סיכום שבועי

NeT NiT

New member
מסכמת../images/Emo9.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Linger - The Cranberries מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? כל החברים שלי, ואת
. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? ההתנחלולדת אצלי ^___^ מהו ציטוט השבוע שלכן? אני אשמור אותו לעצמי [ולמסנג'ר
] האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? נווופ מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? ממ ההתנחלולדת סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? בערך XD תמונת השבוע:
מאכל השבוע: ממ המון שטויות XD סכמו את השבוע ב4 מילים: אושר טהור. [זיבי
] אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: ממ קצת נגמרו האירועים לבינתיים, אבל מחר מגיעים לכאן בני דודים שלי מארצות הברית שזה משמח ביותר

../images/Emo168.gif

מהו שיר השבוע שלכן? berlin-take my breath away מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? נטע איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? היומולדת של נטע מהו ציטוט השבוע שלכן? no more platoonsssssssss האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? כן מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? ממש כלום סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא תמונת השבוע: מאכל השבוע: נטע סכמו את השבוע ב4 מילים: ילדה, אני אוהבת אותך. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: שיגמר.

../images/Emo205.gif

מהו שיר השבוע שלכן? Simply red - Stars
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? נטשה :)
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? הקצינה שלי יצאה לרגילה!
מהו ציטוט השבוע שלכן? רע"ל - רצון עז לדפוק (דנה הגוּשה)
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? עוד שבוע בבסיס בלי לחתוך וורידים
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא זוכרת... ._.
תמונת השבוע: מיצי 3>
מאכל השבוע: עזבו אותי כושיליאמו.. עם כל מה שאכלתי השבוע :\
סכמו את השבוע ב4 מילים: ראיתי את מיצי פעמיים
אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: יום שני שלישי ורביעי. כי אני בבית

יאללה מסכמת../images/Emo192.gif

מהו שיר השבוע שלכן? היא יודעת- נינט
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? בופי.
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? בילי באה לכרמיאל^^
מהו ציטוט השבוע שלכן? "רע לי....."
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?בהחלט, מאחת החברות הכי טובה שלי, שיודעת עלי ><
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שהתחלתי תהליך ממש משמעותי!=]
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא.
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:פיצה XD
סכמו את השבוע ב4 מילים: התחיל רע הסתיים טוב. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: מממ.. שיהיה שבוע טוב וזהו! :]

STU XD

New member
../images/Emo13.gif

מהו שיר השבוע שלכן?התקוה 6-אלוהים מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? מישו מיוחד. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?הייתי בפלוגת שמירה של קורס מדצים בנוער העובד והיה ממש כיף !! מהו ציטוט השבוע שלכן?"מושיקו מעצבן" ^^ האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?אזרתי הרבה אומץ בדברים שפעם הפחידו אותי סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?כן תמונת השבוע: מהמגדל שמירה
מאכל השבוע:אוכל של סבתא מאתמול
סכמו את השבוע ב4 מילים:כיף כיף כיף כיף אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:אולי כינרת ? ומתחילה עבודה חדשה..

מסכמת-שעמום נורא

מהו שיר השבוע שלכן? כמו שיורד גשם- טל גורדון ורונה קינן מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? אממממממממממממ.... איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? שומדבר. רציתי לקנות לי ולצ'ול כרטיסים להופעה ולבוא איתה- היא לא כ"כ התלהבה מהרעיון. מהו ציטוט השבוע שלכן? אמממממממממ....... - מה אני אעשה.. סנדלפור.... האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? כן. מאחי הקטן..פחח.... אם הוא רק היה יודע מה אחותו הגדולה עשתה בשנה האחרונה... מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? ממש כלום.. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?כן! מאכל השבוע: פרגיות ואסאדו..." וואי ג', אני מפוצצת..." סכמו את השבוע ב4 מילים: משביע ,מפתיע, מעניין ,מוזר אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: להתחיל לפעול בנוגע לעתיד..

f r e e h u g

New member
../images/Emo6.gif

מה אני אעשה.. סנדלפור.... הפירסומת הזאת הרגה אותי מצחוק כל פעם מחדש =]

GeminI joe

New member
בלה

מהו שיר השבוע שלכן? "בך מחדש" יזהר אשדות מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? מורי :) בלי שום סיבה מיוחדת איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? רביעי-חמישי-שישי שוב בלי סיבה :) מהו ציטוט השבוע שלכן? "אנשים לא מתבדרים הם רק לומדים להתנהג בציבור" ואני חייבת: "גוועלד!!" האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שום דבר מיוחד סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא ממש תמונת השבוע: הכי חתיך בעולם, עושה קצת עבודת אבטחה :) מאכל השבוע: שניצל תירס עם קוטג'! מפתיע כמה שזה טעים! סכמו את השבוע ב4 מילים: בואי כבר הביתה אשה :) אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: כנ"ל.

x just me x

New member
טוב... אז נסכם..

מהו שיר השבוע שלכן?
Secondhand Serenade- stay close, don`t go מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע?
ליז וסופי.. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?
שיחקתי כדורעף חופים חיים רביבו ואלון חזן
מהו ציטוט השבוע שלכן?
"נו מה... אני ישראליה!" (אני מדברת כמו עולה חדשה...
) האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
לא.
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
אממ..... כלום. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
לא. תמונת השבוע:
נכון בא לכם להכניס אותה למיטה??? מאכל השבוע:
גלידה. סכמו את השבוע ב4 מילים:
אני שרופה (בטירוף) וכ"כ כואבלי!!!!! אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:
יום חמישי...

מה את חושבת לעצמך כשאת שמה תמונה כזו

בפרהסיה?
אישה חסרת לב.
מה זה צריך להיות מה

x just me x

New member
קנאית. ../images/Emo11.gif

ומה זה צריך להיות?? זאת כלבה מס' 3 העונה לשם טופי. (היא לא שלי... אבל בשכונה שלי יש 5 כלבים... אז אני עושה סבב ליטופים בין 3 כלבות אם לדייק. הכלבה שלי מס' 1 [ברור] הכלבה של השכנים מס'2 העונה לשם פריצי [היא הייתה פרוייקט שלי... שעברתי בהצלחה מרובה] וזאתי מס' 3... ואצלה נגמר הסבב ליטופים כל פעם שאני יוצאת מהבית....)

למעלה