בקר אור שבת שלום

בוקר טוב ושבת מקסימה לכולם

תפו תודה על הקפה ובתיה תודה על העוגה. אריאלה שמחה לראות שאת איתנו אבל שמרי על עצמך הגוף זקוק עדיין למנוחה. יום נפלא.

א ל ק י ס

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gifבוקר טוב ושבת נהדרת

אולי החורף יראה את זיו פניו סוף סוף ... מתישהו?

נירהמ1

New member
../images/Emo39.gifבוקר אור../images/Emo42.gifתפו וכל דיירי ה../images/Emo82.gif - תפו

כוסות ה
הן בטח בגללי, כל השאר מתנערת מאחריות.
שבת שלום וכל טוב לכולם.

kriz

New member
בוקר טוב יום שבת

ההורים של בעלי לקחו את מאיה שלנו לאחותו בחיפה. הם רצו שגם אני אבוא אבל מכיוון שבעלי מתחיל מהיום משמרות לילה אני רוצה קצת זמן איתו (עזבו את העובדה שמרגע שהוא קם הוא לומד
). אז כמו שאמרתי בעלי מתחיל היום ולמשך כל השבוע הקרוב משמרות לילה. מה שאומר שבוע קשה שבקושי נתראה (הוא יצא כל יום בשש-שש וחצי בערב מהבית ויחזור ב-11 בבוקר ביום שלמחרת). מקווה שהשבוע הזה יעבור מהר

פברואר22

New member
אריאלה ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif הכל בגללך ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קמתי היום לא מאופסת נעלתי נעליים ויצאתי אל העולם ומה אני רואה דקה לפני שאני נכנסת לרכב??? שנעלתי שתי נעליים שונות זו מזו
דקה של מחשבה עברה לי בראש "לעלות או לא לעלות להחליף" (קומה שלישית בלי מעלית) ונזכרתי איך היה לך פוסט נלהב פעם על שני זוגות נעליים שונות שהתהלכת בהם במשך היום אמרתי "אם אריאלה יכולה גם אני יכולה" וככה צעדתי בראש מורם בין המון אנשים עם נעליים לא תואמות
בגללך? בזכותך? לא יודעת...העיקר שטיילת איתי בתוך הלב היום

U גם לי זה קרה!!../images/Emo254.gif

גיליתי את זה רק אחרי חצי יום
הילדים ובעלי צוחקים ממני עד היום בגלל זה. הם חששו שיזמינו אותם לתחנת המשטרה
לשחרר אותי בערבות
ולחתום על אפוטרופסות

למעלה