תביא משפט

darling2

New member
../images/Emo132.gif תביא משפט../images/Emo132.gif

להזכירכם.. כל שבוע אני אעלה פה שיר כל אחד יכתוב משפט אהוב..ולמה? וכל מה שבא להוסיף על השיר ובכלל... והשבוע:
את שומעת
תהנו

TEENAGER1

New member
הו, איזה שיר ../images/Emo99.gif../images/Emo9.gif

אוף, כל השיר הזה מדהים, קשה לבחור
"אז תקומי, מוארת בנגה אויבים" זה משפט יפהפה. הומ. לפי איך שאני הבנתי אותו,
, הכוונה היא שהיא מקבלת דווקא כוח מהאויבים שלה.. דווקא מזה שמתנגדים לה ופוגעים בה היא מתחזקת. או משו

ramonsegev

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif

ושני חלומות לא טובים יתקרבו לאיטם, יאחזך בידם ויובילו אותך אלי אני מרגיש את האופטימיות טבול ברוע לא יודע התאהבתי

איזה שיר... ../images/Emo99.gif

קודם אוסיף לגבי, למי שלא יודע, שמילותיו נכתבו ע"י נתן אלתרמן ולחנו ע"י נחום היימן... מאיר אחראי רק על ביצועו [המדהים
] של השיר... ולגבי המשפט [במקרה שלי זה בית..
]: "את נרדמת, ואני אכנס ואשב. לרצפה אשב להביט עלייך. שותק ונכרי, בחדרך השליו אחכה לך כמו נעליך." אני חושבת שהקטע הזה מתאר בצורה מדהימה יחסי כוחות.. את כמיהת הכותב לאהובתו, את הצורך שלו לחכות לה.. הוא חש נחות לעומתה: מתיישב לרצפה [מתחתיה], "אחכה לך כמו נעלייך", הוא מרגיש אפר לרגליה, כמו נעליה, משהו שהיא דורכת עליו [אבל נחוץ לה להליכה..]. שותק ונכרי- כאן אני לא בטוחה שאני צודקת אבל נדמה לי שנכרי בא מניכור- הוא מרגיש מנותק, מנוכר, לא שייך, כאילו היא גדולה עליו. הוא שותק, אולי כי פוחד לדבר כדי לא להעיר אותה ואולי כי הוא פוחד לדבר איתה בכלל ובגלל זה הוא מחכה מלכתחילה.. יש תחושה [לדעתי לפחות] שמה שהוא מנסה להעביר זה שהוא נמצא לה מתחת לאף והיא "ישנה", לא רואה אותו.. לא מתייחסת אליו. טוב חפרתי..
נדמה לי שהתבלבלתי בפינה..
דר, תודה מותק..

ימית 78

New member
אחכה לך כמו נעלייך......./images/Emo99.gif

טוב, זה משפט מדהים רומנטי וממש נוגע אני אישית מאוד אוהבת את השיר הזה.....אבל המשפט הזה "הורג" לגמרי..פשוט לעצום את העיניים ורק להקשיב לו..ולפנטז כמובן..
.סתםםםםםםם

darling2

New member
שלי../images/Emo39.gif

קודם כל אתחיל עם זה שזהו השיר האהוב עליי
פשוט שיר מקסים
(כולו!) אבל אם רק חלק..אז זה בהחלט יהיה..
את נרדמת, ואני אכנס ואשב. לרצפה אשב להביט עלייך. שותק ונכרי בחדרך השליו אחכה לך כמו נעלייך.
עדי כמוך..
הביצוע של מאיר לבית הזה עושה לי צמרמורת כל פעם מחדש! הוא מדהים!
לא צריך להוסיף יותר מזה.

בטח שצריך להוסיף...

מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת אותו בלייב
בזכות מי
אוחח.. גאון..
עדיין לא נרגעתי מהביצוע של "לבד" בהופעה..

darling2

New member
תודה../images/Emo70.gif

על השיר בלייב!! זה היה הכי מקסים בעולם! ואני לא חושבת שצריך להוסיף.. יותר מזה שהוא עושה לי לבכות...

AnGeLiNa JoNsOn

New member
הסנטנס שלי../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

את נרדמת, ואני אכנס ואשב. לרצפה אשב להביט עלייך. אוקיי, אני פשוט נורא מתחברת למשפטים כאלה.... כלומר, אלו שגורמים לך להרגיש שגם את רוצה שיאהבו אותך ככה, עד כדי סגידה (במובן הטוב כמובן) הוא מבטא את האהבה שלו בצורה כה יפה ורומנטית, אין, זה פשוט מרגש. אני גם רוצה שבזמן שנתי מישו יהנה פשוט מלצפות בי ישנה
ואני תמיד מקנאה באלו שהשיר כביכול נכתב ממחשבה עליהן...כיף

את עוד תתאהבי כאן

בעוד המון שירים של מאיר... רוב השירים שלו גורמים להתאהבות מיידית וכששומעים אותו עם לחן ועם הקול שלו זו בכלל חוויה.. ואם זה בלייב..
הו. אני שמחה לשמוע מותק..

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

|הדגש"|ושני חלומות לא טובים יתקרבו לאיטם, יאחזך בידם ויובילו אותך אלי". לא יודע, פשוט מוכר

אגב, לגבי המשפט הזה.. שאלה.. ../images/Emo4.gif

אני אף פעם לא יודעת מה נכון.. במילים כתוב "ושני חלומות לא טובים" ובאלבום מאיר שר "ושני מלאכים לא טובים".. מה נכון
אני שוב מתקטננת ומוצאת למאיר טעויות [הוא ישנא אותי בסוף..] או שהם טעו במלל
אני כל פעם שמה לב מה הוא שר בהופעות ואז עד שאני כותבת את הביקורת אני שוכחת
[משום מה את זה אני לא כותבת..
] בכל אופן, תפתרו לי את הבעיה הזו בבקשה למי שיודע.. אני מרגישה קטנונית אבל.. אבל.. טוב, נו כבר בפגישה הראשונה שלי איתו הודעתי לו רשמית ששווה לו לשקול להוציא נגדי צו הרחקה או לפחות להשיג איזה שומר ראש..
נראה לי שבסוף הוא ישתכנע..
במיוחד אחרי הפגישה האחרונה...
לא התכוונתי..
יש לי נטייה לא להיות רציונלית במצבים כאלה..
לא משנה...
נחזור לנושא: חלומות או מלאכים

למעלה