ברוכים הבאים לקהילה החדשה

../images/Emo140.gif ברוכים הבאים לקהילה החדשה

הגיע הזמן שיהיה פורום כזה. מקום בו נוכל להחליף חוויות, ליעץ ולהתיעץ. אני אמא לתותוש בן השנה וחודשיים שיש לו קלאב פוט ברגל ימין. אנחנו, לשמחתנו, עוד לא עברנו כל ניתוח ומסתפקים במכשיר דניס בראון בלילות.

../images/Emo9.gifשלום לכולם

אני אורית אמא לתמיר בן השנה שנולד עם קלאב פוט בשתי רגליו ועבר ניתוח להארכת גיד אכילס בגיל 9 חודשים, כעת הוא התחיל לזחול ונשאר לחכות ליותר...

שלום גם לך ../images/Emo13.gif

אני בטוחה שעד כיל שנה וחצי הוא ילך כמו כולם. שמתי לב שלמרות כל הקשיים הם לא נותנים לדבר לעצור אותם. ותותוש שלי התחיל ללכת ממש לפני שבוע

שלום לכם ובהצלחה

פתאום ראיתי ברשימת הפורומים את הפורום החדש שלכם, אז שיהיה בהצלחה. מה זה בדיוק קלאב פוט? זאת תסמונת שעוברת עם הגיל? בעתיד מתפקדים כרגיל? אם תשאלו מה ענייני בתסמונות- אני משתתפת בפורום הורים לילדים עם מחלות. לבן שלי יש מחלה מטאבולית. ליבי עם ההורים בפורום הזה. מאיה

שלום מאיה ../images/Emo13.gif

אני מסרבת להגדיל את הנושא כמחלה. אני מגדירה אותו כ- "הרגל קצת עקומה אז יישרנו אותה"
בעיקרון זה כשהתינוק נולד עם כף רגל אחת או שתיים מוטות פנימה ולמטה. פעם היו עושים ניתוח מורכב כדי לתקן את הבעיה. היום פותרים את זה בד"כ עם סדרה של גבסים ומתקנים אורטופדים עד גיל שנתיים. לפעמים עם ניתוחון להארכת גיד אכילס. הילדים מתפקדים כרגיל אחרי התיקון. ורק בריאות לכל הילדים שלנו

dafgol

New member
../images/Emo49.gif ו../images/Emo50.gif לפורום החדש

למנהלות הפורום
ולחברות וחברי הקהילה החדשה וה
ית. אורית - אם את צריכה אותי ביעוץ או כל עזרה....את יודעת איפה אני
מכל ה
דפנה - מנהלת פורום הורים לתינוקות

אמא של תותוש, יש לי שאלה

האם פרסמתם את הפורום החדש? כי אני במקרה "נפלתי" עליו דרך חברה שהקישה את המספר בטעות, כי רצתה להגיע לפורום אחר. אבל אם לא היא בחיים לא הייתי מוצאת את זה. האם תפוז הוציאו הודעה ל"פורומים חדשים בתפוז"? כי לא ראיתי הודעה כזו. צריך לפרסם בכל הפורומים, אין לי ספק שיש אנשים עם הבעיה הזו והם רק לא יודעים על הפורום וקיומו. ובביקורת הבאה, בעוד חמישה שבועות כשנוריד את הגבס, אקח את הפלייר שלך ואתלה באיכילוב וגם אתן לאחות מרפאת החוץ ובפיזיוטרפיה.

שאלה טובה ../images/Emo13.gif

ותשובה פשוטה-עוד לא הספקנו. אבל אחרי שנפרסם בימים הקרובים בכל הפורומים ונפרסם בבתי החולים הכל יראה אחרת. אם רק שלושתנו כבר יוצרות הרגשה של קהילה, תארי לעצמך איך הפורום יראה כשיצטרפו עוד רבים

שרון123

New member
ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo39.gif

בהצלחה עם הפורום והרבה בריאות והתקדמות לילדים המתוקים שלכם

PureANGEL

New member
../images/Emo42.gifמזל טוב לפורום החדש!../images/Emo42.gif

אוריתי
מי היה מאמין שאי פעם יהיה לך פורום משלך
איזה כיף! אני גאה בך. שיהיה המון
עם הפורום
ד"ש לליאור, לעצמך ותתני חיבוק ארוך ומיגע לילד הכי מאמי שיש! ל ת מ י ר ט ו