מבצעים

talyeled

New member
עכשיו אמרו לי שבמיסטר זול יש מבצע

של 2 חבילות טיטולים פרימיום ב-70 ש"ח.

talyeled

New member
עדכון נוסף - למי שמתעניין בטיטולים

אמרו לי שזה עם "המדבקות החדשות". אני לא יודעת מה זה אומר, אבל אם זה כמו מה שהם שמו בטיטולים "אקסטרא דריי" שלהם, זה נורא ואיום. להתרחק! במקום מן מדבקות רב פעמיות שיש בכל החיתולים הנורמליים, יש ממש מדבקות שכשמנסים לפתוח את החיתול, הן דבוקות כל כך חזק שהחיתול נקרע. איזה דיכאון, עד עכשיו היינו משתמשים בטיטולים חופשי (או בהאגיש או פמפרס - תלוי במבצעים). אבל אם הם באמת עברו למדבקות האלה, אז מעכשיו נתמקד בסוגים אחרים.

manolita

New member
המדבקות בסדר גמור דוקא.

פעם ראשונה שקניתי טיטולים (בגלל המבצע) והם אחלה - לא פחות טובים מאחרים. והמדבקות רגילות לגמרי, לא דבוקות חזק בכלל..

talyeled

New member
קנית את אלה שבמבצע?

הפס שעל החיתולים עצמם (שעליהם מדביקים את המדבקות) הוא רגיל, או שהוא עם ניילון? (זה מה שהיה בסוג שלא אהבתי, ואז המדבקות היו נדבקות על הניילון נורא חזק). אם לא - אני רצה לקנות....

manolita

New member
בדקתי פעם נוספת -

הפס בדיוק כמו בהאגיס, רגיל לגמרי. באמת כתוב על החבילה שהמדבקות חדשות, אבל אני לא יודעת מה היה פעם. אולי מה שחדש זה שהן נמתכות. בקיצור - אין שום ניילון והם שווים את המחיר.

annes

New member
בנוסף כמובן

וזה רק 2 חבילות - ז"א צריך לקנות 200 ש"ח ממוצרים שלא במבצע - ואז אפשר שתי חבילות ולקבל שתיים מתנה

יםיבשה

New member
חזרתי כרגע ממגה בנס ציונה-אחלה מבצע

70 ש"ח ל-2 חבילות של האגיס ירוק. בינתיים יש בשפע.

יםיבשה

New member
אני חושבת (-מקווה שלא מטעה) יד מוצש

מוצ"ש. אבל שווה להתקשר למגה ולברר.

keren39

New member
עד יום ה' 23 בחודש

הצצתי באתר של מגה דרך הרבוע הכחול אכן האגיס פרידום, ג'ונסון סבון ושמפו, רפידות הנקה ומגבונים לחים 1+1 בקניה מעל 200 ש"ח

דוררה

New member
מבצע האגיס 1+1 ומגבונים 1+1 במגה

יש על עוד דברים...לא כל כך זוכרת מותנה בקניה מעל 200 שח

zvibalas

New member
מבצעי האגיס/סימילאק

מי שגר במודיעין: במגה מודיעין יש מבצע על האגיס: 1+1 על קניה מעל 200 ש"ח (אפשר לממש 2+2 בקנייה אחת מעל 200 ש"ח) בסופר-פארם בישפרו-סנטר יש מבצע על סימילאק: 3 ב-90 ש"ח אני חושב שהמבצע של סימילאק קיים גם בצומת ירקון, אבל אני לא בטוח.

דוררה

New member
חיפשתי 3 דפים אחורה יותר מזה כבר

אין לי זמן סורי..... רציתי שאף אחד לא יפספס....

Nיה

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif הרכבת של פישר פרייס

מנסה שוב: אם למישהי יש תלוש לקניית הרכבת של פישר פרייס ב-30 ש"ח בסופר פארם, לאחר שהיא קנתה שתי חבילות של פמפרס, והיא לא צריכה - אני אשמח לקבל את הפתקית הזאת.

אימיק

New member
אני אנסה למצוא לך רכבת

אני עובדת סופר פארם למרות שזה מצרך די מבוקש, לפעמים בסוף מבצע מוכרים את המוצרים לעובדים , אם יהיה משהו אעדכן אותך.

Nיה

New member
תודה ../images/Emo140.gif

ראיתי את הרכבת בסופר פארם לידנו, רק שאין לי את הוכחת הנקניה של פמפרס (כי אנחנו משתמשים בהאגיס).

למעלה