שירשור

היום בתפוז אנשים../images/Emo39.gif

יש לכם רעיון כיצד יראה יום שגרתי בחיי רננה הרכילאית? פורום היכל התרבות מציע אלבום של "מה קשור" כפרס לרעיון היצירתי ביותר. אתם מוזמנים
עמותת "ספיישל אולימפיקס" - העמותה למשחקים אולימפיים מיוחדים העוסקת בארגון ספורט תחרותי לאנשים עם לקות שכלית מזמינה אתכם לכנס מקצועי בכפר המכביה המיועד למאמנים / מדריכים בענפי הספורט השונים ולמורים לספורט. כל הפרטים בפורום ספיישל אולימפיקס. חג שמח

sole te amo

New member
כל מי שאוהב את רוני סופרסטאר/כלבים

"ראשון אוהבת חיות", העמותה שאימצה אליה באהבה את הכלבים והחתולים הנטושים בהתנתקות הקשה, ומכילה בעצמה עוד כמות גדולה של החיות המתוקות האלה, עורכת הפנינג גדול בסוכות- הפנינג אימוץ ברוח החג, לכל מי שמעוניין לאמץ כלב/חתול כלשהו, או רוצה להביע תמיכה. בהפנינג הזה אנחנו שמחים לארח את
רוני סופרסטאר
,
יעל דואני
,
ועמוס תמם
, שיבואו לעשות לכולנו את החג
אז כל מי שמחפש חבר חדש, ואהבה ללא תנאים- ימים שבת ושישי, ה- 21-22 באוקטובר, משעה 11 בבוקר עד שתים וחצי בצהרים, בחי כיף בראשון לציון.
להודעה המלאה באתר העמותה

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifחח../images/Emo6.gif

"מי שאוהב את רוני סופרסטאר או כלבים"

../images/Emo34.gif לא קשור לפלור קשור למורדים.

אני מחפשת כבר הרבה זמן סירטון מהמורדים שמיה ומנו רוקדים כאילו בגשם בשיר I SINGING IN THE RAING ושכל הבנות שם מהמורדים לבושות חצאיות מיני ורוקדות עם מטריה... אני מקווה שהבנתם לאיזה סירטו התכוונתי... למי שיש שיעלה בבקשה לפורום את הסירטון תודה למי שישים

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifגם בשלט???

זה כל כך טיפשי שקוראים לה רוני סופרסטאר בתור שם משפחה!! בכל מקום שתראו יהיה כתוב ככה! גם בשלט-רוני סופרסטאר ויעל דואני כאילו הן לא קשורות אחת לשנייה! ואין לי שום דבר נגדה אבל זה באמת מטומטם

sole te amo

New member
צודקת

אבל רוב האנשים יזהו את רוני דואני בתור רוני סופרסטאר, בגלל שזה השם המסחרי שלה, היא בחרה להציג את עצמה ככה. לא חייבים לדעת שהן אחיות, מספיק שיודעים מי הן רוני סופרסטאר, ומי זאת יעל דואני- זה כבר ימשוך אנשים שאוהבים אותן.

למעלה