשבילו ובשבילך -

שסיבה נוספת לכך שהוא לא יעזוב את הצבא היא שאיפושהו הוא אוהב את מה שהוא עושה.

candybox

New member
אהמ...

אני חושבת שענית לעצמך בשאלה שלך: אז איך אתם חושבים? אפשר לחיות ככה בעתיד? אפשר להקים משפחה? לבד? בטח אתן מבינות אותי, בטח יש פה נשואות לאנשי קבע.. לא רק שיש כאן שנשואות לאנשי קבע, אלא לאנשי קבע קרביים למדי - ועושים זאת, איכשהו (אני עדיין לא יודעת אייך בדיוק, מודה) מתגברים, אוהבים ומצליחים

למעלה