רדיו DTM :מה אתם שומעים עכשיו 2/10/07

../images/Emo125.gif רדיו DTM :מה אתם שומעים עכשיו 2/10/07

מה מתנגן אצלכם ממש בדקות אלה? מוזמנים לפרסם ולהמליץ!!
פלייליסט הדרכים - רדיו DTM
למתנגן הקודם

hilali1

New member
../images/Emo41.gif בואי - עידן רייכל ../images/Emo41.gif

שיר מתקופת הגיוס שלי . עוד שבועיים אני הולכת להופעה שלו..

TomTal

New member
לא משו

זאת היתה הופעת ישיבה ככה שלא היה יותר מדי סיכוי להנות. חוץ מזה שהוא (עידן רייכל) היה מסטול לגמרי וסיפר כל דבר פעמיים הסתובב בכל הבמה כל הזמן וכאלה.

yrutoo

New member

הנה כמה שירים מהפלייליסט הקרוב שלי: All I Got - Newton Faulkner (עשיתי עכשיו סבב קטן של שירים חדשים, ואני מחזקת את ההמלצה של לירן- השיר הזה פשוט נהדר!) Sugababes – About You Now קל לזהות שזה שיר שנמאס מהר, אבל כל עוד הוא מקום ראשון אצלי – הוא מצויין! Alicia Keys – No One מאוד איכזב אותי בהתחלה, הוא עשה לי כאב ראש. עכשיו אני בשלבי התחברות
Hinder – How Long השיר הזה וBy The Way הם פשוט פנינים מהאלבום שלהם. להקה טובה! Justin Timberlake – Until The End Of Time אתמול שמעתי פעם ראשונה את האלבום, מדהים. Craig David – Hot Stuff יש לי חולשה לקרייג
Gavin Degraw – Follow Through שיר יפהפה שלו.

galoosh33

New member
מה זה השיר הזה של ג'סטין?

הא? מאיזה אלבום זה? לגבי שוגבייבס, הרבה מהשירים שלהם מעולים אבל נמאסים מהר :( מה לעשות. זה מין סוג זה. את החדש של אלישה קיז אני דווקא אוהבת אחרי כשתי שמיעות! היא מוכשרת מאוד. גאוין והינדר אכן מצוינים =]

yrutoo

New member
זה הסינגל הבא מהאלבום האחרון

שיר איטי ויפהפה! אבל לא מתקרב לקודמים שלו...

mickey tam

New member
Gavin Degraw – Follow Through ../images/Emo9.gif

אחד הזמרים האהובים עליי Chariot אחד האלבומים הטובים שיצא לי לשמוע.. מחכה לדיסק הבא שלו... את החדש של אלישיה אהבתי מהשמיעה הראשונה.. שיר מעולה מחכה כבר לשיחרור האלבום שתי הראשונים שלה היו מצויינים Hinder – How Long שיר מעולה מאלבום מעולה...

Chandler Rulz

New member
עכשיו Marillion - Kayleigh (כמה גלגל"ץ מצידי)

ה-40 דקות האחרונות:
Derek and the Dominos - Layla The Rolling Stones - Sympathy for the Devil The Who - My Generation The Byrds - Mr. Tambourine Man John Lennon - Imagine Jimi Hendrix - Purple Haze The Clash - London Calling David Bowie - Heroes Sex Pistols - Friggin' in the Riggin' Marillion - Kayleigh כאמור..​
מישהו רוצה לנחש איזה שיר יוצא דופן? (תשובה היום אחרי חצות..)

Chandler Rulz

New member
והתשובה לחידה הקטנטנה:

הנדריקס הוא היוצא דופן, כי הוא הלא-בריטי היחיד ברשימה
לילה טוב לכולם

milkshakit

New member
../images/Emo2.gif הם עשו חידוש לזה? טוף לדעת..

אבל לא נראה לי שיש ביצוע שיתעלה על המקור (כמה מאוס שיהיה)

העכביש2

New member
טראביס עם שיר מעולה...

ואני אוהב גם את פיינל קוואי - טובים בהחלט (ויש להם גם את "sunday morning" המצויין)

למעלה