מחיקת הודעות או חלקים מהן

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gifמחיקת הודעות או חלקים מהן../images/Emo41.gif

מאחר ונתקלתי זה עתה בשני מקרים שיכולים להיכנס תחת הכותרת "מחיקה", אני רוצה להבהיר משהו חד משמעי: פה לא מוחקים הודעות כאלה ואחרות, הקשורות לנושא הפורום, למעט הודעות פרסומיות שלא קשורות הנה בכלל, וגם אז, עם מסר שמסביר בברור למפרסם. אין לנו אפשרות לערוך הודעות, וגם לו היתה כזו, לא הייתי עורכת משום שזו פגיעה בחופש הביטוי, שכולנו, לרבות אנחנו המכורים - זקוקים לו מאד. מעבר לזה, היות וקישורים שצירפתי להודעות שלי במקום אחר, נמחקו מגוף ההודעה, אני רוצה להודיע חד משמעית - אתם מוזמנים בחום להביא קישורים למקומות אחרים ברשת ואפילו להזכיר שכדאי לצרף אותם לקישורי הפורום על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לבחור את הבמה המתאימה לו, בלי קשר לבמה הנוכחית. אני מאמינה בכל ליבי, שאנו זקוקים לכמה שיותר במות, לכמה שיותר חברים שההחלמה חשובה להם יותר מהאישיות.. יותר מהמעמד.. יותר מהגדולה.. יותר מהפרטיות. הפורום הזה נפתח מתוך רצון כנה לשמש עוד כתובת למכורים שזקוקים לכל מה שאנו מסוגלים לתת, לרבות חום ואהבה. מאחר ולא היה פה בתפוז פורום כזה, חשבתי שמן הראוי שיהיה אחד, ולקחתי על עצמי את הניהול, למרות שאני חדשה בדרך, בכדי ללמוד מכם ולשתף גם בידע שלי, להתחבט יחד אתכם, לשאול ולענות, ובעיקר לאהוב ולחבק. אמנם חבל לי שיש מי שחושבים אחרת, אבל כבר למדנו.. להתעסק עם עצמנו בלבד, ולא לשפוט אחרים. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות להנהלת תפוז על האפשרות וההזדמנות שנתנו לנו להביע את עצמנו באנונימיות שאנו זקוקים לה. שבת שלום. אוהבים

ובאותה הזדמנות../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif

רוצה להזכיר לכל החברים, שיש את אפשרות עריכת החתימה לכל גולש. לחתימה אפשר לצרף קישור באופן קבוע, כמו זו שמופיעה בכל הודעה שלי. כן יירבו חדרי המכורים
אוהבים

צונו123

New member
אשמח להסבר מפורט יותר...

מעניין שלא מזמן הייתה לי חתימה...אבל בשמי המקורי !

מסבירה באהבה../images/Emo23.gif

כשאת נכנסת ל"עולם שלי" (ע"י לחיצה על השם שלך
) את מקבלת בין היתר - "אפשרות לעדכון העולם שלי". שם, תמצאי את כל הפרטים שהזנת כשנרשמת לתפוז אנשים, ותוכלי להוסיף ולגרוע, לעדכן את הכרטיס האישי שלך. בין היתר, יש מה שנקרא - "החתימה שלי" שנמצאת ברובריקה שנקראת "עוד על עצמי". בחתימה שלך את יכולה לכתוב מה שבא לך, מוגבל בתווים כמובן, ולהוסיף קישור לאן שבא לך. את יכולה להוסיף גם את הפורום בהם את כותבת, את הקומונות בהן את משתתפת, כל מיני כאלה שיוכלו לעזור לגולשים האחרים להכיר אותך.
יקירה. |אוהבים

הנה הבנת../images/Emo45.gif

קוראת את החתימה שלך
ואם את זקוקה לעזרה בנושא, ברור שאני פה עבורך...

ולי.. יש את החתימה הזאת מעל שנתיים אולי

בע"ה מהכרות אישית שלי עם עמיר בניון הזמר הכותב המלחין האליל שלי . עכשיו כרגע בהופעות הוא שותה.. זה לא נקי עבורי כמובן אלכוהול הוא סם! ובכל זאת אני אוהבת אותו ואת היצירות הנפלאות שלו. אבל זה מה שהוא אמר לי באחת השיחות שלנו. שבת שלום לכולם

שכחתי לספר ש-

בע"ה עמיר בניון הינו אדם דתי מאוד , שהיה שקוע שנים רבות בסמים רק לא מדבר על זה כל כך . ואת רוב השירים שלו כתב מדרך N/A

Purple Mushroom

New member
אני חבר פורום חדש וזמני :).

אין לי מקום בחתימה של הכרטיס להכניס אף פורום או קהילה. מצטער ..
.

הכוונה הייתה לבחירה של כל אחד מאיתנו../images/Emo13.gif

ולאו דווקא האצה להכניס את הפורום הנוכחי... מצטערת אם זה נשמע ככה.. ממש לא היתה זו הכוונה. הכוונה היתה בדיוק לחתימה הנוכחית שלך לדוגמא
צוחקקקקתתת

Purple Mushroom

New member
אה , הבנתי.

אז החתימה שלי די מורכבת מ : שמי. משפט משיר של בית הבובות, "אל תדאג". הבלוג שלי, והקהילה,הקומונה שפתחתי (ודי לא נמצא שם כ"כ). ועוד משפט,מקהילת , קומונות מדינת התפוזים שאני חבר בה זה השנה השלישית
.

למעלה